Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Все съм знаел, че си спeциален човек, ама скоро да те е удряла светкавица?  (Да спестя маса спам - визирам филма THE BOX) 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Все съм знаел, че си спциален човек, ама скоро да те е удряла светкавица?  (Да спестя маса спам - визирам филма THE BOX) 

Този филм с кака ти Камерън Диаз не съм го гледал, ама нещо много му е нисък рейтинга в IMDB.

Link to comment
Share on other sites

Букви-стикери, за лепене по клавишите на лаптоп, но на фонетика. Да има латинската и българската буква.

Дали такова животно изобщо съществува? В нета не успях да открия.

Малко късно ти отговарям, но сега ти видях поста. Има и прозрачни букви има и плътни. можеш да си вземеш от Диноел по 2 лв. са.

 

https://www.google.bg/maps/@42.1426467,24.7668177,3a,75y,338.7h,98.09t/data=!3m6!1e1!3m4!1seHVAk1DgsYWE94or3n-kJw!2e0!7i13312!8i6656?hl=bg

Link to comment
Share on other sites

В Диноел нямаха комбинирани кирилица/латиница - преди няколко дена бях там и си взех едни само на кирилица.

 

ec381aded5e30057.jpg

 

Off към Асен: Хвърли после един поглед на темата с "хобито" - току що получих първото и ще му направя 2 снимки. :)

Link to comment
Share on other sites

Има и от другите, черните с латински и български букви. Дори и в момента да са свършили, докарват в рамките на 2-3 дена. Аз скоро купих от там 5-6 бр. за колега от форума. Също така в книжарницата зад Гранда продават такива комбинирани букви на цена от 1,50 лв., но са малко по различни...в смисъл червеното с които са БГ буквите, всъщност е едно такова розово, дето не ме кефи много.

Link to comment
Share on other sites

Защо на европейските първенства няма мач за определяне на 3-тото място?

 

Втори въпрос:

Защо комарите не бягат от тютюневия дим?

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми отрежат по размер и кантират мебелна плоскост? Ходих в мебелор (или нещо такова беше) на ул. Георги Бенев, но като разбраха, че ще го ползвам за гръб на портманто и останалите неща ще си ги взимам от другаде ми теглиха майните. 

Link to comment
Share on other sites

Защо комарите не бягат от тютюневия дим?

 

Елементарно, Уотсън...ако питаш за мъжките - половината от тях са пушачи, а другата половина са просто яки пичове ; за женските не знам, но ако следваме обобщеното правило за видовете - всичките са гадни кучки. :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Къде в Пловдив могат да ми отрежат по размер и кантират мебелна плоскост? Ходих в мебелор (или нещо такова беше) на ул. Георги Бенев, но като разбраха, че ще го ползвам за гръб на портманто и останалите неща ще си ги взимам от другаде ми теглиха майните. 

 

На практика никой не реже и кантира чужди плоскости. Може да питаш в Бриколаж евентуално. 

Link to comment
Share on other sites

Не искам чужди полоскости да работят. Просто ми трябва нова плоскост която ще взема от там където ще я отрежат и кантират. Останалите неща аз ще си ги оправям. Бриколажа е скъп магазин, а и не съм виждал там да продават такива плоскости. 

Link to comment
Share on other sites

При положение, че лиценз за Windows 10, но не искам надстройване, а чиста инсталация, откъде да си изтегля съответната версия?

Link to comment
Share on other sites

Не искам чужди полоскости да работят. Просто ми трябва нова плоскост която ще взема от там където ще я отрежат и кантират. Останалите неща аз ще си ги оправям. Бриколажа е скъп магазин, а и не съм виждал там да продават такива плоскости. 

 

Можеш тогава да отидеш във всяка една фирма. И тези на Героги Бенев, и Съливер и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Елементарно, Уотсън...ако питаш за мъжките - половината от тях са пушачи, а другата половина са просто яки пичове ; за женските не знам, но ако следваме обобщеното правило за видовете - всичките са гадни кучки. :popcorn:

Знаех си аз, че има нещо по-така...свише и отговора няма да е простичък. Кучки казваш, мамка им комарска...

Link to comment
Share on other sites

При положение, че лиценз за Windows 10, но не искам надстройване, а чиста инсталация, откъде да си изтегля съответната версия?

 

Изтегляш си MediaCreationTool от тук

Стартираш, съгласяваш се, и после избираш Create instalation media for another PC и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Най-голямата италианска банка „УниКредит” (UniCredit SpA) загуби повече от 60%

 

Така им се полага на тия бирници мизерНИ! При главница 160лв, ще им плащам още 350 лихви, такси, застраховки и т.н. Дали може да фалира банката и какво би станало с клиентите които имат кредити към нея?

Всички италиански банки и доста други европейски са много зле в момента. Дори да фалира банката вземанията и ще бъдат купени от друга институция и пак ще имаш да ги връщаш тези пари :)

Link to comment
Share on other sites

Някой сменял ли е ЕВН с друг доставчик? Получих предложение от ЧЕЗ (за бизнес) и ми твърдят, че разходите за ток могат да намалеят с 10-35%. 

Link to comment
Share on other sites

В момента сульо и пульо се надлъгва. Не прави нищо засега. ЧЕЗ между другото са по-лоши от ЕВН по принцип. Ям им попарата в софийско.

Link to comment
Share on other sites

Някой ще препоръча ли чисто и тихо място за семейна почивка на море? С хубави плажове и сносни ресторанти.

Има ли изискване да се ходи пеша до плажа или може и с кола?

Link to comment
Share on other sites

Някой сменял ли е ЕВН с друг доставчик? Получих предложение от ЧЕЗ (за бизнес) и ми твърдят, че разходите за ток могат да намалеят с 10-35%. 

 

Не се занимавай с глупости. EVN са най-малкото зло.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

някой може ли да ми препоръча кадърен сервиз за кафемашини в Пловдив? Кафемашината е Делонги Магнифика. Принципно видях, че има фирмен сервиз на Делонги в Пловдив, в уличката зад Рилон-а, и се чудя дали да ходя направо при тях, или има и други по-читави? Гаранцията е изтекла, така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...