Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

колко дълбоко искаш да се заровим в този спор? да стигнем ли до там дали полицаите въобще работят или са на постоянен режим "скатавка"? или от чии данъци им идват заплатите и заслужава ли редовия гражданин любезно и нормално обслужване без да бъде приеман за виновен? щото аз пък оставам с впечатление че от полицаите според теб по-важни няма. а според мен има и то точно обикновените граждани, които си плащат за да бъдат пазени и да живеят в общество с възможно най-малко криминални прояви.

 

а ако искаш нещо лично да ми кажеш - споделям личен опит и отговарям на конкретен въпрос. нито съм го подтиквал да взима решение да заблуждава някого, нито съм го карал да лъже. решението и отговорността са си на четящия. а ако ще издребняваме: личните документи са собственост на държавата - тя колко е готова да ми плати за ежедневната им охрана?

Е, аз мисля, че добре разбра какво те попитах. Дразня се, защото е крайно време да се разбере, че инсценировката на престъпление може да е престъпление сама по себе си. Нищо повече не съм намеквал, не знам защо си останал с друго впечатление и си задал някакви риторични въпроси, които няма смисъл да ги коментирам в тази тема точно. Както и някаквия опит за коментар на Психара. Разбирам, че си искал да споделиш личния си опит, Мобо, но на мен ми прозвуча едва ли не като съвет как да се постъпи в конкретната ситуация. Може и да не съм разбрал правилно, няма значение.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Сега и двамата ли сме подсъдими или само Мобо?

 

Не сте подсъдими, просто мобстън пак плува срещу течението в лайняната река... На него абсолютно винаги трябва да му се обяснява, да му се доказва и прочее. Само че вече стана скучно и досадно... beer.gif

Link to comment
Share on other sites

и за пореден път двоен стандарт.

минавам пак на кратки безсъдържателни постове.

плувайте си по течението.

Link to comment
Share on other sites

Мислиш ли, че е нормално и сериозно да подвеждаш полицията /заявявайки извършено престъпление/ и да занимаваш няколко човека да издирват неопазените / а уж крадени/ ти лични документи принципно? Щото аз с такова впечатление оставам от това, което си написал. А и немалко хора го правят, за съжаление. И точно те заслужават да 'помаат крачоли' напред-назад преди да им бъде издадена, каквато и да било 'белешка'.

 

Да ги разкарват мамка им мързелива... То тях ако ги питаш въобще за нищо да не ги разкарваш най-добре... А ти мислиш ли, че е нормално и сериозно като отидеш да подадеш жалба за откраднат телефон да те размотават от човек на човек, всеки от които ти говори с тон все едно нарочно си направил да ти го откраднат, докато не ти писне и им кажеш, че за нищо не стават и се откажеш да подаваш каквото и да е??!(личен опит)

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли програмка, чрез която мога да направя .avi файл .svi? Става въпрос за плеър на Самсунг, но проблема е, че програмката от сайта им (ЕмоДио) не ми тръгва на компютъра ..търся друга, но не намирам...ако има и друг начин.. ??

Link to comment
Share on other sites

Кажете някой фрии торент тракер с горе долу добра скорост на сваляне xmas.gif

 

rarbg.com, примерно...

 

-------------------

 

мобо, не ни разплаквай с тия клишета за стандартите, моля те, можеш да си по-оригинален.

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко телефона и интернет, които исках да прехвърля от БТК на Куулбокс. Договорът за телефоните ми не изтича скоро, какво трябва да платя общо за да преместя номерата от БТК на Куулбокс?

Link to comment
Share on other sites

Случайно да знаете магазини за хартия:

1.За ксерокс-не само бяла,а повече разновидности като цветове.

2.Интересува ме всякакъв магазин за всякакви видове хартия:подвързия,картони,абе всичко

3.Благодаря за инфото!!

Искам да се пробвам като книговез,да знаете защо питам :)

Link to comment
Share on other sites

Предупреждавам, че съм малко невеж в тази свера - така че въпросът ми е зададен глупаво...

 

Трябва ми система за сайт, която да поддържа различни марки, продукти и сравнение по дадени характеристики, новини, коментари и т.н. Не е проблем ако е и платена.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Случайно да знаете магазини за хартия:

1.За ксерокс-не само бяла,а повече разновидности като цветове.

2.Интересува ме всякакъв магазин за всякакви видове хартия:подвързия,картони,абе всичко

3.Благодаря за инфото!!

