Jump to content
BulForum.com

Онлайн пазаруване


samkijot

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По принцип се намира или днес специално е толкова/в този сайт?

 

Днес е толкова в този сайт. По принцип не се намира за толкова. :)

Link to comment
Share on other sites

Стана тя каквато стана, сутрин рано от зарана... Добре не съм авансирал жирокоптера...  :bgrin:

 

GmvN4YN.jpg

Получи ли потвърждение , че са в наличност . Защото направих поръчка с няколко неща сутринта , но от тогава ни вест ни кост , седи си на регистрирана поръчка и само първия емайл съм получил . Докато нямам смс не съм сигурен , че нещо ще дойде .
Link to comment
Share on other sites

За първи път в живота си се възползвах от черен петък. Поръчах едни обувки от естествена кожа за малкия ми син и едни букшелф тонколони за мен.

Link to comment
Share on other sites

Получи ли потвърждение , че са в наличност . Защото направих поръчка с няколко неща сутринта , но от тогава ни вест ни кост , седи си на регистрирана поръчка и само първия емайл съм получил . Докато нямам смс не съм сигурен , че нещо ще дойде .

 

Не съм гледал изобщо, но миналата година получих абсолютно всичко без никакви проблеми, включително 65" телевизор...

 

Един спешен въпрос към разбиращите - ТОЗИ рутер струва ли си?  

Link to comment
Share on other sites

Не е лош, да. Ако е за там, където си мисля, трябва да е ок.

 

Да, за Банкя е и понеже не разбирам грам от тия пущини питам... Взимам го па квото стане. 

Link to comment
Share on other sites

Брей, веднъж да уцеля и аз! Благодаря за консултацията. 

Домашните рутери на Азус са без конкуренция! Аз друго не ползвам от години и когато си бях в България през лятото оборудвах всички мрежи на моите хора с такива рутери и изхвърлих боклуците,  с които ги бяха набълбукали кабеларките. :)

Link to comment
Share on other sites

Не съм гледал изобщо, но миналата година получих абсолютно всичко без никакви проблеми, включително 65" телевизор...

 

Един спешен въпрос към разбиращите - ТОЗИ рутер струва ли си?  

 

В нас съм с такъв,доста добър е,работи безотказно вече доста време,добро покритие,единствен кусур за мен е бавния 2.0 usb порт...

Link to comment
Share on other sites

Гледам много добра цена в гиър бест за ксиоми. Ама не знам дали няма да ме изгърбят с ддс и мито...не съм поръчвал до сега толкова скъпо нещо от китайските сайтове.

Аз си взех от гиъра от Fast-23 склада първата генерация Шаоми. Дойде след седмица на адреса ми с куриер. Където стига чисти добре. Като недостатък забелязвам че е доста висока. Трябват и 10см под мебелите да се навре отдолу.
Link to comment
Share on other sites

Нещо не мога да разбера, кой склад къде е.... Рових из сайта им, ама явно съм кьорчо....

На сайта няма инфо кой къде е. Потърси в гугъл има списък с абревиатурите и локацията на складовете. Два пъти поръчвам от европейски според списъка и няма митница. Цените са малко по-високи. И двата пъти имаше проблем с тракингите и пратките дойдоха още преди да напишат, че са изпратени
Link to comment
Share on other sites

Поръчките от GB от европейски складове са по-бързи но са и със завишени цени. Аз лично избягвам да поръчвам нищо от еверопейски складове, но пък плюса е, че няма мито на тези складове...

 

Но като цяло ударих хикса на GB, вече пазарувам само от Алито

Link to comment
Share on other sites

По принцип е алогично да е така, защото при големи достави от Китай да речем за пример в Чехия, то китайците трябва да си платят митата и всички глупости, докато поръчката на единична бройка директно от китай в 99% от случаите минава и стига до теб безпроблемно.

 

Поръчах на баща ми едно телефонче, на което вече му се радва, но цената в GB беше 90$, от Алито го вземах за 75. На доста други неща като правя съпоставка си излизат едни 15-20% с по-високи цени в GB.

Link to comment
Share on other sites

От amazon.fr и amazon.de идват за 1 до 2 седмици. Има неща, които си заслужават, особено ако са произведени съответно във Франция или Германия

Link to comment
Share on other sites

Аз пък напоследък, обратно на логиката намирам нещата които търся на равни и дори по-ниски цени в гиъра. Да не говорим, че предлагат за доставка любимите ми холандски пощи. За момента никой не е бил рекорда им от 6 дни Китай-Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

На сайта няма инфо кой къде е. Потърси в гугъл има списък с абревиатурите и локацията на складовете. Два пъти поръчвам от европейски според списъка и няма митница. Цените са малко по-високи. И двата пъти имаше проблем с тракингите и пратките дойдоха още преди да напишат, че са изпратени

Благодаря, ще ги проверя.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Амазон са велики!

Имам проблем с една част от един комплект който е закупен от тях. Разбира се е закупен от Англия. От Амазон ще ми изпратят целият комплект чисто нов и връщането на старият е за тяхна сметка директно от Бг...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...