Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нещо телефона взе да ми прави проблеми и се чудя дали да го вося на сервиз . Напоследък батерията взе да се зарежда адски бавно , за да стигне 100% му трябват доста часове зареждане , иначе не пада по бързо батерията , но това зарежда яко ме мъчи . Има ли какво да пробвам да направя за да се оправи или да го водя на сервиз . Моторола е и е още в гаранция .

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за 4K Video Downloader - с нея в момента работя, единствено не намирам опция за конвертиране. Него го правя с последната програма, която не иска да сваля доста от клиповете. На този етап ми стига. Благодаря на помогналите.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, pamporov said:

С друго зарядно пробвано ли е?

От седмица си го мисля , но така и не ми попада друго под ръка и не съм пробвал , но иначе сега е с оригинално . Явно първо ще пробвам друго преди да посетя виваком .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MaiconDogg said:

От седмица си го мисля , но така и не ми попада друго под ръка и не съм пробвал , но иначе сега е с оригинално . Явно първо ще пробвам друго преди да посетя виваком .

 

Пробвай и друг кабел. Може да му е станало нещо.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че дойде време да махам двата монитора DELL 27inch IPS 2k res и да си взема един "40-так" със 4к резолюция. По цял ден се взирам в него, но не търся максимална точност на цветовете тип предпечатната подготовка или обработване на снимки. И също ще гледам филмчета от време на време, което в момента ми е супер неудобно, защото избирам или само на единия 27ак, или да разтегля картината на двата монитора, но става малко грозно

 

Препоръчайте нещо: бюджета ми варира спрямо това колко ще продам двата ми сегашни . Но като гледам в диапазона 1000-1500лв с доплащане от моя страна

 

Edit: Размер 32инча минимум

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

On 9/24/2019 at 4:41 PM, Samo_minava said:

Не става, изписва: " Oops! An error has occurred, please try converting again. "

 

Ще потърся други опции, намерих 1-2, ще тествам.

 

Мисля, че това излиза, когато е активиран adblocker

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, sasshko said:

Мисля, че дойде време да махам двата монитора DELL 27inch IPS 2k res и да си взема един "40-так" със 4к резолюция. По цял ден се взирам в него, но не търся максимална точност на цветовете тип предпечатната подготовка или обработване на снимки. И също ще гледам филмчета от време на време, което в момента ми е супер неудобно, защото избирам или само на единия 27ак, или да разтегля картината на двата монитора, но става малко грозно

 

Препоръчайте нещо: бюджета ми варира спрямо това колко ще продам двата ми сегашни . Но като гледам в диапазона 1000-1500лв с доплащане от моя страна

 

Edit: Размер 32инча минимум

Ще ги продаваш ли?

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, sasshko said:

Мисля, че дойде време да махам двата монитора DELL 27inch IPS 2k res и да си взема един "40-так" със 4к резолюция. По цял ден се взирам в него, но не търся максимална точност на цветовете тип предпечатната подготовка или обработване на снимки. И също ще гледам филмчета от време на време, което в момента ми е супер неудобно, защото избирам или само на единия 27ак, или да разтегля картината на двата монитора, но става малко грозно

 

Препоръчайте нещо: бюджета ми варира спрямо това колко ще продам двата ми сегашни . Но като гледам в диапазона 1000-1500лв с доплащане от моя страна

 

Edit: Размер 32инча минимум


Аз седя на метър от 27 инча и още не съм сигурен дали да не си върна стария. И в тоя ред на мисли се чудя - какво по-точно ще видиш на 40 инча?!?! Че и на 32?  

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, RaptoR said:


Аз седя на метър от 27 инча и още не съм сигурен дали да не си върна стария. И в тоя ред на мисли се чудя - какво по-точно ще видиш на 40 инча?!?! Че и на 32?  

Леймър!

Аз пък седя на два метра от 43" И ми е супер яко да си разцъквам от дивана.

Link to comment
Share on other sites

Аз седя на 2 метра от 50" и е идеално, но тук става въпрос за една ръка разстояние, защото все пак е монитор. :)

32" са окей, но за повече, не мисля, че си заслужават, освен ако няма наистина да се използва цялата площ ползотворно. 40 са прекалени.

Link to comment
Share on other sites

Той да ми дойде Мисира да му капна благи пития в чоФчицата и да му пусна от двата метра ....

Пък после пак да пита тъпи въпроси....

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mockingbird said:

Ще ги продаваш ли?

Да, имам 2 монитора DELL U2715H, които мисля да продам и да заменя с нещо 4к. Единият е  2 години оставаща гаранция, а другия или е с изтекла или  има малко оставаща. Искам да си взема нещо на което да си гледам филмчета и през 25% от времето и да ми върши работа през работния ден. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, gado said:

Той да ми дойде Мисира да му капна благи пития в чоФчицата и да му пусна от двата метра ....

Пък после пак да пита тъпи въпроси....

 


Не пропускаш да си мисир, ей! Ми аз на колко метра мислиш седя от ШЕСТДЕСЕТ И ПЕТ инча? Мисир! Както каза Ангел, тука се говори за монитор! 

Link to comment
Share on other sites

Към момента /дет' се казваше - сега засега/, повече от 32 инча монитор, нещо ... Вечерта ще светите... Аз съм с 27 и ми е идеален. Но пък е субективно, може би.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, sasshko said:

Да, имам 2 монитора DELL U2715H, които мисля да продам и да заменя с нещо 4к. Единият е  2 години оставаща гаранция, а другия или е с изтекла или  има малко оставаща. Искам да си взема нещо на което да си гледам филмчета и през 25% от времето и да ми върши работа през работния ден. 

Ще ми обявиш ли цени? Може и на лично. Благодаря. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...