Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Може да пробваш в паур пойнт със zoom/motion/blur ефект на всяка снимка. Няма да стане така като на гугъл, защото там са панорами и перспективата при транзишъна е съвсем друга. Иначе за друга програмка не се сещам. Ако търсиш и ти се занимава, сваляй after effects и гледай туториали, поне има доста за motion zoom efects и тн.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъпо сравнение отново.

 

Никак не е тъпо, ама не на всеки му е дадено да разбира... Някои си остават по-прости и на сутринта, както е казал именно Галицин. 

 

Между другото, Ангеле, моля те най-откровено да не ме споменаваш. Прави се, че не съществувам - не е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Сигурен съм, че ще има голям ефект ако gado помести снимки на инсталации в един сайт. Точно като да си купуваш интериор.

/sarcasm

Link to comment
Share on other sites

Някой попадал ли е на grammar checker extension за браузър, който да проверява за грешки при отваряне на даден сайт?

Пример: Отварям сайт X и ми подчертава директно, ако има правописни/граматични грешки. За английски език става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Такива има доста - те проверяват това, което пишеш, дали има грешки.

На мен ми трябва да проверява съдържанието на сайта - текстовете, които са вече написани.

Link to comment
Share on other sites

Поне аз не съм срещал...индиректният начин е 'контрол+а' и пействаш в Word...или в краен случай може да ползваш и полето за писане на постове тук. ;)

Link to comment
Share on other sites

При влаченето на изображението в Google images нищо не излиза...

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Външни ролетни щори.

 

Имаме такива, не закриват 100%, особено в долния край. Може би са неправилно монтирани, не знам. Конкретна марка/модел можеш ли са посочиш?

Link to comment
Share on other sites

Ъъ, ми преди години ползвах едни монтирани от тукашна (пловдивска) фирма. Не ги знам от къде са ги купували, защото определено ги купуват от големите играчи, но затваряха 99,5 процента...пълна тъмница.

Монтажа е важен, но и дали ти е равен перваза отвън...иначе трудна работа.

Сега не мога да препоръчам нито фирма, нито марка. Но ако аз бих избирал, вероятно щях да потърся Ролпласт.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли какъв точно вид е това нещо - тялото е около 1,5 - 2 см

 

 

Малък  виждаш. Паяк Кръстоносец. Принципно не е проблем, освен ако не си алергичен. Не го закачай и той няма да закача теб. 

Link to comment
Share on other sites

Има ли как от жак 3.5 мм да го вкарам в преходник и този преодник да влезе в УСБ или ХДМИ на телевизор. Останах изненадан, че телевизор модел 2016-та няма такъв вход(3.5 мм)

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос, че 3.5мм е изход за слушалки примерно, на теб за какво точно ти трябва?

Изход за звук ли? Амриканците имат една система RCA по нашенски чинчове или канбанки, която е перфектна да дръпнеш звук от тивито, ако за туй ти требе де.

Link to comment
Share on other sites

Що ли не се сещам изобщо за телевизор с ВХОД 3.5мм? Има с такъв изход за слушалки, но вход - забрави!

 

При някои модели има. Използва се, когато аудиото от компютъра не може да се пусне заедно с видеосигнала.

 

hdtv_rear_panel.jpg 33016446-2-300-DT1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Става въпрос, че 3.5мм е изход за слушалки примерно, на теб за какво точно ти трябва?

Изход за звук ли? Амриканците имат една система RCA по нашенски чинчове или канбанки, която е перфектна да дръпнеш звук от тивито, ако за туй ти требе де.

Има такива хави, да. Исках да свържа компютърни колонки към телевизора да видя каква ще е ситуацията.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...