Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никакъв шанс. Майкрософт се бяха заели да правят един bridge за да могат да пускат на WM всичкия софтуер и за ios и за android или поне така тръбяха, но се отказаха.

Link to comment
Share on other sites

Никакъв шанс. Майкрософт се бяха заели да правят един bridge за да могат да пускат на WM всичкия софтуер и за ios и за android или поне така тръбяха, но се отказаха.

Кофти :-/ Тайничко се надявах че ще мога да се отърва от служебната Лумия и да си ползвам андроид ама...

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Човекът май пита за обратното

Правилно съм го разбрал. Обяснявам че нито едното нито другото става. В един момент Майкрософт дадоха леки надежди на профаните, че нещо може да стане, но цялото нещо е толкова безумно сложно, че абсолютно не си струват усилията. Смятаха, че могат подобно на WINE да направят нещо, но и то е доста лимитирано по начало, но за мобилните ОС е много ама много по-различно.

Link to comment
Share on other sites

Ем да го духат тогава и микромеките и ябълките също. Такива като тях само спъват прогреса. Щото гугъл показаха че могат да се правят луди пари и без да мачкаш хората с ограничения и ултиматуми на всяка крачка.

Link to comment
Share on other sites

Ем да го духат тогава и микромеките и ябълките също. Такива като тях само спъват прогреса. Щото гугъл показаха че могат да се правят луди пари и без да мачкаш хората с ограничения и ултиматуми на всяка крачка.

Абсолютно...тия нещастници съсипаха добрата фирма(Нокия)Няма такова дръвче като мобилния уиндоус...Даже ios ми се вижда приемлива

Link to comment
Share on other sites

Откъде да купя греди за покриване на тераса? Трябват ми 3 броя 5/10 по 3м. и 3 броя 10/10 пак по 3 метра, както и някакви ламперии и прочее щуротии? Пълно е със складове и складчета, но все някой е купувал и знае къде са добри цените? Трябва да има и доставка, защото изобщо не ми се занимава с товарене, разтоварване и носене.

Link to comment
Share on other sites

Моля някой да сподели добър вело сервиз, че оня кукумицин на Богомил страшно ми дигна кръвното.

 

Благодаря.

Аз съм много доволен от сервиза на кръстовището на "Победа" и "Сава Муткуров", преди моста на Герджика откъм Кършака.

Вело-М се казва магазина: http://www.velo-m.net/  Последните няколко пъти ходя при тях- пичовете са бетон!

Link to comment
Share on other sites

Ем да го духат тогава и микромеките и ябълките също. Такива като тях само спъват прогреса. Щото гугъл показаха че могат да се правят луди пари и без да мачкаш хората с ограничения и ултиматуми на всяка крачка.

 

Гугъл били какво? Ама ти сериозно ли? Баш за гугъл ли говореше?

Link to comment
Share on other sites

САТА имам няколко аз и съм бил доволен през годините... Е, след като минат повече от 10 почват някои неща да се повреждат, но нямам друг вент на тая възраст за сравнение. Цената им е тежка, но си заслужава. 

Link to comment
Share on other sites

Искам да взема няколко часа уроци по English. Трябва да напиша няколко важни еднократни мейла и искам да са граматически издържани :)

Някой да препоръча учител, който дава почасови персонални уроци?

Link to comment
Share on other sites

Все още ли частно лице не може да въща вторични суровини? Беше забранено, сега ми казват, че го били отменили.

Link to comment
Share on other sites

Все още ли частно лице не може да въща вторични суровини? Беше забранено, сега ми казват, че го били отменили.

Никога не е имало проблеми,забрана на хартия...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

Моля някой да ме насочи към магазин за запалки за цигари, че подарък трябва да се взима и ще да е нещо по-така.

 

https://www.google.bg/maps/@42.1450493,24.7502042,3a,75y,262.36h,79.18t/data=!3m8!1e1!3m6!1s6H5ZHwpm0VUAAAQfCVNI0Q!2e0!3e2!6s%2F%2Fgeo1.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D6H5ZHwpm0VUAAAQfCVNI0Q%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D173.33803%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=en

 

Има магазин от същата верига и в лобито на Новотела.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...