Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Все още правилата са обвързали подписа със стоте пиксела по вертикал. :) Преди време се опитах да прокарам едно малко увеличение от 100 на 135 пиксела (с височината на банер от спийдтест), ама не ми мина номера. Това на plameni обаче не само минава 200, ами гони и 300. :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никой не ти се кара - просто уточнявахме цифрите. :)

 

 

Аха, особено "красиво" изгледаше торбичката ПОД камбанките. Има няма един екран... 

 

"Под"? Ти това на телефон ли го гледаш? Отляво надясно бяха камбанки, 10% дискаунт и торбичката...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

моля ако някой може да сподели лични впечатления относно таблетите на асус от серията memopad. Интересува ме най-вече качеството на изработка: да са достатъчно здрави и надеждни. Таблета ще се ползва от 10-годишен за душманско цъкане на някакви тъпи гугъл плей игри, т.е. техническите му параметри и производителност нямат голямо значение, най-важното е да е здрав и с добра изработка, защото две китайчета от ниско-бюджетните вече заминаха... единият със счупен дисплей, вторият спря да зарежда... 

Приемам съвети и за други марки/модели, които да отговарят на условието "здрав и надежден".

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

.......таблетите на асус от серията memopad. Интересува ме най-вече качеството на изработка: да са достатъчно здрави и надеждни. Таблета ще се ползва от 10-годишен за душманско цъкане на някакви тъпи гугъл плей игри...

 

В ръчичките на 10-годишните трудно може да оцелее какъвто и да е таблет. :evil

 

https://www.youtube.com/watch?v=44vOnPRr5Z0

 

 

Става, но реално не е кой знае колко здрав...

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=hYLILBWYlfg

Link to comment
Share on other sites

Никак не е сигурно - дъщеря ми от 3 годишна си играе с Галакси таб 2, подарен й от чичо й - до момента драскотина няма по него, а той отдавна остаря морално. 

Link to comment
Share on other sites

Идеята е, че след като две евтинджоски китайчета издържаха точно по 6 месеца, сега родителите на детето са решени да инвестират по-голяма сума в "марков" таблет с надеждата, че ще изкара повече време. За Мемопад- а четох добри ревюта, а и се намират на приемливи цени, затова питам конкретно за тях, иначе приемам всякакви предложения и мнения.

Link to comment
Share on other sites

Добре де кой е актуалния модел?

Взимай 1043 и няма да съжаляваш.

"Актуалните" модели да като актуалните преди година 3Д телевизори - оказа се че никой не го използва това 3д.

При рутерите същата безмислена екстра е 5GHz - в апартамент е безмислена.

Link to comment
Share on other sites

Децата ми имат един PS2 ама нещо не иска да чете дисковете, явно оптиката си е отишла вече. Някой има ли идея къде може да се смени и въобще дали си струва?

Link to comment
Share on other sites

Децата ми имат един PS2 ама нещо не иска да чете дисковете, явно оптиката си е отишла вече. Някой има ли идея къде може да се смени и въобще дали си струва?

Пробвай да я почистиш преди да я отписваш ;)

Link to comment
Share on other sites

То е ясно за какво го рече, но пък Кръстника имаше предвид, че ас-то компенсира с по-високата скорост, а и той не си купува маломощни рутери доколкото знам, така че поне неговите имат добра "далекобойност". ;) А ний като простосмъртни потребители на рутери с по-малко от 6+ антени, продължаваме да си предпочитаме n-стандарта и чакаме 2017-та да излезнат 'ay'-рутерите...тогава направо ще препредаваме нета до Канада. :D

Link to comment
Share on other sites

Рекох да речем ама си рекох.... и тнт

Ако сериозно се интересуваш - погледни таблицата - "Approximate

range"

А ти видял ли си я въпросната таблица? Кое в тия 35 метра indoor approximate range прави технологията безсмислена? Моят апартамент е на третия етаж и имам сигнал дори долу в гаража. 2.4 GHz лентата отдавна не ползвам (опа, излъгах - имам само едно Raspberry Pi 3, щото то не поддържа 5GHz и също така мрежата ми за гости), но явно съм в графата на безсмислените потребители. Забравих и една друга подробност - когато си пускам микровълновата или домашния телефон, WiFi връзката никога не ми дропва. Всъщност до момента не си спомням дори един единствен път да се е случвало да ми дропне. Иначе приветствам мисленето на такива като теб, особено ако са ми комшии - все още продължавам да се радвам на сравнително чист 5GHz-ов ефир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хех... То ако от пускането на микровълновата ти дропи... мисля, че имаш един, друг, доста по-сериозен проблем. И по моему, преди да започнеш да се кахъриш за  домашното ВиФи, добре ще е да провериш да ли яйцата ти не са се излюпили или да са станали рохко сварени :)

От мен толкоз, па ти от там на сетне смЕтай едно върху друго кво прави....

Link to comment
Share on other sites

Хех... То ако от пускането на микровълновата ти дропи... мисля, че имаш един, друг, доста по-сериозен проблем. И по моему, преди да започнеш да се кахъриш за  домашното ВиФи, добре ще е да провериш да ли яйцата ти не са се излюпили или да са станали рохко сварени :)

От мен толкоз, па ти от там на сетне смЕтай едно върху друго кво прави....

Малко се поизхвърли в случая, пък и скачаш като един популярен буквалист. Няма произведена микровълнова на този свят, която да не пропуска. Верно, слабо и твърде недостатъчно за да ти изпържи яйцата, но в някои случаи е напълно възможно, смесвайки се с останалия фон да ти прецака от време на време връзката. Както казах, карайте си го на 2.4 GHz, аз съм доста доволен от това. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

От известно време харда ми издава звук наподобяващ хлопане, а нов.

Също и при стартиране, си губи приоритета като първи от двата харда.

-Въпроса ми е, възможно ли е да си заминава захранването на компютъра.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...