Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

53 minutes ago, mIRCata said:

Глоба за паспорт имаше ако сетиш да го върнеш до 6 м след изтичане. След това не. Някаква такава щуротия май имаше.


Точно така, Слакър! Мен ме върнаха като ми бе изтекъл и казаха изчакай още няколко месеца, за да не те глобят. Аз естествено го захвърлих в чекмеджето и отидох три години по-късно.... :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

Поне до скоро беше да се изчака 2 години. Тогава глобата е изтекла по давност. Не знам обаче дали това е така за 6-те месеца както беше споменато. Това с двете години е тествано многократно.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Mockingbird said:

Трябва да купувам нов бойлер. Спрял съм се на Атлантик като марка. Египетски :lol:

К’во ши кажити?

Бойлери се купуват само от TAZ ;).

Link to comment
Share on other sites

Познаваме се, проблема ми обаче е, че искам да го сложа на място, за което ми е необходим максимално плосък бойлер..не повече от 30-35 сантиметра....

Примерно този ми върши идеална работа:

https://serel.bg/produkt/elektritcheski-boyler-atlantic-vertigo-essential-100-80-litra/

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Точно щом имаш лимит с мястото е добре да се обърнеш към него. Ще ти го направи по твои размери, а литрите ще са колкото дойде.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Mockingbird said:

Познаваме се, проблема ми обаче е, че искам да го сложа на място, за което ми е необходим максимално плосък бойлер..не повече от 30-35 сантиметра....

Примерно този ми върши идеална работа:

https://serel.bg/produkt/elektritcheski-boyler-atlantic-vertigo-essential-100-80-litra/


КъФ египет бе?!?!? Ти луд ли си?!?! Веднага се свържи с Любо! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е PDR за изправяне на леки вдлъбнатини по колата ? Някой ми е зажулил врата като бях в китния Студентски град и сега се чудя какво да направя. 

Малко е мръсна колата :lol:



 

334152863_762165738611251_7540424312429219846_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Има каско, но трябва да го платя цялото, че да ми изплатят щетите :D 

Разбира се, щетата ще се заведе, но ще ми отнеме прекалено много време да я оправят в доверен сервиз... 

 

Link to comment
Share on other sites

Гледам я аС и направо ме боли как те скубят кат балък. Тва като го гледам мяза на забърсано и се оправя с паста. Ако обаче ти смачкал профила - пусни снимка, която не е макро - става доасдно. Спокойно могат да си идат едни двеста леа.... Аз отскоро съм и на по-тежка гара, че един с над 100 на надлез Родопи ме удари в движение, помашки дюлгерин с бумиве КОМБИ . В смисъл не само с калник и боя имам разправии, но и с крилете на дракона

Link to comment
Share on other sites

Може ли да ми препоръчате свястен човек в Пловдив предлагащ авто ел. услуги?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jozo said:

Може ли да ми препоръчате свястен човек в Пловдив предлагащ авто ел. услуги?

Писах ти на ЛС, че да не правя излишна реклама :)

Link to comment
Share on other sites

Zoiper?

Преди доста години го пробвах с Asterisk ли, FreePBX.. (може и 3СХ, ако има безплатна/пробна версия)

Работеше си, тестово, с 2 два акаунта, трябваше ми за видеовръзка, заради потискането на ехото най-вече.

Имаше и някакво българско

Link to comment
Share on other sites

Мъчи ми един казус - трябва да сменя дограмата на една стая и искам да сложа гардероб на терасата, защото терасата е усвоена. Обаче не искам да изграждам стена и да намаля прозореца. Видях, че има ПВЦ вместо стъкло и това е вариант, но се чудех дали има по-добър вариант да го направя. Някой сблъсквал ли си е с нещо подобно?

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vikktor said:

Мъчи ми един казус - трябва да сменя дограмата на една стая и искам да сложа гардероб на терасата, защото терасата е усвоена. Обаче не искам да изграждам стена и да намаля прозореца. Видях, че има ПВЦ вместо стъкло и това е вариант, но се чудех дали има по-добър вариант да го направя. Някой сблъсквал ли си е с нещо подобно?


Предвид че НИЩО не се разбира, едва ли някой се е сблъсквал с нещо подобно...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...