Jump to content

Photo

Тема за кратки въпроси

• Please log in to reply
38854 replies to this topic

#1 tankis

tankis

Първокласен Флоодер

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 17 October 2005 - 18:56

Предлагам в тая темичка да се питаме разни кратки стандартни и нестандартни въпроси. Бих казал също и спешни, нещо от личния живот и т.н.

Тази тема няма цел спам,а просто нещо по-различно, на което да бъде отговорено бързо и кратко.

Ако пак си сложиш подпис по-голям от 100 пиксела на височина, сам ще докажеш че си дебил.
Posted ImagePosted Image

#2 Stenli

Stenli

dafuq

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8538 posts

Posted 17 October 2005 - 19:31

с един приятел в момента спорим кое е поза 69 - е някой ако може да се изкаже :)

:пп дано това да имаш предвид под нестандатни въпроси :P ако не --> report и delete на поста ;)

По-добре дъщеря курва отколкото син левскар!

#3 tankis

tankis

Първокласен Флоодер

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 17 October 2005 - 19:49

Какво означава нестандартен въпрос?Я дай пример.

с един приятел в момента спорим кое е поза 69 - е някой ако може да се изкаже :)

:пп дано това да имаш предвид под нестандатни въпроси :P ако не --> report и delete на поста ;)

Еми ей такива.
За поза 69 виж това флашче!
Ако пак си сложиш подпис по-голям от 100 пиксела на височина, сам ще докажеш че си дебил.
Posted ImagePosted Image

#4 DREBNIA

DREBNIA

naprednal kaval

• Members ++
  • PipPipPipPipPip
  • 542 posts

Posted 17 October 2005 - 19:52

Явно на безмислените постове се вика вече нестандартни.
Posted Image

Ако 50% от БЪЛГАРСКОТО население гласува на изборите, то ТУРЦИ няма да ни управляват!!
Гласуваха 60% и ТУРЦИ не ни упраляват! УРААА!

#5 diabolik

diabolik

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1048 posts

Posted 17 October 2005 - 19:56

Да бе верно, такива като твоя, добър пример даваш няма що :angry1

А по темата, аз мисля, когато жената ти прави с**рки, а мъжа лиже жената, нали това става дума едновременно. Демек жената е "седнала" на лицето на мъжа, а тя му прави с**рки :lol:

Edited by diabolik, 17 October 2005 - 19:57.

#6 Stenli

Stenli

dafuq

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8538 posts

Posted 17 October 2005 - 19:59

ако става въпрос за моя пост мога да ти кажа, че за мен има смисъл. теб някой да не ти е опрял пистолет до главата и да те кара да ги четеш?!
капиш?!

едит: 10х tankis :) diabolik, ти беше прав явно :P

Edited by Stenli, 17 October 2005 - 20:02.

#7 snatch

snatch

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1314 posts

Posted 17 October 2005 - 20:10

.

Edited by snatch, 14 September 2014 - 13:37.

#8 Stenli

Stenli

dafuq

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8538 posts

Posted 17 October 2005 - 20:18

snatch, май се привличат от светлината, а не от топлото. не съм 100% сигурен. а за позите виж тук може да я има твоята, а календара е доста интересен :P http://www.kamasutra.hit.bg/bulgarian/

#9 pi4aga

pi4aga

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1482 posts

Posted 18 October 2005 - 05:45

бягайте на адрес 4000 с тия 'нестандартни' въпроси :sick
All for one... and more for me.

#10 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 18 October 2005 - 12:05

nа мен пък ми е безкрайно интересно,защо по дяволите мъжете трябва да ти наговорят един куп глупости,при положение,че е повече от ясно че ще им пуснеш???? :confused :angry:
I cannot let my fate be decided by what a woman puts in her vagina

#11 snejko

snejko

Й.Л.М.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1886 posts

Posted 18 October 2005 - 12:14

snatch, май се привличат от светлината, а не от топлото. не съм 100% сигурен. а за позите виж тук може да я има твоята, а календара е доста интересен :P http://www.kamasutra.hit.bg/bulgarian/

Хех...тоя календар го бях забравила, въпреки, че 2 години ми вися на вратата в студентски град и хората идваха да черпят идеи:) Голяма занимавка е.

nа мен пък ми е безкрайно интересно,защо по дяволите мъжете трябва да ти наговорят един куп глупости,при положение,че е повече от ясно че ще им пуснеш???? :confused :angry:

Е ти щом пускаш на мъже, които ти говорят глупости или пък въобще не говорят това си е твоя работа. Някои пускат на мъже, които като говорят казват нещо. Въпрос на приоритети.

