Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

 

 

Хах, честито! Жива и здрава да е. Време е да се замислиш за черпня, хаха :Д.

 

Пфф... имам 12 часа да науча около 40-45 страници... Брб, подвиг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Много честитки много нещо :)

 

Най-после да видя една професионално свършена работа в Пловдив. Радва ме, че все още има кадърни и дейни младежи. Поздравления за момчетата:

http://news.plovdiv24.bg/176385.html

 

Собственикът едва ли е ощетен по някакъв начин, тъй като обикновено такава стока е застрахована.

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

Чукниии... !

Да ти е жива и здрава..., много радости и най-вече поводи за гордост да ти донесе... А Даринка да се възтановява по-бързичко...

 

 

П.с. Винаги може да разчиташ на приятелското ми рамо за поплакване... (това е за моментът в който осъзнаеш, че вече никой не те бръсне за слива.... и си натирен в 9та глуха) :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Жива и здрава дъщеричката и да те радва много много,сега се налага едно яко поливане !!!

Link to comment
Share on other sites

Пак на работа...Та да може обществеността да пита кви са тайните, дето тряя се крият от нея... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Форумното татково множество се увеличи с още един представител. Да си живи и здрави цялото семейство

Link to comment
Share on other sites

D'aaaawwwwww!

Жива и зрава да е, както и вие!

Пожелавам и като порасне да има супер професия и да ви радва много... само да не е адвокат де! :)

 

Форумното татково множество се увеличи с още един представител. Да си живи и здрави цялото семейство

Ти да видиш детето на сестра ми... много готино хлапе, само дето слуша чалга... не знам от къде го е прихванало това... ще му мине! хаха

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

 

Поздравления! Пожелавам ти да ви радва и облива с любов както и вие нея.

Link to comment
Share on other sites

Ами в такъв случай..Наздраве на всички новоизлюпени, и не чак толкова новоизлюпени, татковци.Да са ни живи и здрави щерките, ъъъ и синковците.Хлъц :blink: .Живи и здрави... :beer:

Link to comment
Share on other sites

D'aaaawwwwww!

Жива и зрава да е, както и вие!

Пожелавам и като порасне да има супер професия и да ви радва много... само да не е адвокат де! :)

 

 

Ти да видиш детето на сестра ми... много готино хлапе, само дето слуша чалга... не знам от къде го е прихванало това... ще му мине! хаха

можеш само да се радваш и да си спокоен ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе да слушат децата каквото им е на душа, само повече раждаемост да има и все повече радостни вести да чуваме във форума от този тип.

Link to comment
Share on other sites

Видене, честито да ви е на теб и на каката дъщеричка.Жива и здрава да е и само да ви радва :)

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

 

Честито и от мене :) И ви пожелавам цял живот да ви радва :) Наздраве !!! :)

Link to comment
Share on other sites

В 4.08 сутринта се роди малката Радост

Видене, честита Радост :)) Да ви е здрава и усмихната и само белички да прави :))

 

Ех, че се зарадвах аз :) Хайде, наздраве :beer:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро след поредна лоша шощ... Да видим деня как ще го изкарам с тоя изгрев в очите и тая полу-празна кана кафе... :ph34r:

 

 

Ред: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3116451

 

И правилно.Трябва да има уважение към възрастните.

Link to comment
Share on other sites

И правилно.Трябва да има уважение към възрастните.

Тогава тя получила предупреждение от полицията, че ще бъде арестувана, ако повтори престъплението си.

 

Ееехххх...и железните японски традиции западат...накъде отива тоя свят. Оставям настрана думата "престъпление", употребена от поредния нашенски е-вестник. А добрютро! :)

 

П.П. Абе....(без да обиждам никого)...четейки коментарите, оставени под подобни статии, защо оставам с впечатление, че огромна част от обществото е тотално изпростяло или...хайде да бъда малко по-мек в тона си - абсолютно манипулируемо? Едно време си мислех, че само циганската маса е манипулируема, но напоследък не съм много сигурен...

 

Едит: Всъщност...междувременно четейки още малко подобни коментари, вече не ща да съм по-мек - тотално сме изпростели, освен че сме и манипулируеми! И разбираме от всичко....и даваме съвети за всичко, въобще - самочувствието хич не ни липсва. Прочел 2 реда, ама кой го е написал, как е било, 'компютри' или 'компоти' са били - няма значение - време е да покажем гражданската си позиция в стил "кой е по-по-най". :inqn

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм...Така е. Толкова сме изпростели, че май няма накъде повече...А някой сещал ли се е да погледне новото гугъл лого? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

...че май няма накъде повече...

А някой сещал ли се е да погледне новото гугъл лого? :bgrin:

 

Що, толкова ли ми личи? :lol:

А гугъла напоследък май доста менкат логотата си, тематично разбира се...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...