Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо все по-често почва да ми дава Server not found като се опитвам да отворя форума и след час-два се оправя... Някакви идеи защо??

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Незаконно ли е да учиш някой как се правят незаконни неща? :)

 

Да ти отговоря както си попитал - много трудно доказуемо е ;) (в общия случай не касаещ лично определяеми знания специфични за теб)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ако тегля някой филм който пише .AC3... непременно трябва да имам някакав филтър за звука ли де да знам,защото някой казват,

че нямат звук и трябвало да дърпат някаква програма филтър за звука. Ако някой знае ква е тая програма и задължително ли е да я има?

Link to comment
Share on other sites

С какъв рейс или маршрутка може да се стигне до Автогара север от Тракия.

99 е най-удобно ... маршутките не ги знам 3 минава по бул. България, можеш да слезнеш на Санкт Петербург и от там си за 5 мин на автогарата, същото се отнася и за автобусите, които ходят в Кършияка 4, 18, 25 ... други не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Да де, ама ако се конвертира в Word няма ли да се получи тотална мазаница със схемите и картинките вътре ?

 

Нищо не ти пречи да опиташ - напр. с това.

Link to comment
Share on other sites

Хора от 2 дни не мога да намеря как се пингваше на някой сайт?

Нещо от Рън стартирах нещо ама какво беше....?

 

Edit: Оправих се.

Edited by Bruss
Link to comment
Share on other sites

Скоро някой да е имал неприятната задача да организира погребение? (Да ми пише на ПМ)

ПС:Просто се готвим за най-лошото.

Защото изглежта тия от траурните агенции чак са се прикъткали към бърза помощ и веднага ти съдират кожата.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Като сме хванали софтуерни въпроси, да питам и аз.Предложете програма за конвертиране от DTS към .... ..няма значение какъв формат.Имам музика, която е в DTS формат и искам да си я слушам в колата.Бая порових из нета, но от това което намерих, нищо не ми свърши работа.

Anyone? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте ! Надявам се, че тук може да има някой, който да ми помогне. Значи имам универсално дистанционно на което пише "universal" и над този надпис е "URC22B" предполагам това е модела, използвах го към телевизор "Goldstar" , но немога да намеря книжката с кодовете и преди 3 дни без да искам нещо прецаках кода и сега неще да работи дистанционното. Мъчих се да намеря списък с кодове на този модел в интернет, доста време се рових, но безрезултатно. Въпросът ми е дали има някой който използва същото дистанционно и дали си пази опаковката на която са кодовете към всички марки телевизори та да може да ми каже кодовете за телевизор "Goldstar" ще съм много благодарен.

 

Надявам се, че съм пуснал поста си на подходящото място, ако не е така моля да бъда извинен.

 

Всичко хубаво и благодаря предварително!

Link to comment
Share on other sites

На цифровия какво . Дисплей се сменя общо взето лесно, но зависи на какво е все пак :)

 

Na cifrovia fotoaparat.. abe az se opitah da napravq neshto,ama sprqh i go sglobih na novo,che koi znae kakvo moga da mu napravq.. :)

Link to comment
Share on other sites

Na cifrovia fotoaparat.. abe az se opitah da napravq neshto,ama sprqh i go sglobih na novo,che koi znae kakvo moga da mu napravq.. :)

 

Изобщо не се и опитвай. Едно грешно движение и всичко отива по дяволите. Малките апарати са ужасни за оправяне. Ще ти излезе около 40-50лв смяната.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Искам да Ви попитам от къде мога да намеря карти Таро или поне книжката да е на български, понеже една приятелка ме помоли да и преведя нейната която е на английски, а превода без книговед става крайно без смислен и за това реших да и купя една преведена книга да се учи по бързо и правилно все пак.

Та ако някой знае от къде може да се вземе такава книжа/карти нека да пише. Ще съм благодарен много.

Благодаря Ви.

Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

Я..., погледни =>Тук

Опитах, не помня с коя версия беше, но не се получи.Явно не се харесаха с 64-битовата ми Виста или пък с някой от кодеците.

Скоро ще слагам 7-цата.И там ще пробвам.Благодаря все пак.

 

даже не се хаби да ходиш.... нямат абсолютно нищо

Те пък 'щото някога са имали нещо.Всичкото Адидас, дето съм си купил е все от други магазини, но не и този.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ме ориентира при БТВ-500 лв с новия плосък данък , като се приспаднат здравни осигуровки и прочие , колко би трябвало да остане чисто?

Много БЛАГОДАРЯ предварително!

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли имената на лизингови компании в Пловдив, които предлагат за продажба коли, чийто собственици не са могли да покриват лизинга и са ги върнали. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...