Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ако някой има желание, може да сподели какви странни мисли му минават през главата.

Ако си мислите, че нещо не ви е наред с главата, може някой да ви даде полезни съвети как да се справите.

Мисля, че от това ще се получи интересна тема, стига да има желаещи да споделят какво им се върти в главата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

В главата ми се върти в момента, че имам желание да застрелям всеки който е писал някаква книжка по мениджмънт, също така ми се върти :hump: с някои даскали инжинери от един мой любим университет. :devil

Link to comment
Share on other sites

А на мен ми се върти в главата, че това е за "Тя и Той".

Върти ми се и друго в главата, ама няма да го пиша, че ше ям wаrn за нарушаване на правилата.

Link to comment
Share on other sites

Амиии предимно глупости. Кво ше ям след малко, след тва в кой сървър на цалл оf duty да влеза. Ще се чудя кво да правя и сигурно ще си мисля утре ква забава ще бъде утре ан colin Mcrae rally 5 ( имам си изготвен график :) ) след тва не знам. Изобщо в главата ми се върти програмат за днес и утре. ааааа вече и за :hump: си мисля... nice... опааа и 3d анимация и 3d studio max... многоооо сложно стана... :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Какви мисли минават през главата ми ... хммм стана сложно и навлизаме на вътре в матриала...

Понякога си мисля за секс с жени или пък с животни, но поради това че много миришат си имам Grimjaur ...

Понякога си мисля как да пръдна .... дали да е лошо дали да е на публично място или пък и за двете ...

Понякога си мисля за акото ... колко е яко да се изакаш и мъката на душичката ти да изчезне даже и сега докато пиша смятам да изпуша един фас и как ме е отпуснало и да отида да го изсуля като го навъртя.

Понякога си мисля за мен че съм много прост и че няма спасение за мен.

Понякога си мисля за това че ТИ който четеш тая помия си толкова много прост че имаш време да четеш тези глупости.

Понякога си мисля за това как да кендзам на главата на шефа а ако може и в устата му.

Понякога си мисля за някои девойки от форума (отдавна са били девойки ма тва е друга тема) ...

Понякога си мисля за това колко ми се спи ...

Понякога си мисля за кучето ми което много ме дразни и възниква въпроса "аве къф луд ма е ебал та да имам куче шо не му дам да праобва сода каустик и да видим СОДА ефекта й"

Аве мисля си че и темата е тъпа но нали трябва и простотия да пиша ... радвам се че има и такива ...

бтв Надявам се да ми ДОЙДЕ този месец защото ония път кат бях с Гримьора ни помна кой-кого ... ама то ша си излезе на яве ...

Link to comment
Share on other sites

Ами на мен ми дойде някакъв прилив на енергия,реших,че няма да е зле да обиколя града,обувам чорапите и тръгвам.Аре,пазете се,улиците са мои;)

Link to comment
Share on other sites

Какви мисли ли. Ми хрумвало ми е, к'во ли ще стане, ако като умра духа ми вместо в някви райове или адове отиде в интернет. То на моменти като се видя колко често съм online може и да е станало без да забележа :lol:

Link to comment
Share on other sites

говорейки за умиране,винаги когато съм сънувала че умирам,или е щяло да ми се случи ,първата ми мисъл е :"оле кво ще кажа на нащте,те мнооо ше се ядосат" :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko:  :blink:  :wacko:

 

Момчето е било секс машина ти се притесняваш за него!! :D :D :D Трябва да е бил младеж и при това положение не мисля че толкова лесно ще получи удар :)

Link to comment
Share on other sites

Момчето е било секс машина ти се притесняваш за него!! :D  :D  :D Трябва да е бил младеж и при това положение не мисля че толкова лесно ще получи удар :)

Mom4eto be6e s bolno surce i be6e dobro v legloto kolkoto 6evna ma6ina-moje i 5 4asa da bocka po edin i su6t monotonen na4in...No se bqh zamislila seriozno nad tva kak da go iznesa za da ne vidi maika mu,4iito harakter i zloba sa shodni s tezi na Fiurera :punk

Link to comment
Share on other sites

Nai-tupata misul,koqto nqkoga me e spoletqvala be6e vednuj dokato praveh sex s edno moe gadje...pi4a za4ukva6e pirona ve4e 2 4asa i polovina,i surceto mu prosto 6te6e da izsko4i...be6e tolkova romanti4no,4e po edno vreme se hva6tam 4e mislq kak ako polu4i udar 6te go iznesa ot tqh,bez da zabeleji maika mu,i 6te go hvurlq v Marica... :wacko:  :blink:  :wacko:

Пирона????? хаха :) Трепач пост беше това, поздравления!!!

