Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да си давам ли парите за дрона в МЕТРО или да не си ги давам - това е въпроса... 

 

Утре е последен ден, имам над 1500 точки дето ей така ще си идат... 

Де го този дрон?Търсих го в каталога за нехранителни продукти-няма такъв.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да ти се отвори фара и да се залепи после пукнатото, за да не влиза пак вода ли?

Ами предполагам, че да! Първо да се открие къде е пукнатото, че не вижда, после може да се изшлайфат и двата фара за да светнат по-добре и да се сложат обратно.

Link to comment
Share on other sites

Значи Бухала е твоя човек.

 

https://www.facebook.com/pg/autodetailingBG/about/

 

Ще останеш доволен.

 

На мен ми отвори фаровете, боядиса ги черни, монтира лупи с ксенон и ги лъсна, защото бяха пожълтели. Без забележки съм. Много добре работи. Преди това ми е пастирал колата два пъти.

Link to comment
Share on other sites

Как да разбера колко стандартни машинописни страници е една определена книга?

 

Като изключим факта, че в една книга могат да присъстват илюстрации, снимки и други неща различни от текст и ако не си объркал термина "машинописна" - единственото, което се сещам е да вземеш една пишеща машина и да препечаташ една пълна страница от книгата със "стандартното" междуредие. След това да видиш колко празни реда от страницата ти остават (или респ. колко напечатани отиват на втора страница) и да го умножиш по броя страници от книгата, съобразявайки се с това дето е различно (бройката редове на страница, които трябва да добавиш или извадиш).

Може и да има някакъв по-лесен трик, примерно някаква формула, с която да си спестиш напечатването на едната страница, но аз не го знам и засега само за това се сещам. ;)

Link to comment
Share on other sites

Това би го улеснило, но пак остава броенето на редовете в книгата му, защото не се знае тази книга в какъв формат/големина е отпечатана. Разбира се говоря за "книжна" книга, а не за електронна, където броенето става много лесно. Другият вариант е да ползва някакъв OCR софтуер, но докато го инсталира, докато сканира, преобразува и т.н. май е по-добре да си ги преброи сам на една пълна страница. :)

Link to comment
Share on other sites

Или може просто да преброи един ред и една страница и да съпостави цифрата с написаното от plameni. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Тъй, компа нещо ми е лепнал и C: за 2 дни от 100, остана на 8GB. Къде да го търся, че никак, ама никак не ми се преинсталира...

 

В папката с моя User е в Temp... Някакъв aria.debug file на One Drive Setup... Расте ми пред очите, да го еВа. Спрях го тоя Setup, който върви на заден план... Затрих цялата папка и C: се изпразни.

Питанката е дали пак ще започне да расте... Или... Някакъв бъг на Десетката ли е или вирус?

Link to comment
Share on other sites

Срещу KFC имало голям магазин за столове? Не мога да го хвана в работно време... някой ходил ли е... има ли нещо различно от китайските боклуци за по 200лв, които се чупят на втората година?

Link to comment
Share on other sites

Не съм влизала, но отвън винаги са ми се стрували много инрересни моделите.

Работят в делнични дни от 09:00 до 18:30 ч., а в събота от 09:00 до 14:00 ч.

Доколкото виждам в сайта, може да разгледаш моделите и да изпратиш запитване за цена...

Не ти помагам много, просто винаги ми е бил любопитен този магазин :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Някой да има точки от Метро и да не му трябват? Трябва ми грил тигана от промоцията :)

Link to comment
Share on other sites

Е ти не взе ли дрона с тез точки?

 

Иначе, от всичките грил-тигани в Метро, този ми се видя най-добър. Но нито съм редовен посетител там, нито пък имам от новите карти, та да ми се събират някакви точки... А цената на свободна продажба ми идва леко висока...

Link to comment
Share on other sites

Не - кака ви ме озапти... Пък и по-скоро аз сам се озаптих.... Знаеш, че на мен трудно може някой да ми каже какво да правя или да не правя  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Каско имаш ли или по гражданската на отсрещния? И в двата случая нещата се базират на таблици, свързани са с марката и модела (тоес популярността на колата и съответно лесно/трудно), намиране на части, годините на колата и т.н. Не очаквай да получиш стойността на ремонта посмъртно от ГО. Там в таблиците са заложени цени на китайски и тайвански части. 

Предтоят ти два огледа, след които ще почнат да ти носят вода от 40 извора и да те къшят към една ниска стойност. Ако издрапаш до 2/3 от стойността на ремонта викай УРА.   

Link to comment
Share on other sites

От гражданската на отсрещния. Ремонт няма да има щото буса е тотално смачкан от челния удар.

Иначе ме е яд щото, тамън го бях пребоядисал, смених радиаторите, оправих климатика и още куп други неща, а буса е Мерцедес Вито 97 година и едва ли ще го оценят на някаква прилична цена...

Link to comment
Share on other sites

Приготви си голяма, сочна салата и люта ракия скед огледите. Това че ти няма да ремонтираш не значи, че те ще пишат тотал щета - всичко ще се разбере като те информират какво са решили. Ти все пак се опитай да им повлияеш да наклонят към тоталка. Правилна приказка много врати отваря. Но не се надявай особено... Жалко наистина, много добри са Вито... 

Link to comment
Share on other sites

Мани, отиде ми хубавото бусче, след малко сядам до го изпратя подобаващо, пък утре ще се занимавам с застрахователи. Важното е, че сме живи и здрави и нямаше жертви.

П.С. ПТП- то стана защото шофьорката била заслепена от слънцето,влезна в насрещното и се вряза в мен :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...