Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Цифровите датчици са с игнориране на всичко под 30 кг.

В момента предлагаме и  безжични датчици за охрана на двора.

 

 

 

Всъщност АКО има реална опасност от обир :

 

:) има вече и страхотни неща за 'неутрализиране' на обирджиите. Ето клипче:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

A нещо по-безжично за домашно наблюдение? Т.е да му трябва само захранване, да не мисля и свързаност с нещо - примерно да реагира на движение, с евентуално възможност някак да се спира/пуска - т.е да го пускам като ни няма вкъщи, че няма смисъл да работи нон стоп, докато съм си в нас.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

A нещо по-безжично за домашно наблюдение? Т.е да му трябва само захранване, да не мисля и свързаност с нещо - примерно да реагира на движение, с евентуално възможност някак да се спира/пуска - т.е да го пускам като ни няма вкъщи, че няма смисъл да работи нон стоп, докато съм си в нас.


Прекрасни камерки има по 90 леа в Технополиса, жестоки машинки. Командваш си я, въртиш си я как ти скимне, гледаш си стая, двор, квот доде

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mIRCata said:

A нещо по-безжично за домашно наблюдение? Т.е да му трябва само захранване, да не мисля и свързаност с нещо - примерно да реагира на движение, с евентуално възможност някак да се спира/пуска - т.е да го пускам като ни няма вкъщи, че няма смисъл да работи нон стоп, докато съм си в нас.

Имаме ябълки и по първом се насочихме към това, надявайки се, че ще работят добре в тяхната екосистема, но се каня да поръчам

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:


Прекрасни камерки има по 90 леа в Технополиса, жестоки машинки. Командваш си я, въртиш си я как ти скимне, гледаш си стая, двор, квот доде

 

Току що вземах пратка от еконта на такива камери за външен монтаж, излезна ми във фийда на фейса, забележи 70 лв. за три броя. Въртят се, следят и са с клауд сторидж. Имам и такива за вътре, от алито от европейски склад 6 броя за 140 лв тогава ги вземах. Номер едно машинки, и приложението им е сносно.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vinyl_master said:

Току що вземах пратка от еконта на такива камери за външен монтаж, излезна ми във фийда на фейса, забележи 70 лв. за три броя. Въртят се, следят и са с клауд сторидж. Имам и такива за вътре, от алито от европейски склад 6 броя за 140 лв тогава ги вземах. Номер едно машинки, и приложението им е сносно.


Аз говоря за Шиоми все пак :ninja:
Вече минавам тотално към тая марка - повечето неща са MI у нас. 
 

1 minute ago, sasshko said:

Какво имаш предвид


Нещо, с което не ти трябва да се занимаваш...

Link to comment
Share on other sites

Бате, правят ги на една и съща улица. Промоцията им я свършила, виждам от Словения съм ги поръчал за 20 и няколко лева бройката. С опция за лан връзка и онвив за двр. Сега са 85 лв. Бе не знам как я нацелих :) бях скептичен за тия пари, много добро попадения. Отиват за Годеч :)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vinyl_master said:

Бате, правят ги на една и съща улица. Промоцията им я свършила, виждам от Словения съм ги поръчал за 20 и няколко лева бройката. С опция за лан връзка и онвив за двр. Сега са 85 лв. Бе не знам как я нацелих :) бях скептичен за тия пари, много добро попадения. Отиват за Годеч :)


Супер са! Гледаш и командваш ПРРРфекно от тИлИфона... Абе ТОП :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

On 4/21/2023 at 9:56 PM, kotora said:

300$ е едната :D за тия пари ще сложиш 4 шиаомита :D 

Прави си.

:)  Има прекрасни нови автомобили по 20 000 , ЗАЩО някой би купил например Кароя за 50 000 +  лв?

Три Сандерота може да се вземат вместо една Кароя ... :)

 

Върши същата работа, нали ?  ;) 
РЕАЛНО , я върши , докато не се наложи наистина да свърши работа. Тогава се оказва, че профи изделията свършват работа винаги и надеждно.
За всеки влак си има пътници. 'Гроздето е кисело' , просто е добро за самозалъгване.

Е най-добре да не се налага да се ползва такава система по предназначение. 

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dubo said:

Прави си.

:)  Има прекрасни нови автомобили по 20 000 , ЗАЩО някой би купил например Кароя за 50 000 +  лв?

Три Сандерота може да се вземат вместо една Кароя ... :)


Кароя??? В смисъл такъв КароК...

Link to comment
Share on other sites

За Александруполис, откъде е по-добре да се мине? През Маказа или Капитан Андреево. В мапс и двата маршрута са почти идентични като време и разстояние.

Link to comment
Share on other sites

Кулата вероятно има предвид?

На Маказа няма завои почти. Завоите са след Кърджали и свършват бързо.
През Кулата не съм минавал.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, XMD said:

Утре тръгвам, къде са по-малко завоите, че жената и дъщерята им става лошо като пътуват?


За Маказа, мили мой, "детският път" е през Поповица, след това надясно през Хасковски бани и т.н. (там има едни 20-на км през селата отврат път, но се трае). Ако минеш по магистаралата през Хасково е най-айляк, но е къмто 30км повече. Не минавай над Асеновград - най-късо е, нов път, но децата ще откачат. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, навярно някой от вас помнят шкембеджийницата до входа на стадион "Тодор Диев" която се държеше от няколко жени, но беше разрушена както и останалите такива сгради при строителните дейности който се вършат сега на гара Родопи.
Някой знае ли, дали тези жени са преместили дейността си на друго място или тотално са престанали да извършват подобна дейност?

Мерси

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, RaptoR said:

Не минавай над Асеновград - най-късо е, нов път, но децата ще откачат. 

Миналата година минах от там - пътя е наистина нов и добре направен, но завоите не са за всеки. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...