Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Кажете някой дето да рутне един таблет. Таблета е Dell Streak 7 и е с някакъв древен Андроид 2.2.2. Искам да го ползвам за четене на книги, но проблема е, че не мога да дръпна никво приложение, щот вика, че тая версия на Андроид вече не работи. А таблета е чисто нов и ми е жал да го изхвърля, пък и е 3G.

Link to comment
Share on other sites

Някой ако може да качи по един тест на мобилната мрежа на оператора, на който е. Условието е да има мегабайти на пълна скорост!

Ето един от наше село.

https://drive.google.com/file/d/0B90V3FpsVLAiS0c5VG9RblZ4cDA/view?usp=drivesdk

 

Сега тествах и в града, но дори така съм далеч от Кръстника

https://drive.google.com/file/d/0B90V3FpsVLAiZXlCdUJiUUhCNlk/view?usp=drivesdk

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Постигал съм и по - високи резултати, особено на ъплоуда. В Холандия обаче...

Напълно е възможно, LTE+ по принцип има доста капацитет, стига да си максимално близо до клетката и да няма навалица. Все се каня да го пробвам този номер до една клетка в селото, която е на удобно място и не обхваща много народ по принцип. Иначе когато съм на по-слаб сигнал (примерно една чертичка под максимума) горе-долу това е средното. Току-що пак го тествах, даунлоада е по-нискък, но ъплоада и пинга са малко по-добри. :)

 

3301076319.png

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да попитам някой пътувал ли е с чужд автомобил към Турция наскоро? Имам нотариално заверено пълномощно, но само на български, не заверяват такива преведени на английски. Идеята ми е да си мина просто с двете пълномощни и ако стане на въпрос да си обясня, че си е просто преведено и пише абсолютно същата информация. Чета из интернет, че тези пълномощни се гледат от нашите граничари, ама знам ли.

Link to comment
Share on other sites

Нали преди време някой обясняваше, че тоя тест зависел много и от хардуера (телефон, компютър и т.н.)...в смисъл слаби железа = нисък резултат...Де да знам...

На мен все ми е скапан резултата...ама стига сме спамили тука...

Link to comment
Share on other sites

Някой в Пловдив да изкупува климатици? Имам една 18ка Нео, монтиран, но тъй като явно не мога да го продам съм готов и за скрап да го дам, че искам да освободя място за нов.

Link to comment
Share on other sites

Преди години ходих на екопътека Бяла Река до Калофер но тогава имаше един участък точно преди пътеката около 5км беше в който пътя беше черен и ужасен , едва едва го минахме , даже едното гърне яко удари в един момент . Някой има ли идея този път още ли е така или е позакърпен вече малко от малко

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...