Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Хех... Специално Пулс откриват непрекъснато обекти в цялата страна. От около година са ми в полезрението по стечение на обстоятелствата. Инвестициите, които правят във всеки свой обект по мое мнение са... сериозни ;)

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой може ли да ми препоръча прилични слушалки на цена около 30-40 лв? Не някакви супер-дупер, просто да имат приятен звук, да са обгръщащи ушната мида и да са в посочения ценови диапазон. А, и да са в Пловдив - да ида и да ги грабна дет' се вика.
Ще са подарък за подрастващ, да си слуша музика.

Бях харесал няколко марки и модели, обаче в магазините не дават проба и затова разчитам на вашите съвети.

Заглеждах тези: JVC HA-RX330E ; panasonic rp-ht161e-k; и донякъде vivanco dj 20 36515 bk

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча прилични слушалки на цена около 30-40 лв? Не някакви супер-дупер, просто да имат приятен звук, да са обгръщащи ушната мида и да са в посочения ценови диапазон. А, и да са в Пловдив - да ида и да ги грабна дет' се вика.

Ще са подарък за подрастващ, да си слуша музика.

Бях харесал няколко марки и модели, обаче в магазините не дават проба и затова разчитам на вашите съвети.

Заглеждах тези: JVC HA-RX330E ; panasonic rp-ht161e-k; и донякъде vivanco dj 20 36515 bk

 

В Технополис има богата гама в тоя ценови диапазон. И може да ги чуеш на място. 

Link to comment
Share on other sites

В Технополис има богата гама в тоя ценови диапазон. И може да ги чуеш на място. 

Първо там опитах - тц, не може. Също и на други места.

Link to comment
Share on other sites

http://www.pulsefit.bg/

Така и не успях да открия в сайта им. И аз се интересувам. След около седмица мисля да ги посетя и тогава ще мога да напиша повече подробности. Ако не ти е спешно...

Някъде бях чел, че посещението е 25 лева, но не мога да намеря къде точно беше.

 

edit:

Намерих:

 

 

Еднократно Посещение

Делнични дни 25лв. / Уикенд 40 лв.

Включва всички фитнес зони, всички термални и спа зони, всички групови занимания, ползване на вътрешни и външни басейни и други екстри.

A изпразване включва ли?
Link to comment
Share on other sites

Това е някаква шега.

 

При положение че има басейн и сауна ти колко искаш да е? 

 

Предполагам в тези пари е включен и т.н. "Весел масаж"...

 

Ако сам си се масажираш предполагам - да. Точно толкова е и на новотела.

Link to comment
Share on other sites

Първо там опитах - тц, не може. Също и на други места.

 

Как ще не може? Има маса модели, вързани към плейъри за тест! Съвсем скоро купих на детето слушалки. Ако не работят - викаш някой каун там и го строяваш в три редици. 

Link to comment
Share on other sites

При положение че има басейн и сауна ти колко искаш да е?

Не е само с басейн и сауна. Цял спа център си е. Цената е за ползване на всичко в него. В сравнение с другите в които съм бил е нормална. Най - накрая да има хубаво място за посещаване на такива услуги в Пловдив.
Link to comment
Share on other sites

http://www.pulsefit.bg/

Така и не успях да открия в сайта им. И аз се интересувам. След около седмица мисля да ги посетя и тогава ще мога да напиша повече подробности. Ако не ти е спешно...

Някъде бях чел, че посещението е 25 лева, но не мога да намеря къде точно беше.

 

edit:

Намерих:

 

 

Еднократно Посещение

Делнични дни 25лв. / Уикенд 40 лв.

Включва всички фитнес зони, всички термални и спа зони, всички групови занимания, ползване на вътрешни и външни басейни и други екстри.

И аз се надъхах за него, ама доколкото разбрах няма да има басейн, което го прави нищо особено... В уличката зад Копчето строят друг спортен център "СИЛА", където пак ще има фитнес, но с басейн

Link to comment
Share on other sites

При положение че има басейн и сауна ти колко искаш да е? 

Ако сам си се масажираш предполагам - да. Точно толкова е и на новотела.

Колко човека ще идат да използват всичко включено в тия 25 лева? Ти колко от тия неща можеш да посетиш за час - час и половина? Тва с "една цена за всичко" е някаква много тъпа политика. В София може и да работи, но Пловдив не е София.

