Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хех... Намерих си ги и в Бг, точно каквито търсих.

Само че, да му бера лайката, що трябваше да обърна половината ибей с главата надолу за да ми излезе като спонсоред линк. Ами Гошо не ми каза, когато го питах за тези батерии?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ми.... за 49.60 бгн, плюс 6 бгн доставка. И ги получавам тия батериЙ за три работни дни.

Бива според мен :)

http://www.battery-shop.bg/baterii-za-instrumenti/bateriya-za-black-decker-versapak-vp100-nimh-2100mah/d1.20.BUD.8.6

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Колеги, мога ли да поискам да ми върнат парите в срок от 14 дни, ако стоката е дала дефект? Става въпрос за прословутият ми нов монитор :D 

Link to comment
Share on other sites

Обадих се на КЗП, за да подсигуря нещата

 

От там казаха, че стока, закупена от разстояние (има се впредвид не физически, стандартен магазин) може да бъде върната директно на подателя, за целта (обаче) трябва да се пази бележката на товарилницата :/

Link to comment
Share on other sites

хахахаха

Направо ме съсипахте с тоя монитор.

 

Още малко и ще снимам на всички "склада" където са всички кашони и торбички :D

 

p.s.

Тъй като гледам от имейла мога да извадя номера на товарилницата, от там в еконт имат информация, значи би трябвало да могат да ми извадят и копие.

Link to comment
Share on other sites

Не съм използвал до сега фирмите, които организират групажи от UK до Пловдив.

Някой да ми препоръча коя да използвам? Нещо изпробвано. Трябват ми 3 много малки неща, просто не доставят директно до БГ.

gabko мисля, че е 2.50 на кило. Сестра ми редовно си поръчва неща през тях от Англия. 

Link to comment
Share on other sites

Проверявам си тази сутрин сметките през електронното банкиране и виждам нещо ново в детайлите за кредитната ми карта. 

Кредитният лимит е същия, но лимитът за ползване и съответно разполагаемата сума са с по 10 хил. лв. (10 000 лв.) в повече!?!

Викам си - "Тая година Коледата е подранила и ще е по-щастлива", ама нейсе...

Звъннах в банката да проверя и започнаха да ми се извиняват за проблемите в системата им и да ми обясняват, че колегите работят по въпроса за "коригиране на несъответствието".

 

Та сега се чудя, банката ли са хакнали, VISA ли... или някой програмист е оплескал порядъците..

Link to comment
Share on other sites

Някой да е минавал последните два-три дни през прохода Троян - Кърнаре?

Пише че е отворен, но искам да знам как е пътя.

И за Шипка ако някой е минал тези дни?

Link to comment
Share on other sites

Карайте си републиката и си свиркайте... Ако ще експериментирате с други проходи - Шипка, през деня и то ако е било топло последните 3 дена. Троян-Кърнаре - ако е било топло последната цяла седмица и слънчево в деня на пътуването. Във всички други условия - ако обичате екстремни преживявания, шанса да ги намерите там е голям. Северната страна на Шипка винаги има заледени участъци, а Троян-Кърнаре не се чисти много-много през зимата.

Link to comment
Share on other sites

Пловдив-Габрово през Шипка съм минавал безброй пъти, преди месец минах през Габрово-В. Търново-Пловдив и то през нощта - имаше доста тирове, за щастие в насрещното, но ако са в твоето платно шанса за задминаване за мен не е много добър. Пътят, иначе, е хубав. Удължава се с около час, но то всичко зависи и от карането, и от крайната (и началната дестинация).

Link to comment
Share on other sites

То и аз съм го минавал доста, въпроса ми е какво е състоянието след последния снеговалеж? Лични впечатления ако някой е пътувал тия дни!

 

Инфото се обновява на няколко часа, пък може и коментар да пишеш, гледам са бързи.

 

Ренета • преди 5 дни

Отворен ли е Троян_Кърнаре?

 

    СБА Модератор Ренета • преди 5 дни

    Да, единствено е забранено движението на МПС над 12 т.

    Поздрави 

Link to comment
Share on other sites

Препоръка за сравнително читаво USB зарядно за телефон за кола?

Има ли мейл, сайт или място където може да се пращат сигнали към общината за нагло паркирали автомобили? Няма ден в който разлини BMW-та да не са паркирали на тротоара до нас и пречат най-вече на майките с колички. На точно 10м има голям паркинг с много места, но друго си е да спреш, където всички могат да те видят, що за село си.

Link to comment
Share on other sites

Идеален си прохода. Няма сняг, няма лед...само малко мъгла. Това означава, че Шипка ще е още по-добре. В сайта на АПИ, пише че е отворено, но не пише състоянието. Има ли сняг на пътя или не...

Link to comment
Share on other sites

Exabyte, за майките с колички мога да говоря с часове.

Не са малко тези, които паркират мега нагло, ама най-много пречат дърветата, чиито корени са изкарали петте счупени плочки по тротоарите. Изпотроших си количките... То не стига, че самите тротоари са 50 см. широки, ами и всички плочки са събрани на купчина. Чудничко. После как да не вървя по асфалта?! Макар че доста се съобразявам и винаги изчаквам, прибирам се навътре и гледам изобщо да не преча на колите...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Exabyte, за майките с колички мога да говоря с часове.

Не са малко тези, които паркират мега нагло, ама най-много пречат дърветата, чиито корени са изкарали петте счупени плочки по тротоарите. Изпотроших си количките... То не стига, че самите тротоари са 50 см. широки, ами и всички плочки са събрани на купчина. Чудничко. После как да не вървя по асфалта?! Макар че доста се съобразявам и винаги изчаквам, прибирам се навътре и гледам изобщо да не преча на колите...

Ха добре дошла, адашче!

Обаче чак след петата потрошена количка ще имаш право на рейджване... За сега само си трай и покачвай налягане :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...