Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ми за големина, към 40см на око са дълги реотаните. Купих я от руския пазар. Трябва да видя на кутията какво пише.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Слакър, ей тия двете скари, които са БЕТОН, са купени за около 360-370 лева общо миналата година, но в Одрин и след пазарлъци, което там е задължетно. Само да вметна - ЕЙ ТВА Е СКАРА.  

https://www.akakce.com/endustriyel-izgara/en-ucuz-remta-r89-70-cm-dokum-elektrikli-izgara-fiyati,1061322.html

https://www.akakce.com/endustriyel-izgara/en-ucuz-remta-r61-30-cm-dokum-elektrikli-izgara-fiyati,1061291.html

Link to comment
Share on other sites

Аз само да вметна (не, че мога да кажа нещо по темата). Електрическо и скара в едно изречение е..... Същото безумие като да съставиш изречение с газово и скара.

Ето това е скарата!

https://www.biggreenegg.eu/bg/vdahnovenie/blog-i-sabitiya/kakvo-e-kamado

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, gado said:

Аз само да вметна (не, че мога да кажа нещо по темата). Електрическо и скара в едно изречение е..... Същото безумие като да съставиш изречение с газово и скара.

Ето това е скарата!

https://www.biggreenegg.eu/bg/vdahnovenie/blog-i-sabitiya/kakvo-e-kamado


Да не съм чул лошо за гаС! Всичко си има приложение. 
Аз само да те питам - къде точно го виждаш ти нашият Слакър с тая скара? В кое измерение това? :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Just now, RaptoR said:


Да не съм чул лошо за гаС! Всичко си има приложение. 
Аз само да те питам - къде точно го виждаш ти нашият Слакър с тая скара? В кое измерение това? :laughing1: 

Оо... За гаСта мога да говоря много неща и все противни. До някъде тази отврат може да се тушира с вулканични камъни. Но само до някъде! Иначе гнастта си е гнас.

А Слакърът е ценител на месцата (или поне е ентусиазиран потребител поне), за което говори и прекрасната му обтекаема форма с доста добра положителна плаваемост (забележи, че не го наричам - дебел). Така че, при добро желание може да се научи и на нещо полезно в този живот, вместо само да си троши маникюра по клавиатурата.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, gado said:

Аз само да вметна (не, че мога да кажа нещо по темата). Електрическо и скара в едно изречение е..... Същото безумие като да съставиш изречение с газово и скара.

Ето това е скарата!

https://www.biggreenegg.eu/bg/vdahnovenie/blog-i-sabitiya/kakvo-e-kamado

Ба*мааму, тва две хилки в зелено бе! :Facepalm: :lol:

 

1 hour ago, gado said:

Оо... За гаСта мога да говоря много неща и все противни. До някъде тази отврат може да се тушира с вулканични камъни. Но само до някъде! Иначе гнастта си е гнас.

Обясняваш очевадности на Мисир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Явно не сте уцелили хубаво барбекю на газ. Яд ме е, че изтървах преди няколко месеца не безбожно ниска цена това:

Performance PRO TRU-Infrared Series™ 4 Burner Gas Grill | Char-Broil® | Char-Broil® (charbroil.co.uk)

 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, gado said:

До някъде тази отврат може да се тушира с вулканични камъни.


Много добре знаеш, че нашта газова скара не е на бутилчица и Е с камъни :laughing1:
 

11 hours ago, Godfather said:

Обясняваш очевадности на Мисир. :lol:


Айде малко свободно време и пак се осра, на мига .... :rofl:
 

3 hours ago, Mockingbird said:

ГаСта е пълна мисирщина за скара/барбекю….това е тотална отврат…


И аз съм на това мнение, но по отношение на професионалните уреди с камъни започнах да го променям.
Естествено едва ли някой друг тук има такава скара, така че... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

Аз имам Optigrill като оная от видеото по-горе и прави най-гадните кюфтета на света.

Пържолите стават добре, долу-горе и наденички, риба не съм пекъл, но кюфтетата изобщо не ми харесват. Тая събота ядох наденички на грил-тиган и станаха много сочни. 

