Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Сложно е през уиндос преди години пробвах, ама ми мина мерака, че ми отне 1ч да свалям програми. За линукс сигурно ше е още по- сложно. Виж форума на ябълката там има туториали

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Как най-лесно мога да кача малко музика на iphone без скапания айтюнс?И после да я сваля съответно.Ако има начин и под линукс(минт) да стане ще е супер...

Под Линукс няма да можеш.

Link to comment
Share on other sites

Преди много години имах айпод и още си спомням мъките на крепостничеството - много плеъри са минали през ръцете ми, този определено беше най-добрият, с най-добър звук, но само като си спомня какъв зор беше да му качвам песни, автоматически ми се отщява и супер звука му, и екстрите му, и всичко останало. ;) Беше отдавна и съм забравил, но имаше някакъв не много сигурен начин за качване на песни (щом изобщо съм успявал да му кача нещо), но май невинаги сработваше. С това закрепостяване, абсолютен парадокс - да имаш най-добрият плеър, който някога си имал...и да не искаш да го видиш повече. ;)

Link to comment
Share on other sites

Не бе, реално продуктите им са супер, обаче това, че са затворена система и че те принуждават стриктно да се придържаш единствено към техните продукти, респ. поради липсата на избор те задължават да плащаш цените, които те са определили за всеки един свой компонент или виртуална услуга...та всичкото това дето изброих хич не ми допада.

Link to comment
Share on other sites

Под Линукс няма да можеш.

 

Отказах се...Снощи до два четох и ме заболя главата от глупости,тия не са хора еб@си...От последния ми досег с техни продукти мина доста време,мислех че са се очовечили поне малко ама греда.Преди малко го смених за  един Samsung S6 edge 64gb :-) За нула време го напълних с музика и газ   :music

 

Не бе, реално продуктите им са супер, обаче това, че са затворена система и че те принуждават стриктно да се придържаш единствено към техните продукти, респ. поради липсата на избор те задължават да плащаш цените, които те са определили за всеки един свой компонент или виртуална услуга...та всичкото това дето изброих хич не ми допада.

 

Точно,за нещо толкова просто като качване на музика да ме карат да инсталирам програма :wtf: Иначе не е лошо телефончето ама...

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че го питах на лично, да питам и тук, че напоследък хич не е активен У форОма. Гадолин занимава ли се още с пълнене на млади яренца и климатици?

Link to comment
Share on other sites

Понеже винаги се изразяваш двусмислено, ако питаш за младите яренца от женски пол - отдавна не ги пълни поради ЕГН-то и семейното си положение, но другите яренца от животински род знам, че ги консумира с удоволствие....аааа, да...и климатици пълни така между другото, да си запълва свободното време. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Птеро, що се обаждаш неподготвен и от чуждо име?!?!?

 

Ангелчо, Галицин е на клoаката, която наричате Слънчак. И там ще бъде цяло лято. Колко и дали ще чете, един Бог знае...  

Link to comment
Share on other sites

За Обзор, Бяла и въобще северното черноморие, някой има ли конкретни впечатления от някое хотелче? Че мисля да намина натам, пък като знам колко са "коректни" сайтовете и ревютата по тях, вече нз дали да чета даже описанията и да гледам снимките. Някакво нормално място ми трябва, без брутални чалги, да е чисто и сравнително спокойно - да може да се спи вечер.

Link to comment
Share on other sites

В две оптики ми отказаха на нови очила да пробият дупки като на снимката. "Търсете стара оптика със стара машина, новите са автоматизирани и не могат".
Та някой да знае къде може да ми свършат работа?IMG_20160529_213749.jpg

Link to comment
Share on other sites

За Обзор, Бяла... да може да се спи вечер.

В Обзор е много чисто, зелено, като град си е курорт, няма Бог знае какво, но е подредено, плажът е хубав. Като за семейна почивка, особено с дете, е идеален. Ние ходим в частна вила, на 30 метра от плажа. Така че от хотели впечатления нямам. Но хотелите са в изобилие. По спомен и цените не са супер високи. Мисля, че нямаше някакви тупордии, дандании, спеше се спокойно. Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Тъй като Гадолин го няма, да ми препоръчате къде да отида да ми долеят фреон, че се оказа, че климатика почти духа топло :D

Link to comment
Share on other sites

При Любо на Карловско шосе. Големец е, Галин при него ме прати да ме спасява, когато трябваше да сменям изпарител и да ми разкостват колата. Но ще трябва да се обадиш на батко си, че да ти обясня как точно да стигнеш до него, понеже е на много скрито място.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

24 инча вече ми се струват малко и мисля да си взема нов монитор. Общо взето съм се спрял на benq bl3200pt, но все пак ми е интересно дали по-вещите в занаята имат алтернативни предложения с подобен размер в този ценови диапазон (около 1000 лв).

Link to comment
Share on other sites

Правя ремонт на един апартамент,който давам под наем и ми трябват по-евтини мебели -нощни шкафчета,скринове и т.н.Освен JYSK,някой друг магазин?

Link to comment
Share on other sites

Правя ремонт на един апартамент,който давам под наем и ми трябват по-евтини мебели -нощни шкафчета,скринове и т.н.Освен JYSK,някой друг магазин?

http://dizma.bg/

http://www.mebel-dizain.com/

http://mebelnaborsa.bg/

 

Всички имат нещо по-евтино и непретенциозно като за под наем.

Link to comment
Share on other sites

http://dizma.bg/

http://www.mebel-dizain.com/

http://mebelnaborsa.bg/

 

Всички имат нещо по-евтино и непретенциозно като за под наем.

Благодаря!Мисля,че ще ми свършат работа:)

Иначе магданозчо е прав в патката боклуците не са им евтини.

Link to comment
Share on other sites

ПОДАРЕНО

Подарявам детско столче на автомобил. Ако имате познат с малко дете - кажете му.

Има два 'режима'

-до 9 кг

- от 9 до 18 кг.

 

коланите имат три позиции по височина и доста голямо регулиране по дължина.

Със триточкови колани е, всичко му е наред, изпрано е - тапицерията се сваля и може да се чисти в пералня.

Ако някой има две коли - може да го сложи във втората - така няма да се налага да се мести столче от една кола в друга.

ПОДАРЕНО

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...