Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

TBI auto рекламират по радиото . Поразрови се из самите сайтове на банки те имат отдели за имоти може да са открили и за коли . Из мобиле може да видиш .

 

 

Къде се намират най-евтино гуми в Пловдив ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

TBI auto рекламират по радиото . Поразрови се из самите сайтове на банки те имат отдели за имоти може да са открили и за коли . Из мобиле може да видиш .

 

 

Къде се намират най-евтино гуми в Пловдив ?

 

 

Нови - Fulda Bulgaria a.k.a. мотоексперт - директен вносител са.

 

 

 

Аз имам въпрос.... Поръчах си едно нещо от интернет, платих го чрез paypal, но вече един месец не е дошло, а продавачът не ми отговаря. Какво мога да направя?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой знае ли къде в Пловдив мога да си намеря място където по поръчка да ми направят екип за футбол? Става въпрос за екипи на класа ми искаме да има фланелка и гащета и номер и име отзад на фланелката. :)

Link to comment
Share on other sites

Нови - Fulda Bulgaria a.k.a. мотоексперт - директен вносител са.

 

 

 

Аз имам въпрос.... Поръчах си едно нещо от интернет, платих го чрез paypal, но вече един месец не е дошло, а продавачът не ми отговаря. Какво мога да направя?

по принцип парите ги е получил още на 3-4 ден ... просто проверяваш от сайта, чрез който си го поръчал дали има някакви процедури за оплаквания. знам че в ebay има такива, но трябва да стартираш процедурата най-късно един месец след датата на поръчката.

 

Искам да попитам някой знае ли къде в Пловдив мога да си намеря място където по поръчка да ми направят екип за футбол? Става въпрос за екипи на класа ми искаме да има фланелка и гащета и номер и име отзад на фланелката. :)

http://www.tenevsport.com/ - не съм поръчвал от там ... просто преди време видях рекламата,а от там и сайта ... успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз имам въпрос.... Поръчах си едно нещо от интернет, платих го чрез paypal, но вече един месец не е дошло, а продавачът не ми отговаря. Какво мога да направя?

 

Свързваш се със support-a на paypal и описваш случая, пишеш че не си получил стоката за която си платил а човека не отговаря. Claim ли какво се наричаше точно - ориентирай се в сайта лесно беше. Пък по-нататък топката е в тях и те ще проверят и евентуално може да ти върнат парите. 100% гаранция няма но имаш голям шанс да стане. Евентуално може да те помолят да изчакаш още 1 месец и пак да им пишеш. От ebay е още по-лесно но така както си го написал предполагам не е от там

Link to comment
Share on other sites

Свързваш се със support-a на paypal и описваш случая, пишеш че не си получил стоката за която си платил а човека не отговаря. Claim ли какво се наричаше точно - ориентирай се в сайта лесно беше. Пък по-нататък топката е в тях и те ще проверят и евентуално може да ти върнат парите. 100% гаранция няма но имаш голям шанс да стане. Евентуално може да те помолят да изчакаш още 1 месец и пак да им пишеш. От ebay е още по-лесно но така както си го написал предполагам не е от там

 

Веднага след като писах на Paypal въпросният човек ми писа на мейла.

 

Благодаря за коментарите.

Link to comment
Share on other sites

Веднага след като писах на Paypal въпросният човек ми писа на мейла.

 

Благодаря за коментарите.

Недей да си комуникараш с него чрез имейли. В момента в който си повдигвал "диспут" обсъждането на каквото и да е трябва да става само и единствено вътре в него.

Link to comment
Share on other sites

В кой фризьорски салон в Пловдив правят расти? И, ако някой знае някаква приблизителна цена..?

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

В кой фризьорски салон в Пловдив правят расти? И, ако някой знае някаква приблизителна цена..?

 

O, не се забърквай с фризьорски салони, не предлагат такива услуги, по-добре разпитай някой, който вече има дредлокс. Предполагам, че ще се наложи само да захранваш човека с някакво количество бира.

Имай предвид, че е пипкава и болезнена процедура, отнема немалко време, а и в последствие поддръжката е доста трудна.

 

ПС - Подотви се за няколко дни мъчения, то това си е като пощенето при маймуните - заздравява социалните контакти :))

И не се съгласявай да ти слагат восък, кофти идея е. И настоявай да ти ги направят тънички.

