Jump to content
BulForum.com

Онлайн пазаруване


samkijot

Recommended Posts

Не бе, шегувам се. :) На мен ми трябват 12. Предполагам, че последните ще трябва да дойдат вече. То иначе става прекалено. Пък ако ми се изсипят всичките 36 в един момент ще се чудя какво да ги правя и аз ще раздавам. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мерси за предложението. 10 ми трябват, за да сменя всичките. 2 не ми вършат работа. Искам да има конкретен начин за скрепване с кабела, иначе се смачкват и не става хубаво. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Предстои ми поръчка от Алибаба за 100 бройки от продукт за около 4000 лв. общо. Някой има ли опит с какво е шипинга, освен ДДС при евентуална митница, други разходи трябва ли да предвидя?

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2019 at 9:00 PM, netrootbg said:

plameni в момента и аз имам един подобен тракинг:

RV238370947CN

 

Твоята пратка вече е тук, а последната информация в тракинга за моята е преди десет дена:

2020-01-14  10:20:00  Flight Departure  BeijingCity

Както и да е, и с нея и без нея - все тая, защото ми писна от чакане и повдигнах въпрос за refund към продавача.

Попаднах на някакви темплейти за оплаквания. Явно са доста добри, защото това беше най-скоростния refund, който някога съм имал :lol:

Link to comment
Share on other sites

А аз все още не съм си получил конекторите, които поръчах в края на Ноември. 3-та поръчка от 3-ти различен продавач на 2-ра платформа. Имам чувството, че някъде просто си ги харесват и ги взимат. Колко конектори им трябват на тия хора?! Ще поръчвам докато се затрупат, че белким 12 да стигнат и до мен!

Link to comment
Share on other sites

Моите също са на самолета. От 4ти Декември. :D

И даже пише, че дестинацията е България. 2 други пратки поръчани на същия ден, със същия метод на шипинг, пристигнаха в края на миналия месец.

 

Тоя продукт е прокълнат, казвам ти. :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, w00x said:

Тия са много скъпи и имат шипинг $38. Аз платих $8 за 12бр последно.

 

Следващият път пробвай доставка през Англия.

Хем в повечето случаи доставката е безплатна, хем има значително по-голям шанс да ги получиш.

Възможно е и сумарното време за пристигане в БГ да се окаже по-малко.

За дребни неща (под 1 кг.), допълнителните 2 лв. оскъпяване. едва ли са проблем.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, plameni said:

 

Следващият път пробвай доставка през Англия.

Хем в повечето случаи доставката е безплатна, хем има значително по-голям шанс да ги получиш.

Възможно е и сумарното време за пристигане в БГ да се окаже по-малко.

За дребни неща (под 1 кг.), допълнителните 2 лв. оскъпяване. едва ли са проблем.

 

 

Мислех си го вече в един момент. До скоро почти съм нямал проблем обаче. Само с този артикул вече 3 пъти. Всичко друго си пристига без проблем. :)

Link to comment
Share on other sites

Поръчал съм артикул от САЩ, който сега трябва да върна гаранционно. Платено е ддс за внос.

Имам предплатена товарителница, но от UPS ми изискват да заплатя такса за износ, въпреки че не правя печалба от пратката.

Пропускам ли нещо или наистина трябва да платя 2 пъти такса за един и същи артикул?

Link to comment
Share on other sites

On 1/26/2020 at 8:57 PM, Mockingbird said:

Хъм, от същия магазин за 8 броя платих 7,88 долара с безплатна доставка. Интересно, сега всички искат доставка 20-40 долара, че и повече......хъмм...


Моите плъгове пристигнаха днес. Чак не мога да повярвам..

С един проблем обаче. Трябваше да са 6 червени и 6 черни, а получих 2 червени и 10 черни. :D

Link to comment
Share on other sites

Ееее, честито.... Еми рекламация, връщай ги... После пак три-четири месеца чакане, а.....? :lol:

От моята поръчка мина точно един месец. Все още не са дошли, летят някъде из небето.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...