Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Някой знае ли къде правят картонени опаковки на които да слагат и щампа? Опаковки като за паста за зъби..такива кутиики..надявам се ме разбирате.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой знае ли къде правят картонени опаковки на които да слагат и щампа? Опаковки като за паста за зъби..такива кутиики..надявам се ме разбирате.

По принцип печатниците за опаковки могат да ги направят."Ю.Гагрин","Жанет","ФОРД","Идеал" за тези се сещам на прима виста.Цената много зависи от количеството на поръчани опаковки.Ако са еденични бройки просто ще ти излезнат златни.

Link to comment
Share on other sites

nokia_hs47.jpg

 

На туй нящо му изгубих гумените уплатнения по ръба на говорителчетата. Да го хвърлям ли hadsfree-то или имате идея как да си намеря, направя, закупя нови гумички?

 

(не питайте как съм успял да ги измъкна гумичките и зас*ра)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

...или имате идея как да си намеря, направя, закупя нови гумички?

...

Хрумва ми, че много от евтините слушалки по 1 лев са имитации на маркови модели. Та ако ти се обикаля по магазинчета за GSM аксесоари и по-заредените магазини "За 1 лев", може и да намериш подходящи и да вземеш гумичките.
Link to comment
Share on other sites

Искам някакъв лесен начин, с който да си крия ip адреса. Пробвах с прокси, но не мога да влизам навсякъде. Дайте някаква алтернатива или добри проксита. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.anchorfree.com/

 

hotspot shield polzvam az :)

 

 

 

 

probval sam i drugi no skorosta e mn bavno TOR naprimer 

 

 

i kade navsiakade ne moje da vlizash ?

 

az ne vlizam s hotspot shield v zamunda samo 

 

Значи, устройва ме, но ми маскира IP-то само с едно и също. На мен ми трябват поне 5-6. :) Има ли начин? Ще си изтегля и TOR, ако там може, нищо, че е бавно. ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи, устройва ме, но ми маскира IP-то само с едно и също. На мен ми трябват поне 5-6. :) Има ли начин? Ще си изтегля и TOR, ако там може, нищо, че е бавно. ;)

 

Събуждаш любопитството ми. За какво ти трябва тая върховна анонимност?

 

 

Има платени Proxy сайтове, които дават проксита от цял свят и се обновяват ежедневно.

Има програми, които минават през различни сайтове и ти теглят по 7000-8000 проксита на ден. След това ги тестват и ти изкарват резултати, кое прокси работи и кое не.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Преди години съм използвал една програма която на определен период то време ти сменя прокси сървъра. Примерно на всеки 2 минути започваш да минаваш през различен сървър. В момента не мога да влезна да проверя, но мисля, че се казваше Multiproxy. Най - добре е да използваш Tor ;). Няма по - добро решение в момента по отношение на анонимността. Доста по - сигурно е от отколкото прокси. Минимален е шансът за разкриване.

Link to comment
Share on other sites

Това ще противоречи на мечтата им да заграбят интернет :D :D http://it.dir.bg/2010/04/23/news6263968.html

Скоро очаквайте:

Сраа а? - "Сподели с приятели"

Бръкна си в гъза? - "Сподели с приятели"

Лъсна бастуна? - "Сподели с приятели"

Link to comment
Share on other sites

Ако разбира някой от очила, нека да постне какво трябва да се търси. Също така, от къде може да се купят качествени стъкла (и рамки), без да ми "отрежат главата"? Старите ми очила за нищо вече не стават. Препоръчайте някоя оптика. :beer:

Link to comment
Share on other sites

някой да знае нещо по слуха, че facebook ще става платен? :)

 

Пълни глупости са това. Facebook и сега печели достатъчно. Ако го направят платен и това ще загубят.

Link to comment
Share on other sites

някой да знае нещо по слуха, че facebook ще става платен? :)

 

E не , честно кажи ми - НАИСТИНА ли си толкова тъп или само се правиш. Като едно време по ICQ - пратете това съобщение на всички ваши познати за да не стане ICQ платено, трябвало нам си колко хора те го били броели. Да бе да особено написано на кирилица, алоуууу - връзка с главния мозък случайно да има или от перхидрола се е загубила?

