Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли работното време на КАТ и дали работи в събота ?

В събота не работят, освен ако не трябва да се отработва заради някой празник, в делничните дни от 8 до 5, но имай в предвид от 9 до 4, като имат 3 почивки през деня, но не си спомням часовете им.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера ходих до Викиват да купя един бушон за едно PC захранване, но имаха само стъклен.

 

До колкото знам, разликата е само че единия ще издържи на по-високи температури.Проблема е, че като сложих стъкления, в момента в който включих захранването в ел. мрежата ( преди дори да се опитам да го пусна ), бушона изгоря.К'во изгоря, направо се стопи от едната страна :D

Та дали да се опитвам да намеря керамичен или проблема е другаде ( което е по-вероятното ).Също освен в Квазера и Викиват, къде другаде предлагат такива бушони ( 8A 250V )

 

И другото ми питане: от къде да си взема на сносна цена комплект гаечни ключове, като тези

 

които вървят като номера 8-9,10-11,12-13 и т.н. , а не да са еднакви номерата от двете страни или да са "звезди" от втората страна?

 

Най-вероятно някъде нещо дава на късо. Проблема не е в бушона. Навремето така в една от колите ми гърмеше постоянно бушона, докато не се откри проблема.

 

Ключове винаги купувам маркови. Досега само по един от вид съм си купувал - вече около 10 години ги ползвам. Купиш ли си боклуци, правени от скрап и други бози, след всяка употреба може да си купуваш нови. Да не говорим ако е голям ключ и се отплесне поради това, че е боклук какво може да ти причини. Cetaform са отлични ключове, разбира се не евтини.

 

Кви пари вървят акумулаторите за дизел и ква марка препоръчвате/защо/?

 

Сух Бош, няма облужване, 3 години гаранция. Купил съм вече 3-4 такива за различни коли и съм много доволен. Вземи си с голям ампераж, за да нямаш проблеми.

 

аз търся лично впечатление от някои и ако не си забелязал в тази тема 99.9999% от отговорите ги има в гъгул

 

и вместо да ми правиш забележка продължаваи да си търсиш акумулатори за дизел :laughing: :laughing:

 

Подобни "остроумия" са силно нежелателни в тая тема.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Кви пари вървят акумулаторите за дизел и ква марка препоръчвате/защо/?

Дай инфо за мотора и годината. Нали Scenic взе? Имам тука една аутодата, там трабва да пише. По-голям от предписания не е нужно, щото е по-скъп, а и няма да се зарежда правилно.
Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам някой който е по-запознат с купуването на игри през интернет. Искам да си закупя играта Ф1 2011 и съм чувал че от разни чужди сайтове я има по-евтино отколкото тук в БГ (69 лв) . Тааа ако някой си е купувал или знае нещо да ме понасочи и да ми обясни как става работата.Благодаря ви предварително,

Link to comment
Share on other sites

1999г, 1,9 дизел Tdi...Друго инфо не знам какво да ти дам...unsure.gif

За меган сеник '99 1,9D dti излиза двигател F9Q 730(734), 98 кс.. Няма инфо за капацитета :angry1. Единственото инфо е изходните параметри на алтернатора: 94А/14V при 4000 об/мин. По номера на двигателя от талона ще разбереш точния му тип - започва с типа на двигателя + поредния номер, например F9Q730************* или F9Q734*******************.

На сегашния акумулатор нищо ли не пише?

Link to comment
Share on other sites

Слушам тука една песен:

http://www.youtube.com/watch?v=kpymJv33mQU

И ми звучи адски познато....нещо ретро, българско, от 70-те или 80-те години..На някой да му е познато...?Имам чувството, че са спретнали няк'ъв кавър...Ама пусто не мога да се сетя на кое парче ми прилича...

