Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам, ама трябва да го инкриминират това. Направо ме вбесяват малките келеши, как нанасят брутални щети, пък и си мислят, че е изкуство... :angry:

 

А някой да има излишна B-connect?

Link to comment
Share on other sites

Държиш на фалшификати? Оригинали има във Викиват, Конрад, DSC, 3S и т.н., вероятно ще ти осигурят и празни кутии срещу цена, но за чий чеп?

1-няма къде да включа истинска камера(нямам PC подходящо...нз има ли други врътки)

2-Ще я сложа на село над гаражната врата-стига ми една кутия,за да държа селските гаменчета далеч :sayjin

 

Deftur-малоумни келеши са това.Ходят с маркерче и си драскат никовете където им видят очите.По принцип не е законно,но не е много трудно да скриеш един маркер или спрей.Пък и те драскат нощно време-патрулките се виждат от километри

Edited by xXx
Link to comment
Share on other sites

Къде се намира Концертната зала в Пловдив? Като проверих в гугъл ми излезе, че е в София.

Да не е тази в бившия партиен дом? Не ДНА-то, а в самата пристройка към партийния дом? Май се водеше зала на симфоничния оркестър. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да не е тази в бившия партиен дом? Не ДНА-то, а в самата пристройка към партийния дом? Май се водеше зала на симфоничния оркестър. :wacko:

 

Точно това е единствената концертна зала в Плодвив и там свири Пловдивския Симфоничен Оркестър. Не съм сигурен дали не свирят понякога и на римския театър ако е хубаво времето - трябва да питам майка ми.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли пощенския код на България или на София? Мъча се да се регистрирам в сайта на самсунг и искат пощенски код, но като пиша този на Пловдив ми казва "Zip code must be valid" :sayjin

 

Edit: Нито на София нито на който и да е друг Български град приема пощенския код, идеи? :(

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли пощенския код на България или на София? Мъча се да се регистрирам в сайта на самсунг и искат пощенски код, но като пиша този на Пловдив ми казва "Zip code must be valid" :sayjin

Zip код май е само за щатите. Ти избра ли си държава?

Link to comment
Share on other sites

Zip код май е само за щатите. Ти избра ли си държава?

 

Мм да... :bgrin: но то питаше за език и тъй като нямаше български => US English ^^ явно от там идва проблема. :(

Edit: Явно и да искаш в България не може да си регистрираш samsung-a...

Не е изненадващо, но все пак в списака има страни от сорта на:

Kazakstan /Israel /Estonia /Latvia /Lithuania но защо да има България ?...

Edited by BlackGuardian
Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте къща в някакво село в Родопите за 5-6 човека за Нова Година?

Стойките . Отиди там тея дни и разпитай , докато все още има места . Много е хубаво .

Link to comment
Share on other sites

Стойките . Отиди там тея дни и разпитай , докато все още има места . Много е хубаво .

Офф, забравих да добавя, че искам да има минерален работещ през зимата басейн.... и да има планина за малко туризъм....

Link to comment
Share on other sites

Фирма за производство на плакати ми трябва ?

Да кажем 2000-3000 бройки , каква цена да очаквам горе долу да кажем за плакат с размери 50/50 или нещо такова ?

Link to comment
Share on other sites

Фирма за производство на плакати ми трябва ?

Да кажем 2000-3000 бройки , каква цена да очаквам горе долу да кажем за плакат с размери 50/50 или нещо такова ?

 

Стандартният размер за плакат е 50/70. Може да ти ги направи всяка печатница за офсетов печат. Потърси ако искаш телефони в интернет. Те в Пловдив не са чак толкова много. Мога да ти дам номера на една и да им се обадиш ако искаш.

 

Цената ти зависи от цветността. Дали ще е пълноцветно или искаш само 1-2-3 цвята. Пълноцветното е 4 цвята.

 

За съжаление не съм правил плакати и не мога да ти кажа дори ориентировъчна цена.

Link to comment
Share on other sites

Офф, забравих да добавя, че искам да има минерален работещ през зимата басейн.... и да има планина за малко туризъм....

 

Не знам за минерален но на Боворец има някой и друг хотел с басейн. За планина няма какво да коментираме, ски писти, едно друго...

 

Фирма за производство на плакати ми трябва ?

Да кажем 2000-3000 бройки , каква цена да очаквам горе долу да кажем за плакат с размери 50/50 или нещо такова ?

 

Всяка печатница би трябвало да може да ти го направи. Мога да ти дам тел. на едни приятели ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

Фирма за производство на плакати ми трябва ?

Да кажем 2000-3000 бройки , каква цена да очаквам горе долу да кажем за плакат с размери 50/50 или нещо такова ?

 

 

Ориентировъчно около 300 лв с тенденция повишаване на сумата :) Утре мога да ти кажа точна цена при нас.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли роднина, приятел, познат, който ще се прибира от Германия по празниците? Трябва ми за транспорт на един малък пакет. Близо до Щутгарт се намира, но по принцип може да бъде доставен до всяка точка на страната.

Ще се разберем за някакво заплащане.

Link to comment
Share on other sites

Когато се опитавам да подкарам диск с уроци по испански, лаптопът първо замръзва за няколко минути (без възможност за каквато и да е намеса), след което се рестартира. На какво може да се дължи това, ако изключим възможността за вирус?

Link to comment
Share on other sites

Каква е цаката с купуване на симкарта с готин номер? Как могат да те излъжат?

 

Преди се плащаше за услугата. Сега вече не може, освен ако нямаш връзки при оператора.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...