Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

ами ... аз като цяло не съм сигурен, че съществува такова нещо ама чак да е безсмислено - не мисля така. Но от друга страна SEO-то не ми е силно още, така че може и да си прав....

Link to comment
Share on other sites

Колко струва читателската карта за библиотека Иван Вазов? Имат ли богата компютърна литература? Само за читалня ли са повечето?

Edited by Vetim
Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос. От къде мога да си купя хубава хавлия тип халат? Щото последната, която си взех, след 4-5 изпирания продължава да ме покрива с власинки...

 

Като идваш от Авеню да кажем, по Мария Луиза, минаваш под пощата и на светофара веднага след това завиваш надясно покрай Съюза на художниците(май беше). Веднага вдясно има малко магазинче за хавлии и халати. Освен там имат и до онази поликлиника в началото на Иван Вазов(началото, имам предвид до Централна гара).

Аз оттам съм си взимал и съм много доволен!

 

На мен пък ми трябва човек, който да работи касиер в OMV!

Link to comment
Share on other sites

Колко струва читателската карта за библиотека Иван Вазов?

1. Ежегодна такса за ползване на всички звена за обслужване:

1.1 Ученици от I до VIII клас 2.00 лв.

1.2 Пенсионери до 70-годишна възраст 2.00 лв.

1.3 За всички останали читатели 5.00 лв.

2. Месечна такса за ползване на читалните зали 2.00 лв.

3. Ежедневна такса за ползване на читалните зали 1.00 лв.

Link to comment
Share on other sites

Колко струва читателската карта за библиотека Иван Вазов? Имат ли погата компютърна литература? Само за читалня ли са повечето?

1г. - 5лв

1м. - 2лв

1с. - 1лв

и какво разбираш под компютърна литература? като отидеш там може да провериш какво има, има картотека на всички книги ... там се ровиш като откачен. кажи една книга, която ти трябва мога да проверя евентуално дали я имат.

Link to comment
Share on other sites

1г. - 5лв

1м. - 2лв

1с. - 1лв

и какво разбираш под компютърна литература? като отидеш там може да провериш какво има, има картотека на всички книги ... там се ровиш като откачен. кажи една книга, която ти трябва мога да проверя евентуално дали я имат.

Свързани с php и java предимно, за предпочитане нови издания 2003+, че лятото ще пада кибичене, поне да има какво да чета... :)

Последно преди няколко години бях взимал 2-3, но бяха само за читалня, а за там не ми вършат работа.

Link to comment
Share on other sites

Свързани с php и java предимно, за предпочитане нови издания 2003+, че лятото ще пада кибичене, поне да има какво да чета... :)

Последно преди няколко години бях взимал 2-3, но бяха само за читалня, а за там не ми вършат работа.

задължително на български ли ти трябват, защото на английски има доволно литература. аз от там съм взелал една книга за Autocad, дори и диска ми бяха дали ... ще проверя следващия път (дано да не забравя).

успех !!!

Link to comment
Share on other sites

спешно ми трябва информация къде мога да си направя временна регистрация за местоживеене - живея в областта на Папараци.

Голям сайт направили НЗОК http://plovdiv.nhif....g/default.phtml евала, ама не написали къде се намират : ))) т.е. все едно нищо не са направили - може ли някой да ми каже адреса на Здравната Каса район Пловдив, за да мога да го гледам на картата, да се ориентирам и да си направя график.

Edited by dRiNKiN_pARk
Link to comment
Share on other sites

спешно ми трябва информация къде мога да си направя временна регистрация за местоживеене - живея в областта на Папараци.

Голям сайт направили НЗОК http://plovdiv.nhif....g/default.phtml евала, ама не написали къде се намират : ))) т.е. все едно нищо не са направили - може ли някой да ми каже адреса на Здравната Каса район Пловдив, за да мога да го гледам на картата, да се ориентирам и да си направя график.

От линка, който си дал => В ляво "За контакти" и после в синьо ти го изкарва над таблицата с телефоните => РАЙОННА ЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА КАСА ГР. ПЛОВДИВ

УЛ. “ХРИСТО ЧЕРНОПЕЕВ”№14 ФАКС: 032/60 30 13

Ако за това става въпрос де... :)

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

От линка, който си дал => В ляво "За контакти" и после в синьо ти го изкарва над таблицата с телефоните => РАЙОННА ЗДРАВНООСИГУРИТЕЛНА КАСА ГР. ПЛОВДИВ

УЛ. “ХРИСТО ЧЕРНОПЕЕВ”№14 ФАКС: 032/60 30 13

Ако за това става въпрос де... :)

 

 

оле верно, ще ми изкара очите, благодаря ти! а за временната регистрация някой знае ли нещо?

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли ти? Пръснаха ги из целия град, мога да ти я сканирам набързо...

Дааа, много ще съм ти благодарна:)))))

Link to comment
Share on other sites

Мъка мъка... сирене за 2лв... долнокачествен боклук сложен при това в реклама... и искам да видя бананите за 0.99 дали изглеждат като на картинката!!!

Link to comment
Share on other sites

Мъка мъка... сирене за 2лв... долнокачествен боклук сложен при това в реклама... и искам да видя бананите за 0.99 дали изглеждат като на картинката!!!

Млякото за 0.09 лв. също е интересно. :)

Link to comment
Share on other sites

Млякото за 0.09 лв. също е интересно. :)

 

Известни са с това, че отварят магазините си близо до големи други такива и избиват рибата както и плочките на околните :)

 

"Carrefour е най-големият търговец на дребно в Европа и вторият по големина в света. Оборотът на компанията за миналата година е в размер на 93 млрд. евро, а за нея работят близо 436 хил. служители в 29 страни. Френската верига разработва четири вида магазини: хипермаркети, супермаркети и още два вида магазини, които нямат еквиваленти на българския пазар."

 

П.С. Вече си заплювам едно Джони с флашка :)

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Тва сирене наистина ще е голям ментак.Аз след онова домашно овче друго не ям :D Ако бананите наистина с ана такава цена и са хубави ще се прави "Къртичина " :)

Аа имаше няква далавера че ако чакаш повече от 2 минути за каса ти правят отстъпка 1 левче,ама голяма хамалия ша е ...

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

...Аз след онова домашно овче друго не ям :D....

 

За кое сирене говорим? Че аз последно само от това "смес" на Маджаров взимам и каквото друго съм пробвал не ми е харесвало

Link to comment
Share on other sites

Еми принципно взимаме от Карловското направо от фирмения им магазина,но тия дни само го хващаме като е затворено.Там продават и много хубава моцарела :P

Link to comment
Share on other sites

Има ли начин да излъжа една програма за ip-то ми, че се свързва с нета. Някакво прокси директно на връзката ли не знам... :confused

Link to comment
Share on other sites

Здравейте! Някой да знае нещо повече за промоцията която ще има в Кауфланд тази вечер? Защото доколкото разбрах плодовете и зеленчуците ще са на половин цена.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...