Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Имам един проблем с таблет Lenovo. Занесох го да ми го ремонтират гаранционно и съответно от Вю пойнт го върнаха, че не можело гаранционно, че проблема бил еди къв си бла, бла, бла...и за да го ремонтират трябвало съм да платя 340 кинта за смяна на дънната платка на таблета. Това както и да е, един сервиз ми го ремонтира за 25 кинта. Проблема е, че като го върнаха от София (Вю пойнт) андроида беше на китайски и аз сега не знам как да го върна в заводски настройки. Ще съм благодарен за малко помощ.

Link to comment
Share on other sites

1. Ако ще да се е самозапалил тоя таблет - трябва да ти го ремонтират и да стане като нов. Ако ремонта е по-скъп от новия таблет - ще ти дадат нов таблет.

 

2. Андроид по подразбиране при първоначалното стартиране те пита за езика. Просто тия смотаняци са ти го направили на Китайски, за да си правят та*ак с теб и така са го оставили.

 

Ако влезеш в настройките, трябва да има от къде да го ресетнеш до заводски настройки, а при първоначалното стартиране ще ти изкара екрана за избора на език.

Коя версия ти е Андроид-а? Имаш ли иконки пред Китайския текст в настройките? Някакси трябва да намериш Backup менюто. Там най-долу бутона е за връщане към фабрични настройки.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти, но аз се справих сравнявайки менюто с настройките с това на телефона ми и на принципа проба-грешка взе, че стана.

А за сервиза, кво да ти кажа...те си измислиха разни странни причини и ми го върнаха, нямах нерви да се разправям с тях, но пък едно момче ми го направи за един ден и за 25 лв.

Link to comment
Share on other sites

Дайте акъл за андроидско приложение с което да мога да си вадя снимки от клип.

Link to comment
Share on other sites

Някаква Аврамова излиза. Ама пише уж за събота и неделя.

 

http://www.plovdivmap.com/map/firma.php?idfirms=1580&s_m=2&map=sm

 

0888501922

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Дайте акъл за андроидско приложение с което да мога да си вадя снимки от клип.

Скрийншот докато върви клипа?
Link to comment
Share on other sites

Дайте акъл за андроидско приложение с което да мога да си вадя снимки от клип.

 

Туй на телефон едва ли е нужно да се прави, но пък имаш много опции като свалиш клипа. VLC ти оправя всички подобни "проблеми". Не знам дали го има в мобилна версия. 

Link to comment
Share on other sites

[]

Скрийншот докато върви клипа?

Пълен лаЙк съм, та би ли ме светнал как става фатката?

Туй на телефон едва ли е нужно да се прави, но пък имаш много опции като свалиш клипа. VLC ти оправя всички подобни "проблеми". Не знам дали го има в мобилна версия.

 

Мисирски, когато се прибера, Найш как ми се занимава да вадя карти, да вкарвам стикове в компата,да вадя сим и да се ебавам с гърбъвия теленорски нет....?

Video to picture пишеш в плейстор и излизат доста предложения.

Благодаря ще се разровя... Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

За screenshot - общо взето е индивидуално. Пишеш "how to make screenshot with " и модела телефон. Общо взето всеки път търся в гугъл, като ми се наложи, щото забравям...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Искам да попитам хора пътували Пловдив-Варна, кой маршрут да избера, защото току-що разбрах, че маршрутът Бургас-Варна бил ужасно натоварен.

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Искам да попитам хора пътували Пловдив-Варна, кой маршрут да избера, защото току-що разбрах, че маршрутът Бургас-Варна бил ужасно натоварен.

Благодаря.

Най-добрия ти вариант е през Ришкия проход (скоро му правиха пълен ремонт и в общи линии е чисто нов пътя) : караш по магистралата до малко след Ямбол, там ще видиш табела за Шумен, слизаш от магистралата, минаваш Сунгурларе, с.Лозарево, минаваш планината и по табелите излизаш на околовръстното на Шумен и от там по магистралата си във Варна. Последно в средата на юни го взех за 3ч. и 45мин. при слаб трафик.

https://www.google.bg/maps/dir/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/@42.7144756,27.3677217,10.25z/am=t/data=!4m15!4m14!1m5!1m1!1s0x14acd108a248763d:0x6470d1fa6f1338a0!2m2!1d24.7452904!2d42.1354079!1m5!1m1!1s0x40a4538baaf3d7a1:0x5727941c71a58b7c!2m2!1d27.9147333!2d43.2140504!3e0!5i2?hl=bg

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Най-добрия ти вариант е през Ришкия проход (скоро му правиха пълен ремонт и в общи линии е чисто нов пътя) : караш по магистралата до малко след Ямбол, там ще видиш табела за Шумен, слизаш от магистралата, минаваш Сунгурларе, с.Лозарево, минаваш планината и по табелите излизаш на околовръстното на Шумен и от там по магистралата си във Варна. Последно в средата на юни го взех за 3ч. и 45мин. при слаб трафик.

https://www.google.bg/maps/dir/%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B4%D0%B8%D0%B2/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0/@42.7144756,27.3677217,10.25z/am=t/data=!4m15!4m14!1m5!1m1!1s0x14acd108a248763d:0x6470d1fa6f1338a0!2m2!1d24.7452904!2d42.1354079!1m5!1m1!1s0x40a4538baaf3d7a1:0x5727941c71a58b7c!2m2!1d27.9147333!2d43.2140504!3e0!5i2?hl=bg

 

Благодаря ти.

Link to comment
Share on other sites

Като се връщаш внимавай в Шумен, защото табелите са отврат и ние така преди години вместо да се върнем пак през ришкия се навряхме през върбишкия (а там пътя го имаше, просто защото някакви верижни машини бяха минали и го бяха поутъпкали, иначе можеше и да решим, че не е никакъв път ами пътечка)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Някой случайно да има информация/впечатления от следния РЕНТ-А-КАР : http://www.videvrentacar.com/ ?

Или евентуално да ми препоръчате някой в Пловдив? Търся нещо за не повече от около 30лв/ден , хечбек четиривратка.

Link to comment
Share on other sites

Сериозен е човека, той ми е комшия и съм ползвал услугите му. Аз лично ти го препоръчвам Видев.

 

Благодаря ти ! Като цяло условията му изглеждат приемливи, в сравнение с другите на пазара...

Link to comment
Share on other sites

Те всичките му автомобили са от 10 до 16 години, пък и цените ми се виждат завишени.

 

Погледни какво може да наемеш от пловдивското летище. На времето имаше автомобили на много сносни цени. За фирма, не помня името.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Предложете ми човек за 220 м оптика

Оферта от фирма като Стемо и подобни ми е ясно колко струва.

Има нужда да се свържат 2 сгради на малко над 200 м с оптика. Няма възможност за безжична връзка.

Кабела ще трябва да се 'кове' по стени на сгради и около 30м увиснал на трос.

Link to comment
Share on other sites

Е те тва е булка смЕХ!!! Аз не мога да си отворя собствения сайт ни от компютрите, ни от телефона - само по админскому...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...