Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От вътрешната страна на клепача няма нищо безобидно! Направление и при офталмолог - незабавно.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде в Пловдив мога да купя чай Ботаникъл с мед и ванилия? Проверявал съм уж в кауфланд,била,мега марина,триумф както и по други места но не мога да го открия...

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае от къде в Пловдив мога да купя чай Ботаникъл с мед и ванилия? Проверявал съм уж в кауфланд,била,мега марина,триумф както и по други места но не мога да го открия...

 

В Карфур има голям избор от чайове, може там да пробваш.

 

 

Edit: А някой знае ли къде има мишени за стреляне с лък? Доскоро имаше на един паркинг в тракия ама ги прибраха. :(

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да намеря филтри за климатик Elite 12ER4? Климатикът си работи перфектно, но пластмасите на филтрите са се начупили от годините и искам да ги сменя.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае откъде мога да намеря филтри за климатик Elite 12ER4? Климатикът си работи перфектно, но пластмасите на филтрите са се начупили от годините и искам да ги сменя.

 

Питай gado, той със сигурност ще ти каже.

 

А аз да задам един технически въпрос:

 

Понеже вече съм се зарекъл никога да не купувам лаптоп с гланцов екран (предишният ми беше с матов и си беше супер), искам да спася временно положението като си купя един протектор, за който пише, че редуцира отраженията. Размерите му идеално съвпадат с размерите на моя екран ; единственото, което ме притеснява е, че заглавието на офертата е "17 Inch Anti-Glare Screen Protector for Macbook Pro", а най-долу в описанието виждам само "Compatible With: MacBook Pro 17 Inch". Защо са дали единствено Макинтоша, а не са писали, че пасва на всеки един лаптоп с такава големина на екрана...да няма някаква уловка? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Питай gado, той със сигурност ще ти каже.

 

А аз да задам един технически въпрос:

 

Понеже вече съм се зарекъл никога да не купувам лаптоп с гланцов екран (предишният ми беше с матов и си беше супер), искам да спася временно положението като си купя един протектор, за който пише, че редуцира отраженията. Размерите му идеално съвпадат с размерите на моя екран ; единственото, което ме притеснява е, че заглавието на офертата е "17 Inch Anti-Glare Screen Protector for Macbook Pro", а най-долу в описанието виждам само "Compatible With: MacBook Pro 17 Inch". Защо са дали единствено Макинтоша, а не са писали, че пасва на всеки един лаптоп с такава големина на екрана...да няма някаква уловка? :unsure:

 

Пропорциите? Макбука има различна резолюция. 1600х900.

Link to comment
Share on other sites

Пропорциите? Макбука има различна резолюция. 1600х900.

 

Хубаво де...(разсъждавам лаишки) - какво ме бърка резолюцията на Макбука, след като протекторът е с размери 339mm x 271mm - точно, колкото е размерът на моя диплей (1440х900)? В края на краищата това е едно елементарно многослойно фолио....

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де...(разсъждавам лаишки) - какво ме бърка резолюцията на Макбука, след като протекторът е с размери 339mm x 271mm - точно, колкото е размерът на моя диплей (1440х900)? В края на краищата това е едно елементарно многослойно фолио....

 

Ами щом размерите съвпадат, не виждам проблем.

Link to comment
Share on other sites

искам да спася временно положението като си купя един протектор, за който пише, че редуцира отраженията

 

Аз съм много резервиран към подобни неща още от ерата, когато хората масово си купуваха филтри за CRT мониторите. Моите впечатления са, че скапват образа а не го подобряват. Ако не е много пари - взимай и после сподели впечатления на ЛС, но аз бих се въздържал.

Link to comment
Share on other sites

Някой ползвал ли е услугите на "Морел сервиз" на бул. "6-ти септември" за поправка на цифров фотоапарат "Канон" и ако го е правил, останал ли е доволен от качеството на свършената работа?

Link to comment
Share on other sites

Как мога да си променя настройките в шибания скайп ,така че да спрат да ми званят някви ? .Хем съм invisible и пак тормоз :confused

Tools - Options - Call - Call Settings - тикче на Оnly people from my contact list. :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Някой дали ще може да ме включи и мен при следваща покупка от Deal Extreme? Трябват ми ЛАМПА 1 и ЛАМПА 2 .

Доставката е безплатна. Защо не си ги поръчаш сам? Иначе не е проблем да ти ги поръчам веднага.

Link to comment
Share on other sites

Само да кажа, че тази първата "лампа" свети адски много.Ако ще я ползваш за плафон е перфектна, но за осветяване на номер....тц.

Даже и за плафон ще е доста, но ти си знеш.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Хубаво де...(разсъждавам лаишки) - какво ме бърка резолюцията на Макбука, след като протекторът е с размери 339mm x 271mm - точно, колкото е размерът на моя диплей (1440х900)? В края на краищата това е едно елементарно многослойно фолио....

 

До колкото знам и съм чел, резултата не е мнодо добър.Виж тук

Иначе според мен резолюцията не би трябвало да влияе.

Ако вземеш, сподели дали си доволен.

 

Някой има ли идея как седят нещата с препродаването на маркови стоки?Примерно купуваш нещо от UK/USA и искаш да го продадеш тук в някой сайт за онлайн пазаруване?

Става дума не за една бройка, а за по-големи количества.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...