Link to comment
Share on other sites

За меган сеник '99 1,9D dti излиза двигател F9Q 730(734), 98 кс.. Няма инфо за капацитета :angry1. Единственото инфо е изходните параметри на алтернатора: 94А/14V при 4000 об/мин. По номера на двигателя от талона ще разбереш точния му тип - започва с типа на двигателя + поредния номер, например F9Q730************* или F9Q734*******************.

На сегашния акумулатор нищо ли не пише?

 

Абе май пише, ама снощи по нощите ме мързеше да слизам до колата, а и вече бях вкарал ракия...Нищо де, благодарско все пак :)

Link to comment
Share on other sites

Магазини за обувки "хит 10" цък са евтини(между 10 и 20 лв.) и издържат сезон-два.Също и на втория етааж в търговският център,който е до тц Гранда- има реклама на втрините, ще го видиш.

 

Това не е ли Сандина?

И също да попитам някъде продават ли виме или отдавна вече не продават по месарските магазини?

А също ако искам да си поръчам конзола от ибей какво значение има стандарта (pal, ntsc), и двата ли ще работят тук или не.

Edited by slay
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли спедиционна компания да има офис на номера 60 до 70 на 6ти Септември? Трябва ми за понеделник кои са и къде им е офиса.

Link to comment
Share on other sites

Как се казваше онзи магазин за евтини костюми точно преди пешеходния мост, вдясно? Дали работи в неделя, някой има ли му координатите?

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да включа няколко устройства (3) към аудиокартата? понеже сега имам малки колонки, слушалки, рисийвър и всеки път трябва да сменям кабелаtounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да включа няколко устройства (3) към аудиокартата? понеже сега имам малки колонки, слушалки, рисийвър и всеки път трябва да сменям кабелаtounge.gif

 

Мда, изцяло зависи от картата. Ако правиш други "магии", освен че накачорените на един канал устройства ще работят едновременно, може да се получат и редица проблеми

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали някой може да ми помогне... Взимам едно кафе-сладкарница под наем имам фирма и искам да знам каква е процедурата за смяна на категоризацията и всички документи и какво по точно трябва да се направи и смени за да е на мойта фирма.... Не разбирам и за това питам, Казаха ми да отида в обштината за категоризацията ако някой може да ми помогне ще съм благодарен.Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Картата е -> http://www.techspot....ware/audigy2zs/ . Картата я ползвам за слушане в стерео формат, така че не правя нещо кой знае какво с нея, просто искам да избегна постоянната смяна на кабели :)

 

edit: благодаря, точно това ми трябваше. Още утре ще ида да си купя ;)

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

Едни от най-дефектиращите свръзки. Имам десетки такива. При разпределението използвай от скъпите чинчове, качествените кабели в силиконова вложка и те съветвам да си запоиш всичко сам.

Link to comment
Share on other sites

Едни от най-дефектиращите свръзки. Имам десетки такива. При разпределението използвай от скъпите чинчове, качествените кабели в силиконова вложка и те съветвам да си запоиш всичко сам.

 

Кое точно дефектира в този преходник? Би ли обяснил? Щото аз имам подобен с години и смятам че е буквално вечен

Link to comment
Share on other sites

Изкарай от малкия вход на картата канала, разделен на два чинча, тия два чинча ги поемат два такива преходника, после ги правят 4 с по още два такива преходника, разцепи тоя единствен канал на 3 телевизора с трасета по 10 метра, не забравяй да оставиш разклонения за слушалки и колонките до монитора. ... Броиш ли за какво разпределение говорим? Сега, да си чувал за термина брум? tounge.gif

 

Дори т.нар. златни чинчове по изходите не помагат. Като гледам картата на момъка, май им поне две външни линии, така че ще се справи и с по-малко усилия.

 

ЕДИТ: Сега като се сетя цялата работа прилича на шепа хемороиди laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Ники, спамим. Предварително казахме, че зависи от картата. Колкото повече външни линии има - толкова по-добре. Но пък тогава се почват едни настрoйки и чудо. Няма обаче нещо, което да не може да се настрои, както знаем.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...