Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

От утре примерно.

Някой да знае какво се случва с банкоматите? В 14ч минах през 3 в Кичука на 3 банки и не работеха, сега съм в Радиново и тук не работи на Булбанк?Звънях, не знаели да има проблем.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

От утре примерно.

 

Ще се опитам да ти уредя една безплатно. В неделя обаче заминавам, така че утре като питам дали ще е възможно да я вземеш за десетина дена, проверявай си ЛС-тата - ще ти пиша там.

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да ти уредя една безплатно. В неделя обаче заминавам, така че утре като питам дали ще е възможно да я вземеш за десетина дена, проверявай си ЛС-тата - ще ти пиша там.

ОК, ако стане ще почерпя :)

Не е проблем да я взема и от фирмата която намерих, просто исках да се ориентирам в обстановката цени/предлагане.

Link to comment
Share on other sites

От утре примерно.

Някой да знае какво се случва с банкоматите? В 14ч минах през 3 в Кичука на 3 банки и не работеха, сега съм в Радиново и тук не работи на Булбанк?Звънях, не знаели да има проблем.

Изчерпани са наличните пари, затова не работят.
Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да препоръча програма за направа на клипче от снимки, на което да добавим и музика? Свалихме какви ли не и или са платени или искат някакви глупави регистрации и нищо не става. Другото е, че стават разни страни формати като .vep и няма конвертиране..... В тубата уж има някаква възможност и там не се получи особено.....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Убий ме, Жорка, сега не мога да се сетя, но май ползвах услугите на BOILSOFT И за тая цел. По принцип делят и събират клипове, но мисля, че и това могат. Може и да греша...  

Link to comment
Share on other sites

Wondershare Video Editor - супер елементарна за работа, мисля че сега имат някаква по-нова версия, която са я кръстили Filmora, но май беше платена. Преди работех с Ulead Video Studio, но беше доста мудна и не ми допадаше в много отношения.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да препоръча програма за направа на клипче от снимки, на което да добавим и музика? Свалихме какви ли не и или са платени или искат някакви глупави регистрации и нищо не става. Другото е, че стават разни страни формати като .vep и няма конвертиране..... В тубата уж има някаква възможност и там не се получи особено.....

Google Photos.

Link to comment
Share on other sites

Никога не са ме връщали. 2-3 кинта и взимат багажа. Знам, че не им е позволено, но не отказват. В случая става дума за 2 водни преходчета 4х5 см.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

А за "кожен" стол за компютър, някой да е правил манипулацията и заслужава ли си изобщо?Стола нов беше 150лв преди... 5,6г.

P.S. метална кръстачка и подлакътници - дефакто не е от най-еФтините.

Сега се разрових и гледам, че за около 200лв може да се докара нещо такова:

Brand New Designed Racing Sport Swivel Office Chair in Black Red Colour
 

Ревютата са доста положителни.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Търся удобен стол за 8-10ч/дневно до 300лв. Имам възможност да взема за 340лв геймърски DXRacer...

 

Напатил съм си от китайски тип президентски- неудобни и чупливи - 100кг съм и леснно ги чупя :D

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Имаше ли възможност в MS Word, да се подредят дадени позиции по азбучен ред. Имам 400 позиции, номерирани и на английски, които трябва да се подредят по азбучен ред. Като че ли имаше подобна опция, но нещо не се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...