Link to comment
Share on other sites

Ако разбира някой от очила, нека да постне какво трябва да се търси. Също така, от къде може да се купят качествени стъкла (и рамки), без да ми "отрежат главата"? Старите ми очила за нищо вече не стават. Препоръчайте някоя оптика. :beer:

Еми мойте последните очила си ги правих в оптиката на тракийската поликлиника.Обаче мойте стъкла са пластмасови та нз как стоят цените при другите.Излезна ми към 60 лв всичко с рамка и стъкла.Иначе за рамките.Каквито ти са най-удобни и най-много ти харесват.Мен преди баща ми ме караше да си взимам някакви огромни за да имам и периферно зрение :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това ще противоречи на мечтата им да заграбят интернет :D :D http://it.dir.bg/201...ews6263968.html

Скоро очаквайте:

Сраа а? - "Сподели с приятели"

Бръкна си в гъза? - "Сподели с приятели"

Лъсна бастуна? - "Сподели с приятели"

 

по-скоро

 

 

Сраа а? - 50 човека харесват това

Edited by shtaiga
Link to comment
Share on other sites

E не , честно кажи ми - НАИСТИНА ли си толкова тъп или само се правиш. Като едно време по ICQ - пратете това съобщение на всички ваши познати за да не стане ICQ платено, трябвало нам си колко хора те го били броели. Да бе да особено написано на кирилица, алоуууу - връзка с главния мозък случайно да има или от перхидрола се е загубила?

 

Ти като си толкова остър, направи ли си труда да провериш инфото или тъпееш и затова пишеш във форума?

Не виждам почти нищо общо между ICQ и Facebook.Просто приятел прочел някъде, аз се поразрових, не намерих почти нищо свежо по въпроса и за това реших да пиша тук.

 

П.С. А и от както видях как хора плащат за програма, която им жъне фермата... вече нищо не би ме учудило!

Edited by pcworm
Link to comment
Share on other sites

Ти като си толкова остър, направи ли си труда да провериш инфото или тъпееш и затова пишеш във форума?

Не виждам почти нищо общо между ICQ и Facebook.Просто приятел прочел някъде, аз се поразрових, не намерих почти нищо свежо по въпроса и за това реших да пиша тук.

 

П.С. А и от както видях как хора плащат за програма, която им жъне фермата... вече нищо не би ме учудило!

 

Фермата винаги е имала платени опции. От самото начало. И се плаща, за да получиш неща, които другите нямат. Докато фейсбук е напълно безплатен.

Link to comment
Share on other sites

някой да знае нещо по слуха, че facebook ще става платен? :)

Урааааааааааааааааааааааа. (за горното)

 

Аз пък снощи сънувах, че щели да го забранят със закон: 10 Х Ураааааааааааааааааааа! ;)

Link to comment
Share on other sites

:) ти можеш ли си представи какви би означавало това? Нищо, че до скоро ползващите го днес всеки ден си нямаха хал-хабер какво е. Ако трябва да си плащат всеки месец. Моите познати биха си плащали и то с кеф - само и само да си гледат рибите и хранят кучето. Примерно по 30 долара за година или нещо от сорта, не нещо неразумно скъпо. И отделно плащане за съдържание вече в самия сайт...батко...така са им изсмукали мозъка вече, че чак може да стане мода колко акаунта си платил.

 

Впрочем за пиратството също имам едни информации (за срещи на най-високо ниво е ЕС) ама да не се отплесваме.

Link to comment
Share on other sites

Събуждаш любопитството ми. За какво ти трябва тая върховна анонимност?

 

 

Има платени Proxy сайтове, които дават проксита от цял свят и се обновяват ежедневно.

Има програми, които минават през различни сайтове и ти теглят по 7000-8000 проксита на ден. След това ги тестват и ти изкарват резултати, кое прокси работи и кое не.

 

Играл си bulfleet, както и голяма част от тукашните потребители. Наясно си, че понякога ти се налага да правиш мошингии... :)

 

Преди години съм използвал една програма която на определен период то време ти сменя прокси сървъра. Примерно на всеки 2 минути започваш да минаваш през различен сървър. В момента не мога да влезна да проверя, но мисля, че се казваше Multiproxy. Най - добре е да използваш Tor ;). Няма по - добро решение в момента по отношение на анонимността. Доста по - сигурно е от отколкото прокси. Минимален е шансът за разкриване.

 

Ще я пробвам задължително, благодаря ти! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...