Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Какво е работното време на КАТ Пловдив за плащане на актове или презаверяване ? Сутрин от колко отварят ?

8.30 отварят

почивки 10.00-10.20 ; 12.00-12.30 ; 14.00-14.20

 

Трябва ми ключ за свещи ама не с шестограм 22 ли колкото е на Лада да речем и по-старите коли, а по-малък.Къде има да ида да си купя?????

 

П.П. Щестограма трябва да е 16 мм.

 

Руския пазар на 200% ще има . Даже ще можеш да уговориш и цена :)

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой знае ли програма с която да мога да отварям съдържанието на PDF и DJVUфайлове дори и да е кодирано,заключено с код и каквото и да е било,Благодаря

Link to comment
Share on other sites

някой знае ли програма с която да мога да отварям съдържанието на PDF и DJVUфайлове дори и да е кодирано,заключено с код и каквото и да е било,Благодаря

 

Ъъъ...интересен въпрос.. Принципно WinDjView е за djvu файлове, ма чак пък и криптирани...

Link to comment
Share on other sites

Ако имам стар мтелски номер на Х ( отпреди 3 год. ) дали ако звънна на оператор или ако ида до мтелцентър ще ми кажат настоящия му номер ако има към тях ?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли за направата на вътрешна интериорна врата от масив,колко горе-долу материал отива?Чувам нещо от порядъка на 1/4 кубик,което на мен ми звучи множко.Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Въпрос към геймърската част на форума:

 

На коя single-player игра сте отделяли най-много време и колко? Аз натрупах малко над 280 часа на Anno 1404 и се чудя малко ли е, много ли е. Знам, че при MMORPG става дума за хиляди часове, затова тях не ги броя.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък като се зарибя по някоя, я играя няколко дни по цял ден или през свободното време, после ми омръзва и с месеци не пипам никоя :D

Link to comment
Share on other sites

Ако имам стар мтелски номер на Х ( отпреди 3 год. ) дали ако звънна на оператор или ако ида до мтелцентър ще ми кажат настоящия му номер ако има към тях ?

Валидността на номерата не беше ли 1 година?

Link to comment
Share on other sites

Пореден ламерски въпрос от моя страна:

Как мога да си прехвърля запаметените пароли и имена от ФФ..., на друг компютър. Мисълта ми е - къде точно се съхраняват тези данни и има ли си лисицата опция за такова нещо (имам някакви спомени за такава опция)и ако - да, как става хавата...?

 

ModEdit: Виж това и това.

 

П.с. Благодаря за което..., върши ми перфектна работа.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Пореден ламерски въпрос от моя страна:

Как мога да си прехвърля запаметените пароли и имена от ФФ..., на друг компютър. Мисълта ми е - къде точно се съхраняват тези данни и има ли си лисицата опция за такова нещо (имам някакви спомени за такава опция)и ако - да, как става хавата...?

 

ModEdit: Виж това и това.

Може също да си инсталираш moz backup и си експортваш целия профил - всичко - история, сайтове, отметки, пароли и т.н

Link to comment
Share on other sites

Май на нищо не съм обръщал повече внимание, отколкото на Heroes 3...

Включвам се към това изказване, също може да спомена Worms Armageddon и Jedi Knight серията

Link to comment
Share on other sites

колко струва грам сребро, ако си купиш ново бижу и колко го изкупуват ? трябват ми някакви ориентировъчни цени. благодаря предварително !!!

Link to comment
Share on other sites

колко струва грам сребро, ако си купиш ново бижу и колко го изкупуват ? трябват ми някакви ориентировъчни цени. благодаря предварително !!!

Синджирите вървят около 2 лв. за грам, но те са най-лесни за изработка. Бижута от сребро се изкупуват като материал на около 0,50 лв. за грам.

П.П. Ако случайно ти притрябва 99,99% чисто сребро, свиркай - имам стотина грама на гранули :).

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Търся тема на Уин 98 със олд скул иконите, Ос ми е уиндоус 7, някой може ли да помогне :)

Хвана ме носталгията за старата работа :)

Link to comment
Share on other sites

В момента абонатите на Евроком имат ли Про БГ? Както си гледах изведнъж ми изписа канала е кодиран и ся не мога да гледам мача ако не се оправи.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде в Кичука има разсадник за дървета ?

Преди 2 години съм купувал от една къща отстрани на четвъртък пазара води се ел.Ангел Кънчев . В момента незнам дали го има още иначе се намира тук http://www.bgmaps.com/map.aspx?city=plovdiv&tip=1&lang=bg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...