Ония парти грилчета от едно време, има в Лекси такива, правят много по-хубави кюфтета :D да не говорим, че сега са ги направили модерни и може да се ползват реотаните и да се пекат неща върху тях.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, RaptoR said:


Много добре знаеш, че нашта газова скара не е на бутилчица и Е с камъни :laughing1:
 


Айде малко свободно време и пак се осра, на мига .... :rofl:
 


И аз съм на това мнение, но по отношение на професионалните уреди с камъни започнах да го променям.
Естествено едва ли някой друг тук има такава скара, така че... 

С камъни/скали/пръст, все е гняс….

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vikktor said:

Аз имам Optigrill като оная от видеото по-горе и прави най-гадните кюфтета на света.

Пържолите стават добре, долу-горе и наденички, риба не съм пекъл, но кюфтетата изобщо не ми харесват. Тая събота ядох наденички на грил-тиган и станаха много сочни. 

Ония парти грилчета от едно време, има в Лекси такива, правят много по-хубави кюфтета :D да не говорим, че сега са ги направили модерни и може да се ползват реотаните и да се пекат неща върху тях.

Риба, зеленчучки, и мръвки се изпичат перфектно. 
 

Кюфтета не сме пробвали, та нямам идея.

 

Ако някой търси по-традиционна скара, да погледне електрическите модели на Weber, само че изискват повече чистене от Тефала.

 

 

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Чудя се как така един път смс-а за синя зона не се таксува, а друг път слагат от горе и допълнително пари за смс-а

В синьо са сини зони = смс-а към оператора и долу УДС-то.

В червено са пак смс-и към синя зона, но вече и таксувани.

Или тия нещо са сменили условията и аз нещо не съм разбрал, или пак да ползваш Синя зона през телефон излиза по-скъпо от другите начини за плащане.

sms.PNG.4f6c5819b620117107e8511b8187236a.PNG

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже, как да вляза в администраторските настройки на Виваком рутер Nokia G-2425G-A или какво да гледам, понеже виждам само адрес и парола за уайфай мрежа.

Link to comment
Share on other sites

Колеги, искам да взема ваучер за подарък за масаж. Може ли да препоръчате студио/салон за масажи, като единственото изискване е да може да се вземе ваучер и разбира се да цена/качество да си заслужава?

Link to comment
Share on other sites

Имам едно питане:съществува ли апп(или лаунчър)за андроид,който да показва повикванията(входящи,изходящи и пропуснати) повиквания само по веднъж за всяко име?Примерно звъня на Иван Петър и Сашо,на всеки по няколко пъти,един след друг.В момента ползвам Самсунг и той ми показва всеки разговор(примерно на Иван съм звънял 3 пъти) но само ако не съм звънял на някой друг,иначе ги показва всеки на отделен ред.При 50-60 разговора с различни хора на ден така някои "потъват" в списъка и кофти...Приемам всякакви съвети,някой и с iphone под ръка ако се сети за решение ще съм много благодарен ;-)

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, HEMO said:

Имам едно питане:съществува ли апп(или лаунчър)за андроид,който да показва повикванията(входящи,изходящи и пропуснати) повиквания само по веднъж за всяко име?Примерно звъня на Иван Петър и Сашо,на всеки по няколко пъти,един след друг.В момента ползвам Самсунг и той ми показва всеки разговор(примерно на Иван съм звънял 3 пъти) но само ако не съм звънял на някой друг,иначе ги показва всеки на отделен ред.При 50-60 разговора с различни хора на ден така някои "потъват" в списъка и кофти...Приемам всякакви съвети,някой и с iphone под ръка ако се сети за решение ще съм много благодарен ;-)

 

Искаш всяко име да излиза само по един път в списъка, без значение колко пъти сте говорили?


Пробвал ли си дайълър приложението на Гугъл? Аз съм с него и имената ми излизат само по веднъж, без значение колко пъти сме разговаряли. Ако отворя детайлите на контакта, ми излиза история за обажданията с всеки контакт.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, w00x said:

 

Искаш всяко име да излиза само по един път в списъка, без значение колко пъти сте говорили?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.dialer

Да точно,просто Самсунг-а показва огромен списък,трудно намирам някой пропуснат измежду 50-тина последни ...това изглежда ок,благодаря ще го пробвам :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...