Искам да се пробвам като книговез,да знаете защо питам :)

В офис 1 има най-разнообразни. Там само в краен случай , защото са скъпи. Търси нещо забутано...

Link to comment
Share on other sites

Случайно да знаете магазини за хартия:

1.За ксерокс-не само бяла,а повече разновидности като цветове.

2.Интересува ме всякакъв магазин за всякакви видове хартия:подвързия,картони,абе всичко

3.Благодаря за инфото!!

Искам да се пробвам като книговез,да знаете защо питам :)

 

Дедал и Office 1.

Link to comment
Share on other sites

Търся Flac to MP3 конвертор,който да не реже от качеството.Някакви идеи?Трябва ми понеже прейъра не чете FLac

Няма такова животно. То ако беше без загуба на качество за какво се прави във FLAC :) Прави mp3-то на 320кбпс и толкова...

Link to comment
Share on other sites

Търся Flac to MP3 конвертор,който да не реже от качеството.Някакви идеи?Трябва ми понеже прейъра не чете FLac

 

Свали сиплейър, който чете формата - има предостатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Дедал и Office 1.

 

Здравейте.Благодаря и на двама ви за откликванията,но имам въпрос.

Кой от всички Офис1 магазини да посетя,защото бях в един,но много постна работа и нямаше нито по-твърди листове,нито картон,постна работа.

Какъв е този магазин Дедал,къде да го търся,може ли примерна дестинация,че да се ориентирам,има ли разнообразие на хартий там.Благодаря за откликванията

 

Дедал и Office 1.

 

В кой от всичките магазини на Office 1.,в тях има само ксерокс хартия и при това бяла,нямат картон или по здрави материали за подвързия.

Кой е този Дедал,къде се намира,може ли да ми дадеш примерна дестинация,за да се ориентирам,в Пловдив ли е?

Благодаря на всички откликнали

 

Поправка: Пуснах един сърч и измежду суматите дедали намерих точния http://www.dedalbg.com/bg/new/ Благодаря ти много !!!

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

Свали сиплейър, който чете формата - има предостатъчно.

Не става въпрос за плейър на компа.WMP си го чете,трябваше ми за MP4 плейъра ама се отказах в последствие :D

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.Благодаря и на двама ви за откликванията,но имам въпрос.

Кой от всички Офис1 магазини да посетя,защото бях в един,но много постна работа и нямаше нито по-твърди листове,нито картон,постна работа.

Какъв е този магазин Дедал,къде да го търся,може ли примерна дестинация,че да се ориентирам,има ли разнообразие на хартий там.Благодаря за откликванията

 

 

 

В кой от всичките магазини на Office 1.,в тях има само ксерокс хартия и при това бяла,нямат картон или по здрави материали за подвързия.

Кой е този Дедал,къде се намира,може ли да ми дадеш примерна дестинация,за да се ориентирам,в Пловдив ли е?

Благодаря на всички откликнали

 

Поправка: Пуснах един сърч и измежду суматите дедали намерих точния http://www.dedalbg.com/bg/new/ Благодаря ти много !!!

 

гледай в страницата на Office 1 и като си харесаш хартия или картон, се обади в най-близкия магазин да питаш дали я имат. Ако я нямат, направо може да си поръчаш по интернет с доставка.

 

Твърда корица мисля, че се прави от мокава, която се обвива в картон. Картон от такъв тип, ще намериш във фирми за картони. Такива, които продават на печатници. Все ще ти дадат един лист. Цените варират. От 1-2лв за лист 70х100 до 10-15 и нагоре. В зависимост от текстурата, цвета и т.н.

 

Разгледай се за фирми за картони. Мокава не знам обаче от къде да купиш.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде мога да намеря удобни не-фалшиви маратонки, за не много пари. Трябват ми за игра в зала главно.

 

Big Outlet на коматевско шосе? Там как са стоките и цените? Дали ще изникне нещо?

 

В Metro гледах едни Active за 20лв и мисля да ида да ги проверя, но ако има и други варианти, ще се радвам да поразгледам.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже къде мога да намеря удобни не-фалшиви маратонки, за не много пари. Трябват ми за игра в зала главно.

 

Ако намериш някакви сподели какви и от къде, защото аз мерих поне 30 чифта найк, адидас и пума в мола и един не ми хареса (въобще не съм гледал цени, един не ми беше удобен). Последно взех едни Nike Free Everyday но са прекалено релефни вътре и в началото ме дразнят

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...