Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да препоръча човек да ъпдейтне картите на една навигация Prestigio?

Link to comment
Share on other sites

Препоръчайте Win7 рилийз за notebook?Свалих един лайт, върви добре, но е мн мазано по него(теми, икони и т.н)

Нещо такова http://zamunda.net/banan?id=464697&hit=1&t=soft

Просто си избери някоя чиста версия от технет включваща единствено ъпдейтите. Не се занимавай с разните едитвани лайт исота и други подобни. 

След това вече разгледай из нета на тема оптимизиране на Windows 7, поне ще знаеш, че оптимизираш чиста инсталация и няма да очакваш допълнителни апове за които никой не знае, че са там. 

Link to comment
Share on other sites

Нещо такова http://zamunda.net/banan?id=464697&hit=1&t=soft

Просто си избери някоя чиста версия от технет включваща единствено ъпдейтите. Не се занимавай с разните едитвани лайт исота и други подобни. 

След това вече разгледай из нета на тема оптимизиране на Windows 7, поне ще знаеш, че оптимизираш чиста инсталация и няма да очакваш допълнителни апове за които никой не знае, че са там. 

 

Сложих ето този , изглежда ОК за сега.

Link to comment
Share on other sites

За Обзор, Бяла и въобще северното черноморие, някой има ли конкретни впечатления от някое хотелче? Че мисля да намина натам, пък като знам колко са "коректни" сайтовете и ревютата по тях, вече нз дали да чета даже описанията и да гледам снимките. Някакво нормално място ми трябва, без брутални чалги, да е чисто и сравнително спокойно - да може да се спи вечер.

 

Три години подред ми се налага да ходя по работа в Обзор за 1 седмица май месец и оставам в този хотел: http://www.booking.com/hotel/bg/sol-luna-bay.bg.html?aid=357023;label=gog235jc-hotel-XX-bg-solNlunaNbay-unspec-bg-com-L%3Abg-O%3AwindowsSnt-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3AXX;sid=783051de762dcdf5157c1a3c9bbcdc92;dcid=12;dist=0&sb_price_type=total&type=total&

 

Затворен комплекс, олл инклузив, с абсолютно ВСИЧКО необходимо, налично вътре в комплекса, на първа линия (той си е на пясъка де) с частен плаж с безплатни шезлонги и чадъри, добра храна и запазен интериор. Държат постоянно качество през годините, аз лично съм доволен. Единственият минус е, че 90+ процента от гостите на хотела, са немски пенсионери на 90+ години и като наизлязат около басейна по бански гледката е потресаваща.  :laughing:  Иначе всичко друго е ОК. Спокойно е и няма чалга, те бабите си лягат в 10ч., след това няма кой да те напсува  :laughing:

Намира се на около 1км извън Обзор в посока Бяла, след Мирамар. Има си табела и отбивка на главния път, в дясно (бившият къмпинг Луна).

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

Някой беше споменал,че е ползвал читав автотапицер за обличане на волан и скоростен лост...телефон,координати нещо?

 

Turn off this option! GT-I9505 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Нека host да отговори в темата обаче ако е възможно, за да мога да линкна мнението и контактите в другата тема, която създатох точно с цел, избягване на подобни повтарящи се въпроси. :)

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Нека host да отговори в темата обаче ако е възможно, за да мога да линкна мнението и контактите в другата тема, която създатох точно с цел, избягване на подобни повтарящи се въпроси. :)

В края на седмицата ще напиша няколко контакта точно във въпросната тема. Не за автотапицер, но полезни все пак.
Link to comment
Share on other sites

Понеже винаги се изразяваш двусмислено, ако питаш за младите яренца от женски пол - отдавна не ги пълни поради ЕГН-то и семейното си положение, но другите яренца от животински род знам, че ги консумира с удоволствие....аааа, да...и климатици пълни така между другото, да си запълва свободното време. :laughing:

Говори от свое име о, Древний....

(Щях ти покажа и среден пръст, ама смотаният таблет не ми показва емотките)

Link to comment
Share on other sites

Кратък хардуерен въпрос - как е възможно да се запази dual channel режима на паметта, въпреки че в двата слота на лаптоп има различен обем памет (и даже на различна честота)?

Току що направих трампата, а Еверест показва, че режимът е активен, въпреки различното количество памет в двата слота...CPU-Z също е съгласен с него... :online2long:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, отлепих си камерата от предното стъкло на колата и сега вакумчето на стойката не ще да я залепи и пада. От времето гумата се е повтвърдила и хич не държи. Някакъв акъл за почистване/друго или направо да мажа със силикона.

Link to comment
Share on other sites

Кратък хардуерен въпрос - как е възможно да се запази dual channel режима на паметта, въпреки че в двата слота на лаптоп има различен обем памет (и даже на различна честота)?

Току що направих трампата, а Еверест показва, че режимът е активен, въпреки различното количество памет в двата слота...CPU-Z също е съгласен с него... :online2long:

 

Чипсета го интересува двата слота да са заети.

Link to comment
Share on other sites

Искам да поръчам нещо от amazon.com, но не съм поръчвал до сега, затова искам да питам дали няма да си създам главоболия?

ist Price:

$295.00 Price: $169.57 & FREE Shipping You Save: $125.43 (43%)

 
Only 2 left in stock.
 
This item ships to Plovdiv, Bulgaria.
 
 
Този риселър искаше 24$ доставка, като тръгнах на чекаутвам, което ми се стори нормално за САЩ- БГ, но после пробвах друг там цената беше $172 и доставката беше безплатна. Тотал ще ми дръпнат от картата 172. Демек ще спестя доста. Другия риселър си е (22066 seller ratings)
99% positive over the past 12 months
легитимен.
 
Някъде да пропускам нещо???
Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Има ли перални машини които да са предвидени да бъдат в мокро помещение? По - точно такива за които не е проблем ако ги пръска вода редовно.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже коя от фирмите е по-добра за заключване на вх.врата с чип - Ariete.bg или Vato Systems, гледам че почетето входове са ня тях?

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

Аз лично сложих на нашия система от ЕЛБРАВО. Тези Vato Systems май са с руските боклуци, провери, че там белята е голяма. Съседния вход миналия ден седяха отвън и отвътре на вратата блокирани повече от час, докато не дойдоха да ги "освободят". Май точно тия са...

 

При нас вече повече от 3 години няма нито един проблем. Говоря за вход с 24 апартамента.  

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже коя от фирмите е по-добра за заключване на вх.врата с чип - Ariete.bg или Vato Systems, гледам че почетето входове са ня тях?

Булкей (Леси) са най-добри. Също не взимай заключване с магнит а с болт.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...