Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мога ли да направя IE да ми рефрешва автоматично?

 

Да рефрешва какво? Конкретна страница или по принцип? Защото на теория може ако е избрана дадена страница и тя се отвори в някой frame да се опреснява на всеки Х секунди от някой скрипт в основната страница. Ама може и да не стане че има упорити сайтове и отказват да се отварят във фреймове.

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Мога ли да направя IE да ми рефрешва автоматично?

 

 

За него не знам, но ако имаш като вариант да използваш ФФ, за него има добавка за тази работа - ReloadEvery

На opera пък си е вградено ;)

Link to comment
Share on other sites

На opera пък си е вградено ;)

Ся кво да почваме спора кой браузър е по-убав ли? Малко като Линукс - Вин.

Да много неща ги има в операта вградени без да пита. Затова съм на ФФ. Щото слагам каквото ми трябва на мен и ползвам. Не е като да ми липсва нещо или пък да има допълнителни неща дето никога няма да ползвам ( като това с командите от движенията на мишката), Пък то може да се почне и с това колко неща могат да се добавят към ФФ и да се разшири, пък операта си кара с квото и е сложено и толкоз. И не не ми казвай че и тя има добавки, щото като ги гледам колко и какви са, повечето са някви безсмислени и никога няма да ми потрябват.

Докато не си оправят търсенето на текст и вграждането на flashget в браузъра - Опера не я признавам за по-добра от ФФ.

Link to comment
Share on other sites

Откъде да си купя някой евтин балатум?Ще го слагам на подпокривното помещение,така че ме устройва и най-евтиния вариант

Edited by edeam
Link to comment
Share on other sites

Де е балтаум, де катинарчето на ББ или на стринка му???

 

Срещу Бриколаж покрай сградата на Сариев навътре има център за мокети и балатуми.

Link to comment
Share on other sites

Държиш на фалшификати? Оригинали има във Викиват, Конрад, DSC, 3S и т.н., вероятно ще ти осигурят и празни кутии срещу цена, но за чий чеп?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам има ли удължители за usb кабели примерно да си удължа кабела на мишката ? и ако има съответно къде може да се намери такова чудо.

 

Да, има ги навсякъде. Техномаркет, технополис, ресет, абе само в аптеките и хранителните магазини ги няма май :)

Link to comment
Share on other sites

Държиш на фалшификати? Оригинали има във Викиват, Конрад, DSC, 3S и т.н., вероятно ще ти осигурят и празни кутии срещу цена, но за чий чеп?

Във Викиват продават и празни корпуси за камери.....

 

 

П.п. Имаше някакъв сайт, където можеше да се провери как звучат определени думи изписани на даден език. Ако някой се сеща за какво говоря и пусне линк, ще съм му много благодарен....

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам има ли удължители за usb кабели примерно да си удължа кабела на мишката ? и ако има съответно къде може да се намери такова чудо.

Само гледай, че ако надхвърлиш 5 м, май ще ти трябва USB hub или някъв повторител. Че стандарта му е така направен, че над 5 не би трябвало да работи.

Link to comment
Share on other sites

от къде мога да дръпна всички бисери на Камен Донев,знае ли някой,мерси

Ми аз си изтеглих от дата-един диск издаден от ретро радио с ролята му на инж.Донев

 

Сега два въпроса. Първо някой знае ли къде се продава сладкарски шприц. От тези дето са като спринцовка и се използват да се инжектират разни кремове в сладкишите?

И второ предложете хубава отварачка за консерви, че нашата излезе толкова скапана... Не искам електрическа.

Link to comment
Share on other sites

Сега два въпроса. Първо някой знае ли къде се продава сладкарски шприц. От тези дето са като спринцовка и се използват да се инжектират разни кремове в сладкишите?

Ако ти трябва точно за сладкиши мисля , че в Метро имаше такова . Не съм сигурен дали съм виждал такива в Практикер или Баумакс , ще те излъжа .

 

Psihara^^ пробвай магазините за 1 лв , може да ти изпадне и някое пушкало :) Аз съм виждал по кварталните сергии за джунджурии .

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Някой има ли детски пистолет, дет да мяза на истински? :lol:

 

аз имам истински който прилича на детски и на драго сърце бих ти го дал да си поиграеш с него :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ако ти трябва точно за сладкиши мисля , че в Метро имаше такова . Не съм сигурен дали съм виждал такива в Практикер или Баумакс , ще те излъжа .

 

Psihara^^ пробвай магазините за 1 лв , може да ти изпадне и някое пушкало :) Аз съм виждал по кварталните сергии за джунджурии .

В Практикер и Баумакс сладкарски шприц?!? Сигурен ли си? Звучи ми много странно в строителен хипермаркет да търся неща за сладкарство.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

В Практикер и Баумакс сладкарски шприц?!? Сигурен ли си? Звучи ми много странно в строителен хипермаркет да търся неща за сладкарство.

 

А аз се чудех Гауди как е строил онези къщи в Барселона - явно от Баумакс е купил строителни шприцове и ги е нацръцкал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз си изтеглих от дата-един диск издаден от ретро радио с ролята му на инж.Донев

.

 

Проверих в датата,но намерих само едно файлче,нямаше диск :(,помагайте ако можете

 

значи на главната има един магазин за скъпи джунджурий,някви вилици и ножове включително на една скъпа финладска марка,може да намериш нещо като за теб

Link to comment
Share on other sites

Нямам представа от цената по принцип. Предполагам че зависи и от състоянието. Ти какво предлагаш?

 

Ами какво да предлагам - европалета. Да кажем 5 лв/бр. Състоянието е различно - можеш да си избереш.

 

Някой има ли детски пистолет, дет да мяза на истински? :lol:

 

Ще обираш детската градина?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...