Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

А кой!?!

То си пише черно на бяло, че транзакцията и обработката на данните се осъществява именно от Борика.

Само не знам защо тия от ОЛЪХИКСА си трайкат още, понеже и ТЕ губят пари от тази ситуация.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

След като направиха поредица от пропуски във Виваком заради което поне 16 дни та до месец може би нямам да имам договорения интернет задача №1 става при първа възможност да се освободя от тях.На всичко отгоре не приемат да намалят абонаментната сума пропорционално за периода през който липсва интернет.Интересува ме дали Булсата може да се яви качествена и надеждна алтернатива?

П.С.Бих им пожелал доста работи,но пак липсата на нет ме ограничава  :censored2:  :angry:

Edited by galaxi
Link to comment
Share on other sites

И аз съм с визи (от две различни банки)... Пробвах и сутринта и пак същите дивотии при потвърждаването на плащането.  Дори си мислих да звъня по банките за да питам дали няма проблем с картите ми. Но пък да има дертове и с двете наведнъж....

Link to comment
Share on other sites

А кой!?!

То си пише черно на бяло, че транзакцията и обработката на данните се осъществява именно от Борика.

Само не знам защо тия от ОЛЪХИКСА си трайкат още, понеже и ТЕ губят пари от тази ситуация.

 

 Откъде си сигурен, че ОЛХ не са виновни? Пак казвам - напълно е възможно и да е БОРИКА, тия са доказани дебили. 

Link to comment
Share on other sites

 Откъде си сигурен, че ОЛХ не са виновни? Пак казвам - напълно е възможно и да е БОРИКА, тия са доказани дебили. 

Ъъъ... Чай са! Ти ако губиш кинти от нещо, дето ти е част от основна дейност и топката е в твоето поле, дали ще си кютиш ей така и два дена няма да предприемеш нищо?

Теоретичен въпрос задавам... Не го вземай твърде на вътре за разсъждаване....

Link to comment
Share on other sites

Проблем с плащане не съм имал, но имам проблем със изчезващи съобщения. Отговарям, виждам го в разговора, след час влизам и отговорът ми го няма... OLX стремглаво върви надолу, защото всичко е платено и става все по-платено. В същото време съпорта е почти нулев, а в последно време ми се налага да ги търся, което пак не говори добре. Не знам защо не разработят като хората Bazar.bg и тея да пият водата. Не стига, че са алчни, но са и некадърни, че и безхаберни. Да, посещаемост има, но не защото са много 'убави, а защото няма читава алтернатива.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с визи (от две различни банки)...

 

Картите с 3д секюрити ли са или са от старите ? Аз имам карта виза, с която не успях да си платя поръчка в емаг, защото сайтът искаше въпросното 3д секюрити.

Link to comment
Share on other sites

При положение че има басейн и сауна ти колко искаш да е?

 

 

Ако сам си се масажираш предполагам - да. Точно толкова е и на новотела.

До колкото и аз знам в Pulse Пловдив басейн няма да има. Другото заради което би си заслужавало са масажите, но ми е много чудно как точно са го реализирали. Ако не е със записване, едва ли ще може да се вредиш. Ако е със записване, трябва да имат поне едно 5,6 човека само това да правят. Иначе нямам против, две такива каки да ме понамачкат:

 

232-victoria-spa.jpg

Ако някой е ходил в други техни зали/центрове, нека да сподели.

 

Гледам сега на сайта имат промо:

 

Тренирай цяла година на половин цена

 

Направи си най-смисления подарък за 2017-та! Уникалната коледна промоция в Pulse Fitness & SPA те очаква! Вземи годишен абонамент на цената на 6 месеца!

Ограничен брой карти - САМО 20!

 

За допълнителни въпроси, заповядайте на място в най-удобния обект от веригата.

 

20 карти за кое? Цялата верига?Пловдив? Ако е за Пловдив, как да си купя? Да отида на място ама те отварят догодина...