Edited by second.life.syndrome
Link to comment
Share on other sites

За три дни ли излиза свидетелството за съдимост и на същото място в съда ли ги издават? Верно ли че искат акт за раждане?

 

 

Link to comment
Share on other sites

За три дни ли излиза свидетелството за съдимост и на същото място в съда ли ги издават? Верно ли че искат акт за раждане?

Като минеш проверката на стълбите, на ляво в дъното на коридора има едно гише, където подаваш молбата и след 3-4 дни пак от там си го получаваш, а таксата я плащаш в банката (срещу стълбите където те проверяват). Искат акта колкото да му хвърлят едно око, но един път го бях забравил и ме върнаха.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Мерси за инфото, сетих се къде е - до отсрещните стълби в дъното едно дървено такова... Има ли начин по-бързо да се извади? Някакви експресни поръчки и т.н.? Да не ме замотат, че на 31-ви ми изтича разрешителното за оръжие... Утре ако подам молба се надявам примерно вторник да е готово.

Link to comment
Share on other sites

В кой фризьорски салон в Пловдив правят расти? И, ако някой знае някаква приблизителна цена..?

Майката на един познат растафарианин е фризьорка и сложиха пред салона реклама, че правят дредове. Пичът е правил на бая народ. Ако искаш мога да го питам за по-подробна информация и евентуално да ви свържа :)

 

п.с. и наистина отсега си избери 3-4 приятели, на които ще мрънкаш после да ти оправят косата, купи си 4-5 тънки кукички за плетене (постоянно се губят) и се научи да спиш по-малко по гръб... мноооого голяма играчка е да се поддържат хубаво дредове

Edited by Legop4o
Link to comment
Share on other sites

И трябва да си носиш аналгин, защото главата много боли от цялата тежест, която постоянно и се стоварва (+ опъване + скубене). И после се приготви да се обръснеш гола глава, и тн. и тн...

Link to comment
Share on other sites

Всъшност си е много прав.Един приятел си ги махна тъй като много му тежали.Просто като станат много дълки и почва да те боли скалпа от тежестта

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Имам ли шанс да намеря малини по това време на годината и къде? Вече проверих на няколко ключови места и няма. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Значи имам едно Нинтендо Вии което искам да бъде разкодирано. Пробвах да се спаравя сам с софт хак ама нищо не се получи и сега си търся някой да ми го разкодира-дали софт или с чип няма значение. Знаете ли къде и кой прави това в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как мога да си добавя някой руски букви към БГ фонетиката на клавиетурата,понеже ако я сменя с изцяло с руска ще ми отнеме ужасно много време да свикна с разположението на буквите.Със програма ли става или с някакви настройки.Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Трябва ми ключ за свещи ама не с шестограм 22 ли колкото е на Лада да речем и по-старите коли, а по-малък.Къде има да ида да си купя?????

 

П.П. Щестограма трябва да е 16 мм.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли как мога да си добавя някой руски букви към БГ фонетиката на клавиетурата,понеже ако я сменя с изцяло с руска ще ми отнеме ужасно много време да свикна с разположението на буквите.Със програма ли става или с някакви настройки.Благодаря!

 

Свали си keyboard layout creator и си направи каквато ти е кеф клавиатура. Дано не си сложил flextype или някаква друга подобна ужасия.

Link to comment
Share on other sites

Свали си keyboard layout creator и си направи каквато ти е кеф клавиатура. Дано не си сложил flextype или някаква друга подобна ужасия.

 

Дядо Мраз Благодаря!! С Флекс тайп съм от години,какво да направя,да го махна ли!!Тази програма може ли да изпълнява неговите функций

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ти се иска да махнеш flextype - махането му е много трудно и поне версиите до един момент не можеха да се махнат по друг начон освен да се инсталира начисто целя windows. Имаше маса статии по този въпрос, но от доста години не съм го засичал никъде. Статии имаше и за това колко е излишен и как никакви функции не върши повече от вградените клавиатурни подредби на самия Windows а за фонетиката може да се намерят една камара програми.

 

Щом си с флекстайп ползвай неговите функции да си смениш подредбата - там имаше.

 

И да, с тази програма която съм ти посочил можеш да си направиш произволна подредба, няма нужда да се инсталира никакъв друг софтуер защото е направо от MicroSoft и само създава файлове с клавиатурна подредба (може да генерира и инсталация за да може просто да стартираш един файл и той да ти я добави където трябва но може и без това).

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...