Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мани, отиде ми хубавото бусче, след малко сядам до го изпратя подобаващо, пък утре ще се занимавам с застрахователи. Важното е, че сме живи и здрави и нямаше жертви.

П.С. ПТП- то стана защото шофьорката била заслепена от слънцето,влезна в насрещното и се вряза в мен :(

Ами ако е истина - това със слънцето е много гадно. Аз съм спирал дори. Сълзяли са ми очите и нищо не виждам. Кофти случка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От гражданската на отсрещния. Ремонт няма да има щото буса е тотално смачкан от челния удар.

Иначе ме е яд щото, тамън го бях пребоядисал, смених радиаторите, оправих климатика и още куп други неща, а буса е Мерцедес Вито 97 година и едва ли ще го оценят на някаква прилична цена...

 

Към коя компания е гражданската на отсрещния? Лев Инс?

 

Ами ако е истина - това със слънцето е много гадно. Аз съм спирал дори. Сълзяли са ми очите и нищо не виждам. Кофти случка.

 

Чакай да ти представя един много приятен и полезен мъжки и дамски аксесоар.

 

4140226-p-MULTIVIEW.jpg

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Това са едни от най-грозните слънчеви очила, които съм виждал скоро.

Хм, ама това слънчеви очила ли са? На мен повече ми приличат на предпазни очила на заварчик. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това са едни от най-грозните слънчеви очила, които съм виждал скоро.

Щом се разбира какво е, значи снимката си е изпълнила целта. Ако имаш коментари към дизайна, може да се свържеш с Carrera, че те завалиите повечето ги правят да изглеждат сходно а това.

Link to comment
Share on other sites

Хм, ама това слънчеви очила ли са? На мен повече ми приличат на предпазни очила на заварчик. :lol:

Много хубава марка. На мен не ми ходят. Аз си взех едни на Босс ама някой път ги забравям.

 

Карера е стабилна марка. Ники Лауда им е бил голям фен в активната си състезателна кариера.

Link to comment
Share on other sites

В понеделник ще го карам буса в сервиз, искат да се разглобява моторния отсек, за втори оглед, дано поне за него се разберем и да го пишат тоталка....

Link to comment
Share on other sites

Моя опит с армеец е на другия полюс. Платиха ми преди 2 години щета по каско за около 3000лв, а спокойно можеха да ме отрежат. Защото техническия ми преглед беше изтекъл с 15мин. Примерно изтича ми на 01.01. Аз катастрофирам на 02.01 - 12:15ч през нощта. Фактически 15мин само. Но акт от КАТ е написан в 01:00. А на денонощния телефон на армеец звънах в 12:30... бавиха ме 2 месеца, но ми платиха накрая.

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Насипно да се каже е леко така около, като в оня виц... Насипно на кило, на обем, на торба, на чувал, на биг бег? 
Почти всички разфасовчици са в търговиите. Ако някой ти обърне внимание - там ще да е. 

Link to comment
Share on other sites

Явно се изразих се с гъза си - имам предвид да не е на пакетчета. В София бях намерил един био-еко магазин, в който продаваха на пакети мента, риган, мащерка и др. и ригана и мащерката са ми на свършване. Та за нещо таквоз питам.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Явно се изразих се с гъза си - имам предвид да не е на пакетчета. В София бях намерил един био-еко магазин, в който продаваха на пакети мента, риган, мащерка и др. и ригана и мащерката са ми на свършване. Та за нещо таквоз питам.

 

Бягай на четвъртък пазара.

Link to comment
Share on other sites

Явно се изразих се с гъза си - имам предвид да не е на пакетчета. В София бях намерил един био-еко магазин, в който продаваха на пакети мента, риган, мащерка и др. и ригана и мащерката са ми на свършване. Та за нещо таквоз питам.

На Събота пазара има нов магазин който мисля ще ти свърши работа. Много добре е зареден и има много интересни неща които не намирам на други места. Намира се в западната част на пазара. На ул. Гевгели 42, близо до аптека 36.6. Работи и до късно вечер. Мисля до 21 часа е поне.
Link to comment
Share on other sites

Явно се изразих се с гъза си - имам предвид да не е на пакетчета. В София бях намерил един био-еко магазин, в който продаваха на пакети мента, риган, мащерка и др. и ригана и мащерката са ми на свършване. Та за нещо таквоз питам.

 

Мога да ти дам на лично контактите на един човек от Велики Преслав. Има всичко, което може да ти дойде на акъла и праща по Еконт, но работи по-скоро на едро. Ако става въпрос за 50-100 грама от вид надали ще се занимава. За по кило-две от вид - по-може.

 

Иначе +1 за аптека Найденови в Тракия.

Link to comment
Share on other sites

Явно се изразих се с гъза си - имам предвид да не е на пакетчета. В София бях намерил един био-еко магазин, в който продаваха на пакети мента, риган, мащерка и др. и ригана и мащерката са ми на свършване. Та за нещо таквоз питам.

Виж по пазарите и около тях има баби, които продават билки насипно. Отделно ако искаш за чай, на главната близо до Джумаята е чаената къща, в която има голямо разнообразие от всякакви чайове :)

Link to comment
Share on other sites

Някой с препоръка за нотариус в Пловдив? Трябва ми пълномощно за кола. Целта, ако е възможно, е нотариуса да има бланки с пълномощно на български и английски. Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Къде/как в Пловдив се бракуват бутилки за битова газ? Търкалят ми се из гаража две-три празни, които не ползвам (и съответно не са минавали проверка) от години. Питах в няколко пункта за вторични суровини, но не ги изкупуват...

Link to comment
Share on other sites

Да ми препоръчате някой майстор, дето да ми оправи една парна станция за ютия? Мисля, че е нещо елементарно, понеже помпата продължава да си работи, но вероятно нещо в станцията се е откачило (я някой маркуч се е измъкнал или нещо подобно), понеже спря да засмуква водата от резервоара. Честно казано ако е нещо лесно и аз бих се справил, само дето няма как да отворя станцията, понеже е с 4 винта тип "звезда", а нямам такава отвертка. :unhappy:

 

П.П. Или евентуално ако някой работи с такива отвертки да ми услужи за час-два, щото пробвах с обикновена права, както и с едни шестограми - понякога се получава, но тоя път не стана.

Link to comment
Share on other sites

Ех

 

Да ми препоръчате някой майстор, дето да ми оправи една парна станция за ютия? Мисля, че е нещо елементарно, понеже помпата продължава да си работи, но вероятно нещо в станцията се е откачило (я някой маркуч се е измъкнал или нещо подобно), понеже спря да засмуква водата от резервоара. Честно казано ако е нещо лесно и аз бих се справил, само дето няма как да отворя станцията, понеже е с 4 винта тип "звезда", а нямам такава отвертка. :unhappy:

 

П.П. Или евентуално ако някой работи с такива отвертки да ми услужи за час-два, щото пробвах с обикновена права, както и с едни шестограми - понякога се получава, но тоя път не стана.

Мини де...

Link to comment
Share on other sites

Ех

 

Мини де...

 

Мислех, че си специализиран най-вече в електроника, а не в битови уреди и затова реших да не те занимавам. :) Ще ти се обадя утре или другиден преди да тръгна към теб.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...