 

Пък и егати лъскавия фитнес. Това Фитнес ли е или Галакси Гардън? Българщина..... кафетата не бяха достатъчни, сега дори и фитнесите ни са лъскави...

Link to comment
Share on other sites

Българщина..... кафетата не бяха достатъчни, сега дори и фитнесите ни са лъскави...

Воксе, какъв е проблема на лъскавите фитнеси и защо това да е "българщина"? :confused:
Link to comment
Share on other sites

Колко човека ще идат да използват всичко включено в тия 25 лева? Ти колко от тия неща можеш да посетиш за час - час и половина? Тва с "една цена за всичко" е някаква много тъпа политика. В София може и да работи, но Пловдив не е София.

Това за час и половина къде пък го видя?

Link to comment
Share on other sites

Колко човека ще идат да използват всичко включено в тия 25 лева? Ти колко от тия неща можеш да посетиш за час - час и половина? Тва с "една цена за всичко" е някаква много тъпа политика. В София може и да работи, но Пловдив не е София.

 

Пък и егати лъскавия фитнес. Това Фитнес ли е или Галакси Гардън? Българщина..... кафетата не бяха достатъчни, сега дори и фитнесите ни са лъскави...

В София има 4 ( ЧЕТИРИ). И до колкото чух от познат 600лв на година е неограничено посещение до целия комплекс и всички в страната.   50лв/месец е това което струва 40лв/ден, ако дадеш парите на куп.

Link to comment
Share on other sites

Не е само с басейн и сауна. Цял спа център си е. Цената е за ползване на всичко в него. В сравнение с другите в които съм бил е нормална. Най - накрая да има хубаво място за посещаване на такива услуги в Пловдив.

 

Именно. Какво му е на цената? Като знам цените САМО на масажите, не виждам нищо ненормално. Всеки си преценя, но може би ще го посетя с голям кеф. Може и само в сауната да си вися аз  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Това за час и половина къде пък го видя?

 

Ти колко време на ден можеш да отделиш за фитнес 3 пъти седмично? Защото аз повече от час и половина не мога да отделя, а дори не съм толкова зает, колкото теб.

Link to comment
Share on other sites

Ти колко време на ден можеш да отделиш за фитнес 3 пъти седмично? Защото аз повече от час и половина не мога да отделя, а дори не съм толкова зает, колкото теб.

 

Както казах - аз не гледам на това като на фитнес а като на релакс и терапия против схващане на гърба (действа много добре и в 2те насоки между другото). Около 3 часа ми отнема всичко (заедно с отиването и връщането), като една част от времето в кафенето използвам за комуникации, да прегледам задачите, да отговоря на някое и друго писмо през телефона и т.н. 

Link to comment
Share on other sites

Както казах - аз не гледам на това като на фитнес а като на релакс и терапия против схващане на гърба (действа много добре и в 2те насоки между другото). Около 3 часа ми отнема всичко (заедно с отиването и връщането), като една част от времето в кафенето използвам за комуникации, да прегледам задачите, да отговоря на някое и друго писмо през телефона и т.н. 

 

Ходи на Йога.

Link to comment
Share on other sites

Ти колко време на ден можеш да отделиш за фитнес 3 пъти седмично? Защото аз повече от час и половина не мога да отделя, а дори не съм толкова зает, колкото теб.

То май е за темата с фукането, но 6 дена от седмицата не ми е проблем да отделям и по 5 часа на ден за фитнес и релакс. Когато успея да отида в Пулс, планирам да ми отнеме между 3-4 часа посещението. Може даже и малко отгоре. Само фитнеса ще ми отнеме около час - час и половина.

Link to comment
Share on other sites

Някой в последните два дена да е имал проблем със закупуване на кредити или плащане за промотиране на обява в OLX?

Link to comment
Share on other sites

Аз. ОLX-a не пожела да ми вземе парите.

И на мен така... Два дена вече. То не са грешно въведени данни, то не са фатални грешки, свържете се с администратор.... Ебах таз Борика, ебах това чудо! Представи си само ако тези маясъли си позволят така да засерат и поддръжката си за банкоматите....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...