Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Дайте модели и ценови предложения.Имам нещо предвид, но не обещавам нищо...

 

https://www.olx.bg/ad/prodavam-klimatik-neo-acs-hl18fa-ID70iDH.html 

 

Абстрахирай се от цената, която съ писал там, готов съм за 100тина лв да го продам. Стига човекът да си плати и демонтажа, разбира се.

Edited by hardcore_united
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моя е демонтиран. Ценови предложения не мога да знам, защото нямам никаква идея колко струват. :)

И модел не мога да ти кажа, защото е на 20-25 години. Whirlpool 12-ка е.

Link to comment
Share on other sites

Ама ако не изкоментираш ABV, не можеш :grin:

Говно е, ама като ти знаят там адреса, сложно със смяната. Мъча преход на клиентите към GMail, но е бааавен.

Link to comment
Share on other sites

Няма ли настройка в самото abv автоматично да ти пренасочва пощата? Гугъла го има като опция. Като почнеш да отогваряш само от gmail-ския акаунт - може и да се сетят :)

Link to comment
Share on other sites

Ама ако не изкоментираш ABV, не можеш :grin:

Говно е, ама като ти знаят там адреса, сложно със смяната. Мъча преход на клиентите към GMail, но е бааавен.

 

В Gmail можеш да си добавиш ABV акаунта (и всякакви други, които поддържат POP3 и SMTP. Може и IMAP да са добавили вече) и да си получаваш всичката кореспонденция там. После при отговора избираш мейл адреса, от който да пратиш писмото.

Link to comment
Share on other sites

Ама ако не изкоментираш ABV, не можеш :grin:

Говно е, ама като ти знаят там адреса, сложно със смяната. Мъча преход на клиентите към GMail, но е бааавен.

 

Брат, като чуя за абв и/или мейлбг и подивявам...

Link to comment
Share on other sites

Обмислям да прекратя договора си с Мтел. Остава ми обаче една година. От Теленор ми казаха, че неустойката, която бих платил е таксата (само) за три месеца. Може ли някой, изпадал в подобна ситуация, да потвърди дали това е вярно?

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Обмислям да прекратя договора си с Мтел. Остава ми обаче една година. От Теленор ми казаха, че неустойката, която бих платил е таксата (само) за три месеца. Може ли някой, изпадал в подобна ситуация, да потвърди дали това е вярно?

Благодаря.

Такива са неустойките, не те лъжат от Теленор. От известно време е в сила този закон.
Link to comment
Share on other sites

Такива са неустойките, не те лъжат от Теленор. От известно време е в сила този закон.

 

Благодаря за бързия отговор!
Искам просто да съм сигурен, в случай, че от Мтел нещо се заядат :)
Link to comment
Share on other sites

вече неустойката е 3 месечни такси. Още от миналата година май месец го гласуваха  :) Изчакай 1-2 месеца да пуснат коледните оферти и тогава се мятай, сега няма смисъл ;)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Към съветите по-горе ще добавя само, че ако искаш да си пренесеш номера, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не подавай заявление в Мтел. Първо отиди при избрания оператор и обясни, че искаш да мигрираш заедно с номера си. Те знаят какво да направят. 
В противен случай ще се простиш с номера, който вероятно много хора знаят. Изключват го на момента. Много изнагляха Мтел напоследък, но аз седя на тях, защото по една случайност нацелих много кратка промоция и все още имам 2400 минути към всички, вкл. фиксирани (без 0800 и 0900) и още толкова нет; както и втора SIM карта със същия номер. Последната услуга не се предлага от друг оператор.

Edited by alchemy
Link to comment
Share on other sites

Пренасянето на номера се прави с декларация при новият оператор, не при старият. Те си се занимават после с всичко.

alchemy, за колко пари е това нещо което получаваш?

Link to comment
Share on other sites

Всеки, при който отиваш поема всички разправии по прехвърлянето. Дори вече не знам колко и какви са - подписваш се при него и всичко е оправено за нула време. 

Link to comment
Share on other sites

Пренасянето на номера се прави с декларация при новият оператор, не при старият. Те си се занимават после с всичко.

alchemy, за колко пари е това нещо което получаваш?

16,99.
Link to comment
Share on other sites

Към съветите по-горе ще добавя само, че ако искаш да си пренесеш номера, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не подавай заявление в Мтел. Първо отиди при избрания оператор и обясни, че искаш да мигрираш заедно с номера си. Те знаят какво да направят.

В противен случай ще се простиш с номера, който вероятно много хора знаят. Изключват го на момента. Много изнагляха Мтел напоследък, но аз седя на тях, защото по една случайност нацелих много кратка промоция и все още имам 2400 минути към всички, вкл. фиксирани (без 0800 и 0900) и още толкова нет; както и втора SIM карта със същия номер. Последната услуга не се предлага от друг оператор.

Ако искаш да ги пробваш какво ще ти предложат пускаш заявление за пренос при друг оператор.Не го правиш в действителност,като получат заявката ще ти се обадят от отдел дето се занимава със задържане на клиенти.При мен се получи,три номера на Боб се засилих да ги местя на Виваком понеже им отрязаха роуминг-а.Направих си Мтел фирма (на "ЕТ"няма проблеми никакви дори и за две карти) В момента плащам 15лв на карта(18 с ддс) за безлимитни разговори в страната към всички и 7GB нет отделно неограничени разговори в ЕС и 4.2GB нет в роуминг.

Link to comment
Share on other sites

... В момента плащам 15лв на карта(18 с ддс) за безлимитни разговори в страната към всички и 7GB нет отделно неограничени разговори в ЕС и 4.2GB нет в роуминг.

Фиксираните влизат ли в пакета?
Link to comment
Share on other sites

Не мога да си обясня защо не се предлага от другите. Само заради тази важна според мен екстричка, замислям да се върна на Ментел.

Защото вероятно малко хора я ползват и не им се занимава...Всъщност,като се замисля съм виждал замо веднъж тая услуга в действие...

 

Имам въпрос някой ползва ли wi-fi range extender?Наумил съм да си поръчам ей такова =>https://www.amazon.com/NETGEAR-AC750-Range-Extender-EX3700-100NAS/dp/B00R92CL5E/?tag=aboutcom02lifewire-20&ascsubtag=4043312%7Cgoogle.bg%7C%7C%7C6%2C80%7C1%7C

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Имам въпрос някой ползва ли wi-fi range extender?Наумил съм да си поръчам ей такова =>https://www.amazon.com/NETGEAR-AC750-Range-Extender-EX3700-100NAS/dp/B00R92CL5E/?tag=aboutcom02lifewire-20&ascsubtag=4043312%7Cgoogle.bg%7C%7C%7C6%2C80%7C1%7C

 

Аз ползвам - имам 2 еднакви, които ползвам в 2 различни града и съм изключително доволен от силата на сигнала (на едното място имам много стабилна връзка на разстояние 100 метра + 2 дебели стени от по половин метър всяка), но нямам представа тоя на линка как се държи, понеже моите са друг модел.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...