Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ако намериш някакви сподели какви и от къде, защото аз мерих поне 30 чифта найк, адидас и пума в мола и един не ми хареса (въобще не съм гледал цени, един не ми беше удобен). Последно взех едни Nike Free Everyday но са прекалено релефни вътре и в началото ме дразнят

 

На мен ми трябва да имат някакъв вид горе долу и да им е мека подметката. За скуош ще ги ползвам. Та надали ще съм ти много полезен, но ще кажа. :)

Link to comment
Share on other sites

За тенис има по-специални маратонки и ги гледах как са укрепени отстрани като при това и подметката е малко по-издадена от външния край. Не че разбирам особено - не съм играл... виж скуош обаче имам желание да потренирам, та ако имаш нужда от 2ри човек може да ми се обадиш

 

Ей за тези говорех:

 

adidas-barricade-v-tennis-shoes.jpg

Link to comment
Share on other sites

За тенис има по-специални маратонки и ги гледах как са укрепени отстрани като при това и подметката е малко по-издадена от външния край. Не че разбирам особено - не съм играл... виж скуош обаче имам желание да потренирам, та ако имаш нужда от 2ри човек може да ми се обадиш

 

Ей за тези говорех:

 

adidas-barricade-v-tennis-shoes.jpg

 

Ако партньора ми се откаже ще ти кажа :) И без това трудно се намират желаещи за тая игра.

Link to comment
Share on other sites

на 3д кино с 13 реда на 6ти ред дали ще се гледа хубаво ?

 

Ако говориш за мола в Пловдив - НЕ

Ако партньора ми се откаже ще ти кажа :) И без това трудно се намират желаещи за тая игра.

 

Тенис е доста по-яко от скуош...

Link to comment
Share on other sites

Яко как? Играл ли си?

 

Естествено, че съм играл и двете за да го кажа... Яко да се играе - за гледане и двете са ми адски скучини...

Link to comment
Share on other sites

За тенис има по-специални маратонки и ги гледах как са укрепени отстрани като при това и подметката е малко по-издадена от външния край. Не че разбирам особено - не съм играл... виж скуош обаче имам желание да потренирам, та ако имаш нужда от 2ри човек може да ми се обадиш

 

Ей за тези говорех:

 

adidas-barricade-v-tennis-shoes.jpg

 

Изглеждат много удобни. Какви пари им търсят?

Link to comment
Share on other sites

Имам такива от три години. Според мен не са нищо особено нито от към удобство, нито от към качество, нито от към "изгодност".

Link to comment
Share on other sites

Имам такива от три години. Според мен не са нищо особено нито от към удобство, нито от към качество, нито от към "изгодност".

 

За качество не мога да кажа но за удобство - не ми бяха никак удобни а цената е като на другите подобни - 150+ лв (карам по спомени но под 100 няма да са, по-скоро да не се окаже че са над 200)

Link to comment
Share on other sites

Сакам да попитам: Съседа си купи нов лап топ. Така. Слагат му Win7 и всяка версия на скайп ПОД 4 - не му я приема. Сложи версия 4 и му се изгубиха пък абонатите. Няма ги. Много странно. Ако някой има идея какво е станало ще се радвам да чуе

Link to comment
Share on other sites

Сакам да попитам: Съседа си купи нов лап топ. Така. Слагат му Win7 и всяка версия на скайп ПОД 4 - не му я приема. Сложи версия 4 и му се изгубиха пък абонатите. Няма ги. Много странно. Ако някой има идея какво е станало ще се радвам да чуе

 

като за начало трябва да каже какви грешки изписва когато "не му го приема"

Link to comment
Share on other sites

като за начало трябва да каже какви грешки изписва когато "не му го приема"

aми и аз го видях с очите си. При опит да се логне във версия 3 на скайп ....мисли, мисли и се скрива. В смисъл изчезва скайпа и после като цъкнеш два пъти върху иконката и пак те пуска да си пишеш име и парола и така до безкрай

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали до Македония може да се пътува само с лична карта или е нужен и международен паспорт ?

Link to comment
Share on other sites

Аз до колкото знам има подписана споготба да се преминава само с лична карта, а и баба ми беше на екскурзия миналата година до Македония и беше само с личната карта.

Link to comment
Share on other sites

На основание Правилника за измемение и допълнение на условията за пребиваване на чужденци в Р Македония гражданите на държавите членки на ЕС и страните от шенгенското пространство могат да влизат в страната с валидна лична карта без да е необходимо да представят медицинска застраховка.

Информация от сайта на МВнР.

Link to comment
Share on other sites

Имам страница(page) във фейсбук /не става дума за профил/, но като постна някой линк не излиза в newsfeed на феновете на страница, докато ако кача снимка или сменя статуса на страницата веднага излиза. При други страници няма такъв проблем, да не е някоя настройка? Обърнах всичките менюта и нищо не открих.

Link to comment
Share on other sites

Имам страница(page) във фейсбук /не става дума за профил/, но като постна някой линк не излиза в newsfeed на феновете на страница, докато ако кача снимка или сменя статуса на страницата веднага излиза. При други страници няма такъв проблем, да не е някоя настройка? Обърнах всичките менюта и нищо не открих.

 

Правиш ли разлика между група и страница за фирма, изпълнител, учреждение и т.н.?

Link to comment
Share on other sites

Правиш ли разлика между група и страница за фирма, изпълнител, учреждение и т.н.?

 

Не ти разбрах въпроса какво общо има с питането ми. Аз конкретно питам за страница/page, а не потребителски профил или група.

Link to comment
Share on other sites

Не ти разбрах въпроса какво общо има с питането ми. Аз конкретно питам за страница/page, а не потребителски профил или група.

 

Общото е, че двете се държат по различен начин и показват различна информация.

Link to comment
Share on other sites

Общото е, че двете се държат по различен начин и показват различна информация.

 

 

Обяснявам за трети път. Говоря за фейсбук страница, а не група или профил. Имам 2 фейсбук страници, като с едната няма никакви проблеми, а другата не съобщава на феновете за обновленията и линковете.

 

 

А и вече няма значение - само се оправи.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча магазин за кожени портмунета? Вече съм бил в Арт-а в халите и в този на пешеходния мост и не ми хареса какво предлагат. Също така ако може магазина да е с нормални цени (някъде около 50лв. си търся портмуне)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...