#12 tankis

tankis

Първокласен Флоодер

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 836 posts

Posted 18 October 2005 - 14:27

Ми да се нареждаме на опашка,а?
М...повечето питат относно секса.Темата НЯМА такъв смисъл,така,че тия от рода да бъде в Тя и Той нямат смисъл.
Искам да попитам,ако се заровиш под земята и например пуснат атомна бомба и си далече от "кратера",като дойде до теб ударната вълна ще лизне земята,или и нея преобръща и дали,ще оживея? :)
Posted ImagePosted Image

#13 break

break

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3714 posts

Posted 18 October 2005 - 16:02

Искам да попитам,ако се заровиш под земята и например пуснат атомна бомба и си далече от "кратера",като дойде до теб ударната вълна ще лизне земята,или и нея преобръща и дали,ще оживея? :)

Това може да го установиш единствено като го изпробваш. :) Ама със сигурност ако имаш 20 см. пръст отгоре не очаквай да остане нещо от теб след това. Поне на 2 метра под нея трябва да си. ;) Но така или иначе после след като излезеш, радиацията ще те погуби.

П.П. Леле за какви глупости става въпрос тук. :lol:
Posted Image

#14 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5849 posts

Posted 18 October 2005 - 16:49

Добре аз все още не знам какви са тези нестандартни въпроси?По кои стандарти се съди?Само за въпроси свързани със секс ли става дума?
Иначе на мен ми е странно дали буболечките се привличат от огън.В смисъл тези летящите, които летят около лампите в тъмното.И дали те са доволни когато изгорят киснейки на крушката (или съответно ако се привличат от огън и влязат в него) и светлината ли ги привлича или топлината?
Другото, което ми е интересно е какво е чувството да оближеш крило на пеперуда.
edit:а да като казахте за пози се сетих.Някъде бях чул някакв поза в името на която имеша "лък".Беше нещо дълго май, но аз само "лък" запомних.Да се сещате?

Доколкото знам ги привлича светлината, защото за първичните организми светлината значи храна та затова... Просто отиват да търсят обяд :)

Ми да се нареждаме на опашка,а?
М...повечето питат относно секса.Темата НЯМА такъв смисъл,така,че тия от рода да бъде в Тя и Той нямат смисъл.

Зависи колко си далече от кратера, зависи от ландшафта, зависи от мощността на бомбата... Аве общо взето ако не си в подземен бункер загиваш :bgrin:

Ти да не си мечо пух ?
6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

VANA SINE VIRIBUS IRA

#15 zefirpenkov

zefirpenkov

Член

• Members
  • PipPip
  • 85 posts

Posted 19 October 2005 - 21:20

Е ти щом пускаш на мъже, които ти говорят глупости или пък въобще не говорят това си е твоя работа. Някои пускат на мъже, които като говорят казват нещо. Въпрос на приоритети.

Е на теб къв ти е приоритета?На какви пускаш,интересно да научим?

#16 snejko

snejko

Й.Л.М.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1886 posts

Posted 19 October 2005 - 21:40

Е на теб къв ти е приоритета?На какви пускаш,интересно да научим?

Ако това ти е въпроса по темата то да знаеш, че ще остане без отговор:)

#17 vasil088

vasil088

Always Ahead

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1189 posts

Posted 19 October 2005 - 21:56

Eдна позната ми беше на гости у нас и ме попита "Защо родителите ти са толкова възрастни"? :confused Глътнах си езика :wacko:
Max височина 100 пиксела
They say that there are things more important than cars, money and sex, but I know neither of them
one passion,one car,one life

#18 NightKiller

NightKiller

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1149 posts

Posted 19 October 2005 - 22:14

Eдна позната ми беше на гости у нас и ме попита "Защо родителите ти са толкова възрастни"? :confused Глътнах си езика :wacko:

Ако някой ме пита нещо такова с шутовете през вратата....а да ти отговоря защото наще( е не някви пенсионери ама за 16 год момче не са млади) са възрастни мен са ме родили късно така че това е един от многото възможни отговори....ама незнам как е при теб....а моя въпрос е следния....Как подяволите ония от Книгата на Гинес дето имаше пирон или тринон в главата не се сещам и то забит здраво вътре не е пукясал...според мен не е засегнал важни части от мозъка ама то беше толкова на вътре че надали е това някой да има идеи?

Темата рулира здраво!!!Напрао кърти голям смях ще пада сигурен съм!!!
Posted Image

Posted Image

#19 farrell

farrell

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1696 posts

Posted 20 October 2005 - 11:28

при положение,4е става дума само за секс,за кво изобщо трябва да ми говори глупости,нали знаеш-щом съм се качила,занчи съм се решила!не ми трябва да слушам кой кво говори и аз мога да разказвам приказаки не от 1001 ами и от 2002 нощи! :wacko: ;) но на кой му трябват :confused :wacko: :bgrin:

Edited by farrell, 20 October 2005 - 11:30.

I cannot let my fate be decided by what a woman puts in her vagina

#20 cheese

cheese

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1566 posts

Posted 20 October 2005 - 11:33

Един ден, като имате деца, ще разберете какво представляват нестандартните въпрос!
Цитирам само няколко от бисерите на моето потомство :

-Какъв цвят е токът?
-Като щракна копчето на лампата, за да я загася, къде отива токът?
-Има ли източен полюс и западен полюс?
-Ръце - ръкавици ... Защо това, което се слага на краката, не се казва кракавици, а чорапи ?

И прочее ...

Edited by cheese, 20 October 2005 - 15:22.

По-добре половин нещо, отколкото цяло нищо !

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users