Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Кви пари вървят акумулаторите за дизел и ква марка препоръчвате/защо/?

Аз преди 2-3 седмици си взех Берга от скъпата им серия. Необслужваем е и с три години гаранция. Виж колко ампера ти е в момента. Трябва да вземеш най - малко със същите параметри. Пусковият ток също е много важен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

нямат толкова голям ампераж
Вики Ват? Преди моста на герджика.

 

За гаечните ключове - ако няма да се престараваш с клеясали и вклинили се гайки, които да искат сила при развиването - отиди в някоя железария и си купи някой по-евтин комплект. В левчетата също има, но там са тотална щета.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Методът за адване зависи от настройките на потребителският профил. Това, че ти си позволил да те добавят без валидация съвсем не означава, че всички са с подобна настройка.

 

Вярно! Чак сега го забелязах. Мерси!

Link to comment
Share on other sites

Вики Ват? Преди моста на герджика.

 

За гаечните ключове - ако няма да се престараваш с клеясали и вклинили се гайки, които да искат сила при развиването - отиди в някоя железария и си купи някой по-евтин комплект. В левчетата също има, но там са тотална щета.

 

Да, точно там нямат :) Което ме навежда на мисълта, че никъде в Пловдив може да няма.

Ами в Метро гледах едни на не лоши цени, та може и от там да взема.

Link to comment
Share on other sites

 

04-3520.jpg

 

Преди няколко месеца имаше дори в "Карфур"-а. Цената беше сносна, Жоро ги ползва достатъчно често, че да е доволен. Ама за марката не знам, май са някакви измислени. Според мен важното е да вършат работа.

Link to comment
Share on other sites

Аз преди 2-3 седмици си взех Берга от скъпата им серия. Необслужваем е и с три години гаранция. Виж колко ампера ти е в момента. Трябва да вземеш най - малко със същите параметри. Пусковият ток също е много важен.

само не взимай БОШ , иначе и Берг и ФИАМ и Ексайд са добри.

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Къде мога да направя справка за една кола,дали е крадена,под запор и т.н?Бях в КАТ,този който се намира на изхода за София до циганската махала,но там ми казаха че не предлагат такава услуга.

Link to comment
Share on other sites

Къде мога да направя справка за една кола,дали е крадена,под запор и т.н?Бях в КАТ,този който се намира на изхода за София до циганската махала,но там ми казаха че не предлагат такава услуга.

 

Органите, извършващи регистрацията на превозните средства, ежемесечно изпращат до НАП информация за всички регистрирани, отчислени и спрени от движение превозни средства В страницата на НАП има раздел Услуги, а в него - подраздел Достъп до информация. Прочети указанията, избери някой от различните начини за достъп. Там, предполагам, няма да ти откажат.

Link to comment
Share on other sites

Кви пари вървят акумулаторите за дизел и ква марка препоръчвате/защо/?

 

Няма "акумулатори за дизел". Проверяваш за твоята кола какъв капацитет и какъв пусков ток трябва и след това си правиш сметка на парите.

От всички акумулатори съм имал най-много проблеми с Искра и най-малко (тоест никакви) с Bosch. Най-добре да търсиш нещо необслужваемо и с три години гаранция (за които е добре да се знае, че важат само ако се ходи на профилактични замервания през 6 месеца.)

Шреди месец някъде си купих три акумулатора - за моята кола Bosch Silver 74 Ah S5, а за един камион едни австрийски - Banner, които не съм пробвал досега, но бяха на доста прилична цена. Добри впечатления имам и от Varta...

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

http://www.lasertherapy-bg.com/acu.html

 

Гугъл да ти говори нещо?

 

аз търся лично впечатление от някои и ако не си забелязал в тази тема 99.9999% от отговорите ги има в гъгул

 

и вместо да ми правиш забележка продължаваи да си търсиш акумулатори за дизел :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе прияла ми се е пица, но напоследък където и да ходим ( Верди, крушата ) нещо или не нацелвам пицата или хич ги няма.Къде в Пловдив може да се хапне добра пица?

Link to comment
Share on other sites

Абе прияла ми се е пица, но напоследък където и да ходим ( Верди, крушата ) нещо или не нацелвам пицата или хич ги няма.Къде в Пловдив може да се хапне добра пица?

В "Кастело", под малкия Гранд... Менюто им не е лошо и пиците им (според мен) ги бива..., също и не си "кръщават" наливната бира.

Link to comment
Share on other sites

аз търся лично впечатление от някои и ако не си забелязал в тази тема 99.9999% от отговорите ги има в гъгул

 

и вместо да ми правиш забележка продължаваи да си търсиш акумулатори за дизел :laughing: :laughing:

 

 

 

Аз си продължавам, а ти си занеси задника на място и питай.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, къде в Пловдив има голяма концентрация на магазини за евтини, но качествени обувки? Без тези на Иван Вазов, защото там ги разгледах.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, къде в Пловдив има голяма концентрация на магазини за евтини, но качествени обувки? Без тези на Иван Вазов, защото там ги разгледах.

Магазини за обувки "хит 10" цък са евтини(между 10 и 20 лв.) и издържат сезон-два.Също и на втория етааж в търговският център,който е до тц Гранда- има реклама на втрините, ще го видиш.

Между другото, преди разкодираха гсм-и за по 5 лв. някъде в Пловдив, ама не си споням къде? Иначе,където питах,искат все по 15 лв.,което си е обирджийство :unsure: А имам един,закрпостен към м-тел....

Edited by stanchobb
Link to comment
Share on other sites

... А имам един,закрпостен към м-тел....

Ако му е изтекъл срока на договора, занеси го в някой от бизнес-центровете. Ще му въведат кода на мрежата и готово.
Link to comment
Share on other sites

Абе прияла ми се е пица, но напоследък където и да ходим ( Верди, крушата ) нещо или не нацелвам пицата или хич ги няма.Къде в Пловдив може да се хапне добра пица?

Преди пешеходния мост вляво, ако идваш от Главната. Там са на парче.

Иначе, ако искаш да поседнеш по-културно - само в Ориджинале. Пиците там са от съвсем друга категория. За мен Верди, Кастело и тем подобни са просто подигравка!

Link to comment
Share on other sites

Преди пешеходния мост вляво, ако идваш от Главната. Там са на парче.

Иначе, ако искаш да поседнеш по-културно - само в Ориджинале. Пиците там са от съвсем друга категория. За мен Верди, Кастело и тем подобни са просто подигравка!

А къде се намира тази пицария Ориджинале? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...