Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

LG 43LJ624V от изброените. Иначе огледай Сони с Android, но там трябва яко bezahlen и ако ще го ползваш САМО за телевизия, не си заслужава, ама изобщо. Ако ще ровичкаш, това е марката и операционната система, иначе LG ще ти свърши повече от перфектна работа, а WebOS3.5 е много добра и може би втората най-добра след Android операционна система. С приложения като YouTube се работи с лекота. Просто е кеф. Най-добре иди и виж в някой магазин и после си го "викни" онлайн, ако е на по-добра цена.

Един + от мен за ЛГ. Ако не държиш на Коди(аз лично не заради отвратителното качество. Нетфликс и амазон много ме разглезиха), няма да съжаляваш
Link to comment
Share on other sites

Някъде в Пловдив да изкупуват стари книги? Не ми се иска да ги изхвърлям, а имам към 150-200 от последните 30-40 години

 

Когато миналата година купих апартамента, имаше две библиотеки с много литература, предимно на руски език. Говорих с читалището срещу нас и много се зарадваха на дарението. Едната част казаха, че ще я предоставят на библиотеката на ПУ.

Link to comment
Share on other sites

Ако не държиш на Коди(аз лично не заради отвратителното качество. Нетфликс и амазон много ме разглезиха), няма да съжаляваш

 

Каква е тая глупост дето я написа сега? :D

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Каква е тая глупост дето я написа сега? :D

Чефо явно има предвид пиратските стрийминг услуги за Коди, които са доста непостоянни и със съмнително качество. Иначе ако сам си сваляш съдържанието, Коди е перфектния медия център. Аз даже го използвам и за ефирна телевизия. Той явно не е усвоил някои VPN хватки и не смее да сваля торенти, за да не го гонят доставчиците. Между другото българския Netflix е много як. Нашите малоумници тук например не пускат новия Star Trek Discovery, заради шибаните права на големите играчи. Иначе в българския Nerflix сериала си върви като слънце. :)

Link to comment
Share on other sites

Каква е тая глупост дето я написа сега? :D

Нищо хубаво не съм гледал от Коди.(само отвратително качество) Много игра, много врътки и нищо.... Не ми се губи повече време с него.

 

Едит: Кръстника точно го е казал.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Чефо явно има предвид пиратските стрийминг услуги за Коди, които са доста непостоянни и със съмнително качество. Иначе ако сам си сваляш съдържанието, Коди е перфектния медия център. Аз даже го използвам и за ефирна телевизия. Той явно не е усвоил някои VPN хватки и не смее да сваля торенти, за да не го гонят доставчиците. Между другото българския Netflix е много як. Нашите малоумници тук например не пускат новия Star Trek Discovery, заради шибаните права на големите играчи. Иначе в българския Nerflix сериала си върви като слънце. :)

 

Разбрах го аз какво има предвид, но исках да чуя неговото обяснение. :D

 

Нищо хубаво не съм гледал от Коди.(само отвратително качество) Много игра, много врътки и нищо.... Не ми се губи повече време с него.

 

Едит: Кръстника точно го е казал.

 

Kodi е просто един плейър. :) Пуска, каквото му сложиш. Netflix на тоя етап няма как да стигне качеството на един BluRay рип. Още бая пасти има да яде.

Link to comment
Share on other sites

SDI карта нямаш ли под ръка ? мисля, че е към 10тина процента. Какво очакваш като отстъпка, ако ти съдейства някой ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да съдейства за отсъпка при покупка на нови зимни гуми?

В Диана когато поръчваш онлайн имаш 25%, ако не се лъжа. Аз лично от тях не съм доволен. Последно си взех гумите от Примекс на Кукленско. На място ми направиха същата и даже по - голяма отстъпка отколкото им беше на сайта.
Link to comment
Share on other sites

Купи си ги онлайн от някъде. Никоя карта за отстъпка няма да ти ги докара на по-ниска цена.

Аз миналата година си купих моите Nokian от VIANOR до ВСИ-то. Цените им бяха с 4-5 лв по-високи от тези на разни сайтове, но VIANOR са официален представител на Nokian за BG и предлагаха безплатен монтаж с покупката. Та в крайна сметка ми излезе по-евтино. И гаранция ми дадоха 2 години.

Link to comment
Share on other sites

Къде е столът на УХТ точно?

Оригиналният стол на УХТ е сградата на В.Априлов между шоурума на Шкода и 4-ти блок на университета. Но доколкото знам от доста време вече той не функционира и за стол използват т.нар учебен ресторант, който се намира на приземния етаж на ректората (централния корпус). 

Link to comment
Share on other sites

Някой да разбира от Kodi, и да може да ми даде съвети как да го настроя че да си гледам филми от лаптоп и т.н.?

 

Да, аз мога да ти помогна. Само да се преместим в другата тема. :)

Задай си там въпросите.

 

https://www.bulforum.com/topic/138415-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0-%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%B1%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B0/page-2?hl=kodi&do=findComment&comment=1495731493

Link to comment
Share on other sites

Дали ще може тази тема да се преименува някак, че се говори предимно за Коди и Андроид кутийки в нея и няма смисъл да се създава втора. Може и да се създаде нова и да се преместят мненията за Андроид кутийките и Коди само.

 

Местете се спокойно, дори и с онова заглавие.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми каже къде мога да продам стар акумулатор?

Или в пунктовете за вторични суровини или ако вземаш нов връщаш стария и ти преспадат от цената 10-20лв иска се и електролита.
Link to comment
Share on other sites

Мерси, ще погледна тези Nadin. Може направо да им звънна по телефона преди това, да не се разкарвам.

 

Едит: Току що говорих с Nadin. Изкупуват стари автомобилни акумулатори. Ако някой търси за в бъдеще, да знае.

UzITo, мерси отново. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Едит: Току що говорих с Nadin. Изкупуват стари автомобилни акумулатори. Ако някой търси за в бъдеще, да знае.

А защо не го даде направо на тези от които си купи новият?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...