Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

32 minutes ago, HEMO said:

Някой беше споменал нагоре в темата препарат за почистване на климатици...нещо не мога да намеря поста може ли пак...


Галицин е решил да го държи в тайна. 

Същото това горе го имам. Оплесква хубаво климатика. То е между другото за кола по принцип... Пръскаш, пеносва, лъсва, но после става весело. Почва да мята във вид на сажди като задуха засъхналите говна. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

32 minutes ago, HEMO said:

Някой беше споменал нагоре в темата препарат за почистване на климатици...нещо не мога да намеря поста може ли пак...

 

Техниците от КлимаКом използваха ето това като правиха профилактика на моя.

 

Image result for carbonax

Link to comment
Share on other sites

Такааа... Значи M3600DB се оказа, че в село Пловдив няма... Това едно. За сметка на това имаше два неописани модела на Едифайър. Единият пък мязаше много на оня сет на Бозе дето мязат на извънземни кораби тип заоблени пирамиди. Много хитро решение за субуфера, тъй като така и дебил не може да го счупи - мембраната е отдолу. Та гледах, гледах, гледах, накрая се ядосах, теглих му една майна и казах, че ако трябва ще си върна обратно ЕИЗО монитора, но взех R1700BT... После ще да видим как точно ще ги вра като са близо 15см широки

 

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, RaptoR said:


Tb8YEdn.jpg

 

7 minutes ago, RaptoR said:

Такааа... Значи M3600DB се оказа, че в село Пловдив няма... Това едно. За сметка на това имаше два неописани модела на Едифайър. Единият пък мязаше много на оня сет на Бозе дето мязат на извънземни кораби тип заоблени пирамиди. Много хитро решение за субуфера, тъй като така и дебил не може да го счупи - мембраната е отдолу. Та гледах, гледах, гледах, накрая се ядосах, теглих му една майна и казах, че ако трябва ще си върна обратно ЕИЗО монитора, но взех R1700BT... После ще да видим как точно ще ги вра като са близо 15см широки

 

 

Принтера го слагаш на шкафа в дясно или на мястото на малкия монитор. Малкия монитор го местиш в ляво или пред принтера (ако го сложиш в ъгъла.
Големия монитор го мести малко наляво и ще имаш място да сложиш тонколоните от двете му страни. Може да ги сложиш малко зад монитора, но така че говорителите да не падат зад монитора, а само дървената рамка. И гледай да не са много назад, защото ще имаш отражения (на звук) в задната част на монитора. Не знам защо имаш 2 мишки, но ако имаш 2 отделни компютъра, можеш да ги свържеш и двата към тонколоните на различни входове. Освен ако не ти трябва всичко да вдига шум едновременно.

 

Добър избор иначе.

Link to comment
Share on other sites

Аз направих тотално пренареждане на стаята и смених всичките мебели, за да мога да си събера новите тонколони преди няколко години, та и ти с едно бюро ще се справиш. :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, RaptoR said:

Такааа... Значи M3600DB се оказа, че в село Пловдив няма... Това едно. За сметка на това имаше два неописани модела на Едифайър. Единият пък мязаше много на оня сет на Бозе дето мязат на извънземни кораби тип заоблени пирамиди. Много хитро решение за субуфера, тъй като така и дебил не може да го счупи - мембраната е отдолу. Та гледах, гледах, гледах, накрая се ядосах, теглих му една майна и казах, че ако трябва ще си върна обратно ЕИЗО монитора, но взех R1700BT... После ще да видим как точно ще ги вра като са близо 15см широки

 

 

Ква пара и от кой магазин?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky Luciano said:

 

Ква пара и от кой магазин?

 

219 от Технополис.

Между другото, Ангеле, точно пробих 5 дупки 12-ки в тавана и кака ти както ми държи с прахосмукачката да събира и гледаме и двамата нагоре, в един момент виждам как скапаното боклучЕ се затрътило и повръща праха отзад. В момента в цялата дневна по всяко едно нещо има пепел. Един вид всичко едно по едно ще се раздига и мие изоснови. Така че все ще се наместят нещата, няма къде да идат. Аз колко псувам обаче в момента само аз си знам. 

Link to comment
Share on other sites

След като запраших света буквално си викам дали да не почна и с по-мащабни неща Няпример климатиците. Като толкова напиняте за ХЕВИ - кажете с кой да говоря по въпроса - Климаком или други? Петко, не се спотайвай, ей! 

Link to comment
Share on other sites

Има ли тук хора, които са запалени по някакъв моделизъм и по-скоро по хай детайлинг?

Мисълта ми е да си спретнем една темичка тип - Около тезгяха.

 

П.п. Питанката ми е с идеята дали изобщо има смисъл да се прави нещо подобно тук.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gado said:

Има ли тук хора, които са запалени по някакъв моделизъм и по-скоро по хай детайлинг?

Мисълта ми е да си спретнем една темичка тип - Около тезгяха.

 

П.п. Питанката ми е с идеята дали изобщо има смисъл да се прави нещо подобно тук.

 

Знам, че не отговаря на въпросът ти, но само исках да вметна, че като имам място, където да го сложа, totally ще си взема един Gundam модел и ще си го направя с кеф. Страхотни са.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Има ли тук хора, които са запалени по някакъв моделизъм и по-скоро по хай детайлинг?

Мисълта ми е да си спретнем една темичка тип - Около тезгяха.

 

П.п. Питанката ми е с идеята дали изобщо има смисъл да се прави нещо подобно тук.

 

То хора има, но нито време, нито място остана. Пък и вече толкова неща събирам, че ме е страх да проверя колко точно на месец оставям в Еконт... 

Та не разбрах аз към кого да се обърна за климатици Мицубиши Хеви

Link to comment
Share on other sites

On 10/11/2019 at 8:32 AM, vinyl_master said:

Харесай модел, ще ти кажа цена.


Примерно ТОВА ми е дал колегата, но аз такива цени няма да плащам посмъртно....

==============================================================

 

Да питам аз каква е тая поредна идиотщина с тоя хеликоптер на площада? Десант ли правиха в центъра на града? Що за простотия да ми летят тия хеликоптери толкова ниско и да побъркват де що има птици, че и хора? Докога това малоумие??? Не съм видял никъде в цивилизования свят да се правят такива тъпащини! Някаква мода ли е тоя дебилизъм, пред кого се ерчат тия кретени и защо се позволява това?!?! Има си достатъчно полигони за тренировка на войниците. 

Link to comment
Share on other sites

Аз нали ти написах цена за тоя, колко ми дойде на мен... И климатиците са сууупер. Сега ще слагам такива и в офиса или по-скоро догодина, щото ся и да ги сложа - на парно съм и само ще загубя 6 месеца от гаранцията... И сметката за тока в най-голямата жега ти казах с 2 климатика, бойлер и хладилник, така че...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Lucky Luciano said:

Някой да има "вълшебен" маркер за автомобил? Имам драскотина точно 1см. и не ми се боядисва цял калник, по тоя случай...

 

какъв цвят?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...