Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Online от сайта на Symantec?

 

http://shop.symantecstore.com/DRHM/servlet...uctID=108125400

 

добре някой знае ли магазин в Пловдив кадето продават :)

 

то е ясно че от симантек или амазон ибей и още хиляда други онлайн магазини мога да си взема но питах за магазин в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

добре някой знае ли магазин в Пловдив кадето продават :)

 

то е ясно че от симантек или амазон ибей и още хиляда други онлайн магазини мога да си взема но питах за магазин в Пловдив

http://partnerlocator.symantec.com/public/...s;proximity=25/

Link to comment
Share on other sites

Как така в рекламите на покер сайтовете се казва, а и пише, че не са хазартни, като всеки знае, че покера е хазартна игра ?!

Link to comment
Share on other sites

Te само свързват хората или нещо от сорта. Квалифицират ги като мрежи за комуникация и т.н. ;) Целта е да не се избегне спадане по з-на за хазарта.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Кажете някоя футболна заличка на закрито . До сега се събирахме редовно в Оптимум ( до мебелна къща ) но играхме навън и сега вече ни трябва някоя вътре то там нямат свободен час . Та ако някой знае някоя заличка така на закрито с игрище с гд същите размери може да каже някоя а ако може и номерче към нея ( а и кви пари е )

Link to comment
Share on other sites

Вчера по новините чух за някакъв сайт за работа от дома от компютъра, но го забравих как беше. Нещо от сорта на ДЖОБС ОНЛАЙН БГ или нещо такова. Някой ако знае да каже.

P.S. Намерих го: http://onlinejobs-bg.com

Edited by fashion_m
Link to comment
Share on other sites

Нека ако някой скоро е пътувал, да сподели за добър хотел в централната част на Варна, или пък близо до гарата. Изключваме Аква :)

 

Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Някаква представа къде точно се намира калкулатора на уиндоуса,че изглежда съм го изтрил от старт менюто.

Start=>Run..=>пишеш calc и натискаш Enter :tongue

Иначе се намира в:

:\C=>Windows=>System32

Edited by puF4o
Link to comment
Share on other sites

Качваш снимката в сайт (например този), след това започваш да пишеш пост, има иконка над полето за писане, натискаш 7-мата иконка (Indert image), пействаш адреса на снимката, която вече си прикачил и туй то :)

Link to comment
Share on other sites

Качваш снимката в сайт (например този), след това започваш да пишеш пост, има иконка над полето за писане, натискаш 7-мата иконка (Indert image), пействаш адреса на снимката, която вече си прикачил и туй то :)

точно тази 7-ма иконка не ми работи на мен :(

Link to comment
Share on other sites

Тогава да помагат модераторите :) Не знам дали няма да стане ако дадеш стария скин на сайта (форума), или ако си с него, задай новия, не знам.

Link to comment
Share on other sites

точно тази 7-ма иконка не ми работи на мен :(

Използваш правилният скин, но го използваш на български език. За това не работи този бутон. Утре ако не забравя ще видя защо точно се получава така.

Link to comment
Share on other sites

Само питам, без кой знае колко подробности (затва е в тоя форум) - възможно ли е разкодиране у нас на iPhone, закупен от Америка и ще си струва ли (да не излезе разкодирането по-скъпо от самия телефон :D )?

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че се разкодира с кабел и софтуер директно от компютъра. И сам можеш да го направиш.

 

Има прекалено много информация в интернет. Даже и видеота можеш да намериш.

Link to comment
Share on other sites

Нека ако някой скоро е пътувал, да сподели за добър хотел в централната част на Варна, или пък близо до гарата. Изключваме Аква :)

 

Благодаря предварително :)

 

Modus, Черно море, Одесос - последните 2 са на центъра и са но около 5-8 мин. пеша от Ж.П. гарата.

Edited by clio
Link to comment
Share on other sites

torrents.ru Национальный Bit Torrent тракер.

+1 много нещо има вътре и краковете в повечето случaи са стабилни ( предполагам е, защото Русия е най-големия източник на кракове за останалите сайтове :D ) и докато не оправят demonoid.com аз там ровя.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...