Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

RDP или VNC. Във Win7 ги няма разните miracast и другите *cast функции.

Но какво значи "без лаг"? Винаги го има, а ако се каниш да пускаш видео...забрави.

Без забавяне, трябва ми за директен стрийм по мрежата вкъщи от компа на таблета примерно. Като клипа долу:

 

 

Благодаря. Бях забравил за teamviewer. Добра програма, но и при нея има 1 секунда забавяне. Ще тествам и другите.

 

 

 

Пробвах го, но процесорът ми е и5 2500к и не се квалифицира (не е сред тези с поддръжка на widi). На китайския ми таблет обаче програмата заспа.  :)

 

Благодаря за отговорите. Търсенето ми продължава :)

Link to comment
Share on other sites

Без забавяне, трябва ми за директен стрийм по мрежата вкъщи от компа на таблета примерно. Като клипа долу:

 

 

Благодаря. Бях забравил за teamviewer. Добра програма, но и при нея има 1 секунда забавяне. Ще тествам и другите.

 

Пробвах го, но процесорът ми е и5 2500к и не се квалифицира (не е сред тези с поддръжка на widi). На китайския ми таблет обаче програмата заспа.  :)

 

Благодаря за отговорите. Търсенето ми продължава :)

http://livestream.com/producer/software

Link to comment
Share on other sites

Без забавяне, трябва ми за директен стрийм по мрежата вкъщи от компа на таблета примерно. Като клипа долу:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ESXmZr-TGGQ

 

 

Благодаря. Бях забравил за teamviewer. Добра програма, но и при нея има 1 секунда забавяне. Ще тествам и другите.

 

 

Пробвах го, но процесорът ми е и5 2500к и не се квалифицира (не е сред тези с поддръжка на widi). На китайския ми таблет обаче програмата заспа.  :)

 

Благодаря за отговорите. Търсенето ми продължава :)

Просто си сложи Уиндоус 10. Cast to device опцията е на десен бутон. :) По-лесно нама как да стане. При всичко друго ще има лаг. Трябва да ползваш WiDi, а ако е за игри пък си още по-ограничен. Всичко опира до технологията и нейните възможности. Софтуера само може да ти осигурив ръзката между устройствата, но ако не използва подходящата технология - винаги ще имаш лаг, бил той и минимален.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа колко излиза смяна на изгорял дисплей на Pocket book lux 2?

Евентуално упътване къде в Пловдив може да се смени? 

 

ЕДИТ: След бързо питане на чичо Гошо излиза 100+ като за добър вечер. По-народни цени 50-60лв?

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

Как да направя така, че когато не съм в Скайп, да излизам офлайн? Има някакъв бъг и дори след излизане от Скайп, контактите ми там си ме виждат като онлайн. Преди час влизам, писали ми, писали ми... А аз реално не съм влизал от доста време. Само от това PC съм влизал, тоест нямам зареден профил в телефон или нещо друго...

Link to comment
Share on other sites

От любопитство - някой купува ли си ненарязан хляб? :)

Аз! По принцип не ям много хляб, но ако ям е винаги от някоя фурна, или ръжен или от една нова фурничка до Събота пазара, която откриха наскоро. На мен ми е чудно как хората купуват гадния пакетиран хляб? :D

Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

От любопитство - някой купува ли си ненарязан хляб? :)

 

Много често, ако изобщо купувам, защото по принцип си го правим. К'ъф е проблема?  :grin:

Link to comment
Share on other sites

От любопитство - някой купува ли си ненарязан хляб? :)

 

Аз също, ако ми е предоставен избор, си купувам не-нарязан хляб, дори и да не е от фурна, а да е в пакет доставен в магазина. Коричката отгоре може да е малко поизсъхнала (в най-лошия вариант), но вътре е пресен. Нарязания не мога да го понасям направо. Ям го предимно препечен.

 

И аз като NEO_DDT гледам да си взимам от фурна (предимно уикендите или като съм в отпуск). Или от тази същата на Събота пазара, или от другата, която е на светофара до Плазма Гардън.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Някой друг с вбесяващи проблеми и невъзможност да си влезе в акаунтите? 

 

 
Yahoo Mail access issues
We've received reports that some users are experiencing an issue when signing in to their accounts. Our Engineering team is aware and working quickly to resolve.
 
Определено Яху отново се проявяват като НАЙ-ГОЛЕМИТЕ некадърници в историята!!!  :angry1
Link to comment
Share on other sites

Сървърите им са блокирали заради наградите...на твърде много хора са ги раздали. :lol:
 

 

Congratulation Email Winner of 5,000,000.00 USD in the recent Yahoo! Lottery.
Kindly send your contacts to deptyahooenq@qq.com.
Full Names
Residential Address
Telephone
Sex
Age
Congratulations
Yahoo Europe Team Turkey

Link to comment
Share on other sites

Ако не бяха толкова неща вкарани от години в тия мейлове, моментално да съм минал в Гугъл. Сигурно над година не бях си отварял пощата - влезнах от раз, без дори да пиша... Просто Яху са тотал щета - по всички параграфи... Боклуци...

 

=================================

 

Забелязвам, че проблемът с намирането на панти за капаци за тоалетни чинии явно е глобален... Масови оплаквания и никакви решения. Някой случайно да е търсил и намирал от металните хромирани панти или техен еквивалент? Хората са стигнали дотам, че свалят старите и ги дават за ново хромиране... 

Link to comment
Share on other sites

...по всички параграфи... Боклуци...

... на боклуците ЕКОНТ, ... На НСО боклуците ....

 

Днес май си в прекрасно настроение... :evil

Link to comment
Share on other sites

От 10години ползвам контактни лещи и винаги съм си купувал от оптики. Странно, но чак сега открих, че онлайн са доста по евтини :D

Препоръчайте някой сайт...

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

Някой да предлага апартамент в Пловдив за краткосрочен наем? Трябва ми за около месец от началото до края на юни.

Link to comment
Share on other sites

Търся блутуут колонка.

 

1.    http://www.sony.com/electronics/wireless-speakers/srs-x11

2.    http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/bluetooth-speaker-bsp10/

3.    Друго от тоя бичим до към 100-150 лева?

 

Въпроса е 1, 2 или предложение за 3.

 

Благодаря на отзовалите се.

Edited by downsoft
Link to comment
Share on other sites

Отиди в install/uninstall програми в контрол панела, намери Microsoft.NET Framework 4 Client Profile кликаш и му даваш да го рипейрнеш, не да го премахваш.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...