 

 

OLX вървят стремглаво на долу и в момента в който се появи някаква конкуренция (както колегата каза, ако bazar налее малко $$$) ще духат супата. От както махнаха фийдбека на продавачите, осъдиха няколко от редовните им клиенти за измами (нямат никаква протекция на клиентите си) избягвам да ги ползвам и колкото пъти съм го правил, винаги съм бил ощетен (като купувач).

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

...Иначе нямам против, две такива каки да ме понамачкат..

 

Аз пък нямам против да понамачкам каката дето лежи по корем, че нещо схваната ми се види... :D

Link to comment
Share on other sites

Как реши, че вървят надолу? Някаква статистика ли имаш? За Базара, имам усещането че са част от тях и просто има пазят гърба. Но дори и да не е така, да предположим, че налеят пари? Как мислиш, че ще си ги възвърнат? Дали няма да станат като тях, че и по-лоши?

За момента прости нямат алтернатива - като търся нещо влизам първо там, като продавам - също. 

Пускам обява и за 1 час имам 50 разглеждания, в базара - 5. Смятам, че коментарите от рода на "вървят надолу" са по-скоро пожелателни.

 

Защо според теб си махнаха фийдбек системата? Прочети им официалната позиция, пълен смях.

На база отзиви от форуми за оплаквания и съставени черни списъци с продавачи от там. Това че има посещаемост не е гарант, че нещата вървят нагоре. Защото колкото вече потребители имат, толкова повече проблемни сделки ще имат, при положение, че имат нулева грижа за клиентите си.

Ще си ги върнат както работят всички големи сайтове за търговия - дали ще е с платено позициониране, дали пък не могат да сключат договор с epay и плащанията да минават от там (за купувачи и продавачи) за да си събират таксите за пусната обява, за продадена стока и т.н.

Ако искат пък да ползват примера на амазон, но там ще трябва да налеят повечко пари за да си интегрират платежна система.

Начини има и не само големите го могат. За пример мога да ти там сайт, който едва ли си чувал, но е много успешен - tophatter & payoneer

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че са ти изгодни. На мен също когато искам да се отърва от нещо, но не ги и не бих ги ползвал за бизнес платформа.

Пожелавам им да стават все по-успешни с милиони обяви на ден и все така "добър" клиентски съпорт ;)

 

Някой има ли представа за колко време идват неща от gearbest? Виждам, че ги пращат от склад от CZ, но тракинга е леко постен

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Да си плащам за кое? За всички обяви които съм пускал съм си плащал, и? Нещо не разбирам на къде биеш, да не говорим, че темата отива яко на офтопик и не смятам да продължавам.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа за колко време идват неща от gearbest?

 

Стандартно 25-30 дена, по-рядко 30-35, но сега около празниците е възможно дори и повече.

Link to comment
Share on other sites

След като направиха поредица от пропуски във Виваком заради което поне 16 дни та до месец може би нямам да имам договорения интернет задача №1 става при първа възможност да се освободя от тях.На всичко отгоре не приемат да намалят абонаментната сума пропорционално за периода през който липсва интернет.Интересува ме дали Булсата може да се яви качествена и надеждна алтернатива?

П.С.Бих им пожелал доста работи,но пак липсата на нет ме ограничава  :censored2:  :angry:

Coolbox! Не знам защо въобще се мъчите с други доставчици!

Link to comment
Share on other sites

Отново ще повторя - бягайте през глава от Виваком. По всички възможни начини!

 

Имаме и други доставчици, различни от Куул и не се мъчим никак с тях. 

 

===================================

 

Вивакомски рутер може ли да се ползва за нещо различно от насрани вивакомски услуги или да го запаля ритуално пред офиса им? 

Link to comment
Share on other sites

Знам ли - ще ти пиша като съм на село - там го замъкнах. МОЖЕ би е тоя, но не съм сигурен... Има надпис Виваком на него...

021625780.jpg

 

Остана ми след епопеята с индийките-наемателки... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...