Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да дава (или да познава човек, който дава) малък апартамент под наем в Пловдив?

Имаше обява във форума.

 

Ето я

Edited by JDFU
Link to comment
Share on other sites

Някой да дава (или да познава човек, който дава) малък апартамент под наем в Пловдив?

 

Колко малък? Ние имаме един за даване под наем. 70квадрата.

 

Баня, Тоалетна, кухня, 2 спални и преходен хол.

Link to comment
Share on other sites

До края на годината ли е срока за регистриране на предплатени карти? По-специално б-кънекта?

 

Да. Регистрирането става на място с лична карта. Ако си мераклия може да изтеглиш бланката онлайн и да си я попълниш предварително. Поне М-тел имат тази опция.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да намеря информация за местни данъци и такси, държавни субсидии и собственост за общината?

Търсих из гугъл, но там има само някакви членове, алинеи и други неща, които не са ми полезни.Не ми трябва информация за какво трябва да се плащат примерно данъци, а какви са сумите за тези данъци.

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае как върви цената на дограмата? По-специално алуминиевата 5 или 6 камерна. Излезе ми един апартамент и дограмата в хола е за смяна. Става въпрос за една отваряема врата и голям неотваряем прозорец.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам някой знае ли заведеноето Алибаба ( точно до лъки синема или за друго познато като Дом на Техниката ) та за това заведение има много плакати а и там го има същия с едно момиче с черна коса , та въпроса ми е някой знае ли как се казва тя ?

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че вече съм го виждал тоя въпрос...

Трябва да мина и аз да видя какво и е толкова впечатляващото на тази мадама...

Ми от постера е много яка но искам да знам как се казва а до сега който съм питал незнае направо ми стана фикс идея да разбера това име

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че вече съм го виждал тоя въпрос...

Трябва да мина и аз да видя какво и е толкова впечатляващото на тази мадама...

Явно черна коса :):)

Link to comment
Share on other sites

как да направя така че повече да не виждам крайно безинтересните и безполезни постове във всяка тема на ДядоМраз ?

Във всеки чужд профил като влезнеш, има options > ignore user.

Link to comment
Share on other sites

има ли електричари наоколо?

питането ми е дали е нормално 26 ватов електромагнитен баласт за лумисцентни лампи да загрява брутално много,свързан за пл-л лампа,която по спомени също е 26 вата?

очаквах да е горещ,но чак пък толкова - като котлон е,не мога да си задържа ръката повече от секунда върху него?

Link to comment
Share on other sites

Ако тонколона е изложена на пряка слънчева светлина по около 1-2 часа на ден докъто свири, по-бързо ли ще започне да и се къса гумата на баса?

Link to comment
Share on other sites

Ако тонколона е изложена на пряка слънчева светлина по около 1-2 часа на ден докъто свири, по-бързо ли ще започне да и се къса гумата на баса?

Ако е евтина изработка - да, но пак си зависи от структурата и състоянието на гумата. Освен това някои само приличат на гума, но всъщност са от друг подобен материал. Теоретично прякото нагряване от слънцето скъсява живота на тази част от говорителя, но някои подобни материали и да ги грееш, и да не ги грееш просто се разпадат с времето.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако има климатик самсунг(модела е aqv18v) и му се е случвало да изпише грешка на дисплея - e4 58 . В нета доста търсих ама на нищо не попаднах. :JC_golly:

намерих го - fan error - лоша работа :werewolf:

Edited by wbyte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...