Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Малко се поизхвърли в случая, пък и скачаш като един популярен буквалист. Няма произведена микровълнова на този свят, която да не пропуска. Верно, слабо и твърде недостатъчно за да ти изпържи яйцата, но в някои случаи е напълно възможно, смесвайки се с останалия фон да ти прецака от време на време връзката. Както казах, карайте си го на 2.4 GHz, аз съм доста доволен от това. :lol:

Изобщо не съм се изхвърлил в случая.

На така изложената теза се полага подобаваща контратеза :)  Колкото до ликажите... прав си... Друг е въпросът, че те са толкова нищожни, та изобщо не им е мястото да ги ползваш като довод. Лично съм правил сумати подобни проверки с оригинален сервизен тестер на TurboChef.

  TurboChef
Link to comment
Share on other sites

По-скоро би могла да си заминава механиката на харда...

 

А има ли начин или програма, чрез която да разбера какво се случва, защото търсих програма от сайта производител, но така и не успях да я намеря. Харда е Тошиба, на трета година вече и още малко гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

От известно време харда ми издава звук наподобяващ хлопане, а нов.

Също и при стартиране, си губи приоритета като първи от двата харда.

-Въпроса ми е, възможно ли е да си заминава захранването на компютъра.

 

Пробвай да разкачиш всякакви ненужни устройства (DVD-RW, Floppy, други не-системни дискове), за да провериш захранването. Ако е китайско 350W е много възможно да прави проблем.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да сподели, плийз, в кой магазин из Пловдив може да се вземе 1.5А (или подобно) microUSB захранване? Продават ли се такива неща из разните Кауфланди и прочие магазини или трябва да се търси по специализираните?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

От известно време харда ми издава звук наподобяващ хлопане, а нов.

Също и при стартиране, си губи приоритета като първи от двата харда.

-Въпроса ми е, възможно ли е да си заминава захранването на компютъра.

Преди 10тина години имах подобен проблем и се оказа, че причината при мен беше дефектен кабел. Пробвай да смениш кабела между дискът и дъното.

Link to comment
Share on other sites

Я някой да сподели, плийз, в кой магазин из Пловдив може да се вземе 1.5А (или подобно) microUSB захранване? Продават ли се такива неща из разните Кауфланди и прочие магазини или трябва да се търси по специализираните?

Бих ти препоръчал Диноел, там общо взето има всичко от този род.

 

https://www.google.bg/maps/place/%D0%94%D0%B8%D0%BD%D0%BE%D0%B5%D0%BB+%D0%95%D0%9E%D0%9E%D0%94/@42.1433681,24.7631572,15.25z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x88a743a3f47d00e7!8m2!3d42.1428213!4d24.766578

Link to comment
Share on other sites

Благодаря! Имат много добри цени! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ако е за лек автомобил, преди години си правих рейката на Голямоконарско шосе, пресечката след ТХВП-то и преди бензиностанцията.След това го карах 3 години преди да го продам и нямах никакви проблеми.

Но гледайки снимките от Гугъл, явно този сервиз се е преместил.

Намерих си визитката. Автосервиз Актив 2001, 0888/435-957.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Я споделете къде в Пловдив могат да се купят хубави детски ролкови кънки(не ролери)? В декатлон няма нищо други идеи?

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Някой да се е занимавал с Raspberry Pi? Имам няколко въпроса, ако може на ПМ да не спамя темата.

С Raspberry се занимавам. Имам няколко(5 броя) които използвам за различни цели.

Link to comment
Share on other sites

"Мама"-та си е *бала мамата - винаги върши работа почти за всичко. :D Може да пробваш и тук, прочитайки отзивите, които хората са оставили.

 

Мамата ми предложи само АГ лекари :D

 

Ще разгледам това другото, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...