В момента си мисля за море........и чехкини!!!! :love

П.П. Може и македонки ;)

Link to comment
Share on other sites

Пирона????? хаха :) Трепач пост беше това, поздравления!!!

В момента си мисля за море........и чехкини!!!! :love

П.П. Може и македонки ;)

Ехх... и аз си мисля за моренцето(без чехкините)!!!

Това е мисълта,която ме крепи да издържа тъпата сесия.

Link to comment
Share on other sites

П.П. Може и македонки ;)

 

 

Сакън нидей ... едно време хората крави не са си взимали от Македония, а ти жена искаш ...

 

 

Онтопик: ся си мисля как ще свърша работа и ще си отида у дому и ще се изсера щот мисълта за напъна мира не ми дава ...единствена упора ми е песничката "имам си тапа в гъза тя ми помага да не сера ако ми се пресере си повтарям думите ... имам си тапа в гъза тя ми помага да не сера ако ми се пресере си повтарям думите..." и така докат не ми се отще ...

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха-ха-а-а :laughing: :lol: :laughing: :lol: :laughing: :D :P

fluffy, направо ме размаза като муха на вестник! :D

 

skaster, ако тъсиш странни идеи ти предлагам, ако още не си го направил, да се запознаеш с творчеството на Ф. М. Достоевски. Можеш да започнеш например с това: http://store1.data.bg/defcon/----------Boo...rsKaramazov.txt ;)

Link to comment
Share on other sites

Сакън нидей ... едно време хората крави не са си взимали от Македония, а ти жена искаш ... 

Не бе, не си ме разбрал......и аз крава търся :punk :laughing: :tongue

Едит: Спирам да се шегувам, че модераторите дебнат!!!!! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Я, да не повярва човек. Тук съм съгласен.

Ама к'во ви пука. На мен през главата ми най-много да мине паважа, щото ся си мисля, че осмия етаж не е толкова високо, да ше пробвам бънджи скок с ластик за коса. И без това вече не го ползвам.

Link to comment
Share on other sites

Еми все хубави работи....ама някои са прекалено хубави,за да са истина :rolleyes: :love Иначе някой път като съм ядосана ама много ядосана ми минава през главата....да убия някой :devil Пазете се ако видите ядосана женка по улицата,може да съм аз и да ви утрепя! :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

В момента ми минава мисълта, че във форума има едни хора дето пишат във всяка тема колко глупава и спамерска била, вместо да пуснат някоя не толкова глупава и не толкова спамерска.

Иначе ми минават мисли как по бързо и лесно да постигна това което искам, ама такъв филм нема, всичко трябва да е максимално трудно и бавно - скапан живот, ама като няма друг......

Link to comment
Share on other sites

минава ми мисълта,че ако изям още една конска доза от тия спагети и ше трябва да дрънча на 150 :tongue

Link to comment
Share on other sites

mislq si kakvo li bi stanalo ako nqkoi po nqkakav na4in uspee da razru6i cqlata civilizciq i se vyrnam v pe6terite i po darvetata ??!!!

 

Бих ти помогнал в мисленето ... ако стане това доста хора ще са недоволни и ще изгреят много умни глави които ще направят всичко възможно да излезем от пещерите, а иначе докато това стане ... само най-силните и умни ще оцелеят и в пещерите ше става много весело поне след като се направи казан за ракия ;)

Link to comment
Share on other sites

Понякога като си порежа(дори и съвсем леко)ръката примерно, си мисля как раната ще гангреняса и ще трябва да ми ампутират ръката или пръста. Последния път когато си ожулих ръката я дезинфекцирах с ром, щото водката беше свършила.

 

@afx а неможе ли тревата просто да се хвърля в огъня и всички да се събират около него? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...