Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Не съм се навил, попадна ми случайно и ми стана интересно за чий чеп едни слушалки струват толкова.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога да повярвам, че някаква селска пача е отнесла едната амазонка "за дицата". Дано прокопса животното, че и говореше... Последно НиЛо шаврантията отнесе едно зайче, което бях заплюл "да има детето какво да гушка до София" - правете си изводи...

Видене, тва на какъв език е, нищо не разбрах. :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Видене, тва на какъв език е, нищо не разбрах. :blink: :lol:

 

Това е за български мисири, канадски не могат го вдена - но Гугъл може да ти помогне  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не съм се навил, попадна ми случайно и ми стана интересно за чий чеп едни слушалки струват толкова.

 

Защото са по-"бързи" от нормалните с магнит и имат по-чист и отчетлив звук. Няма ги остатъчните вибрации, които при нормалните слушалки могат да създадат звуци, които реално ги няма. Да отбележа, че не съм слушал такива, но и на мен ми беше интересно и се бях поинтересувал.

 

Не са толкова скъпи чак.

 

http://www.amazon.com/Koss-160416-ESP-950-Electrostatic-Stereophone/dp/B000056ULH

За справка, тези са с магнит:

 

http://www.amazon.com/Sennheiser-800-Reference-Dynamic-Headphone/dp/B001OTZ8DA/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1462015518&sr=1-1&keywords=sennheiser+hd800

Link to comment
Share on other sites

 

Не ти се струват скъпи, защото гледаш такива от ниския клас, а ценовата категория на средния клас е примерно тази, като изобщо не говорим за такива от високия клас....на които само кабелът им струва горе-долу колкото оня Koss. :)

Link to comment
Share on other sites

Що е то wireless hdmi и може ли да се намери за под 50 долара. Намирам от флашки, през клавиатури и някви неща дето приличат на рутери и си нямам и най-малка представа за какво да гледам.

Link to comment
Share on other sites

Е нямам нерви вече - писнА ми... Няма такива некадърници...

 

Опитвам се да си намеря скапан драйвър за скапаната камерка на скапания ми лаптоп - Тошиба Сателит А305...

 

СкъсАх си нервите - нищо налично не работи.

 

Моделът е PSAG4U-01W00P, сериен 48374448Q

 

Явно тия говеда са решили, че с Вирус 7 няма да ми дадат да ползвам Скайп... Идиотската вградена камера, доколкото видях е Чикони. От Чочарка. 

 

Много се извинявам, че ви занимавам по празници, но просто ми изпляскаха бушоните вече. 

Link to comment
Share on other sites

Кекеке, Видене, да ти имам проблема. Някои населени места обхват нямат, щото родата се е прибрала...

Link to comment
Share on other sites

Е нямам нерви вече - писнА ми... Няма такива некадърници...

 

Много се извинявам, че ви занимавам по празници, но просто ми изпляскаха бушоните вече. 

 

Нещо си се изнервил струва ми се...сефте... :laughing1:

 

Туй не ти ли върши работа? Да не забравиш само преди това да махнеш за всеки случай стария драйвер...

 

Едит: Хоста е решил да тества IQ-то на чичо си Виден. :D

Link to comment
Share on other sites

Нещо си се изнервил струва ми се...сефте... :laughing1:

 

Туй не ти ли върши работа? Да не забравиш само преди това да махнеш за всеки случай стария драйвер...

 

Едит: Хоста е решил да тества IQ-то на чичо си Виден. :D

 

Не, тва го имам.

 

http://www.wikihow.com/Find-Hardware-ID Чичо Видене, успех 

 

Коста, аз си реших проблема и си ползвах телефона. За момент бях забравил, че вече съм с желязна машина, дето не угасва след 20 минути Скайп... Това ще го прегледам по-нататък... 

Link to comment
Share on other sites

Мъча от час да клонирам това, което се показва на главния ми комп (win7) на таблета (win10) (mirroring) без сериозен успех. Минах през OBS и стриймвах през youtube account-a си, но има много лаг и не ме устройва. После пробвах с AirParrot2, но не може да ми намери устройствата, въпреки че са вързани към една мрежа. Тъй като нямам вече много време днес, да питам някой успявал ли е да направи тази магия и с коя програма? Трябва да стриймвам от главния комп на таблета без никакъв лаг.

Предложения?

Link to comment
Share on other sites

RDP или VNC. Във Win7 ги няма разните miracast и другите *cast функции.

Но какво значи "без лаг"? Винаги го има, а ако се каниш да пускаш видео...забрави.

Link to comment
Share on other sites

Мъча от час да клонирам това, което се показва на главния ми комп (win7) на таблета (win10) (mirroring) без сериозен успех. Минах през OBS и стриймвах през youtube account-a си, но има много лаг и не ме устройва. После пробвах с AirParrot2, но не може да ми намери устройствата, въпреки че са вързани към една мрежа. Тъй като нямам вече много време днес, да питам някой успявал ли е да направи тази магия и с коя програма? Трябва да стриймвам от главния комп на таблета без никакъв лаг.

Предложения?

 

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Как да сваля клип от титръба със субтитри, които НЕ са вградени в него? ClipGrab го сваля без субовете, а на мен ми е ръждясал френския...

Link to comment
Share on other sites

Има ефект, имаме и брита и аквафор, която ти хареса повече вземай и си ползвай със здраве. Всички са доволни, и на дядо ми му купихме, и той свикна, преди даваше сумати пари за вода на вилата ни, че питейната там е съмнителна. Филтъра кара между 2 и 3 месеца зависи колко ти е гадна водата у вас.

Link to comment
Share on other sites

Ами след лек анализ на бюджета се оказа, че се харчи доста за вода. Изключвам ходенето до Брацигово с 4-5-6-7 десетлитрови туби...Но все пак предпочитам да сменям периодично типа на водата която се пие. Ще видим де, може да прежаля 30 кинта за една кана с резервно филтърче.

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...