Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

от всичко само не ми стана ясно къде аджеба е границата? не би ли трябвало да е малко преди лафове като:

Бъзик, бъзик ама на гол гъз си е живо ебане. Не смятам, че е особено забавно да се заяждаме...

 

щото нали сме имали чувствителна и малолетна аудитория у форома и трябвало да внимаваме с грубите изрази. та и аз кат част от тази аудитория съм особено чувствителен заради предишните изблици в същата тема. и тогава чертата не беше точно посочена къде е, щото била част от всеобщата мъдрост на вселената, което някак си ми е убягнало.

та може ли да повдигна въпроса що на някои участници им се дава възможност да си местят въпросната черта според настроението си само щото се държат истерично-инфантилно? та ако тва е начина може ли и аз? а може ли всеки?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Може, т'ва ... може онова... накрая остава само подписа на @Психара.

 

Минава ми, че ако ви пробутат зелена диня, то тя не става по-малко зелена при консумация с узо. Друго, в Пловдив още не е лято - днес слушах 10на човека да ми мрънколясват колко е топло... НьЕ, не е... поне докато не стане 38 градуса.

Link to comment
Share on other sites

Пламене, ай стига вече! Като те видя следващия път, бая шамари ще отнесеш!

 

Ники, дори не знам откъде взе куража да се обадиш по темата, като това си беше между мен, Жоро и Пламен. Ще си се обяснявам колкото си искам. И само за протокола : сравни дължината (и броя) на моите постове с тази / тези на твоите и пак ми говори. Аз ако се обяснявам, ти не знам какво...

 

Вечно сте ми много компетентни бе значи! Ама всичките и от ядрена физика, от хипер мега гига тера секретните планове на НАСА разбирате, дори и тъмната страна на Луната сте виждали! Аз с Пламен се разбрах на ЛС, ама сега наистина съм ви ядосана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

То по ядрена физика и по секретните планове на НАСА не сме толкова компетентни ама и те не са толкова прозрачни :D Дядомраза пише дълго щото е обстоятелен, а не оправдателен като теб... Въх и храбрия принц колко яростно скочи... направо идилия :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама всичките и от ядрена физика, от хипер мега гига тера секретните планове на НАСА разбирате, дори и тъмната страна на Луната сте виждали!

 

 

Ми да, разбирам и от студен синтез даже...Плановете на НАСА ги има на сайта им, както и снимки на тъмната страна на Луната...

Добро утро.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам и ти не си спрял да се обесняваш!?
Неговите обяснения са обикновено колко му е удобно на нежното дупе новия стол, дето заема формата на задните му части барабар с пъпките и космитъе, затопля, охлажда, прави масаж, мусака и други; също така колко ужасно нещо е природата и как е изпълнено с чудовища като мравки, бръмбари, колко ниска е концентрацията на джакузитата и т.н. :lol:
Друго, в Пловдив още не е лято - днес слушах 10на човека да ми мрънколясват колко е топло... НьЕ, не е... поне докато не стане 38 градуса.
Да те поканя на гости в консервената кутийка :lol: Снощи се залепям за металния радиатор, с надеждата, да е по-хладен но температурата му беше доста близка до телесната ми... А и не знам кое му е хубавото на 38-те градуса...

 

П.П. Ако още една нощ не спя като хората - излизам в стачка!

Link to comment
Share on other sites

И аз мога да те поканя в мойта консервна кутия.Цял ден пече и вътре става пълен айляк.Добре че ще се местим в другия апартамент :)

Link to comment
Share on other sites

Неговите обяснения са обикновено колко му е удобно на нежното дупе новия стол, дето заема формата на задните му части барабар с пъпките и космитъе, затопля, охлажда, прави масаж, мусака и други; също така колко ужасно нещо е природата и как е изпълнено с чудовища като мравки, бръмбари, колко ниска е концентрацията на джакузитата и т.н. :lol:

 

БУХАХАХАХАХАХАХА... и да не забравяме за сапунчето за почесване на туй-онуй :lol:

Link to comment
Share on other sites

Цялата тази ситуация много ми напомня за панаирджия които е седнал на една от онези пейки, които като оцелиш мишената с топката и тя (пейката) се обръща и панаирджията пада в каца с вода примерно.... Странното в случая е, че панаирджията много добре знае къде е седнал, но въпреки това се чуства много обиден и засегнат от факта, че е толкова подгизнал...

От цялата тази ситуация могат да се направят два извода (които не са напълно взаимоизключващи се):

1. Чрез създаване на определена виртуална ситуация да се постигне определен ефект, който обаче е абсолютно самоцелен и безсмислен...

2. Тук вече става по-страшно, защото нещата могат да завършат с поставянето на диагноза...

 

П.с. Сега вече може да влезе Ваньо..., и да ми поправи грешките... (тъкмо съм в подходящото настроение)

Link to comment
Share on other sites

Наско, така и не ми каза дали минавам за образован lol.gif

 

Представяш ли си да беше казал, че си кухо парче laughing.gif

 

-----------------

 

Радост си е вече у дома beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Бахахахахахаххаахахах!!!! Freeeedooooooom!!!!! :laughing:

Баси, тия никога няма да се научат да говорят английски :D Ако знаете каква трагедия е да имате шотландски колеги... brrrr.

Link to comment
Share on other sites

Баси, тия никога няма да се научат да говорят английски :D Ако знаете каква трагедия е да имате шотландски колеги... brrrr.

Оооо... знам, знам!

Хахаа един от колегите се обаждаше в русия, чист шотландски VS английски с руски акцент, така и не се разбраха. За щастие аз бях там да се намеся с моя английско-руски с български акцент *facepalm* ! :laughing:

 

__________________

ELEEEEEEEEVEEEEEEN хахаха

 

Някой да е пробвал гласовте команди на телефона си?

Горе-долу същият ефект!

:D

Link to comment
Share on other sites

не ме кефи сливането на двата раздела :)

 

и има ли пиниз да съм модератор поне за един ден...сакам да видя кви бутони се появяват като екстри ахаха :D

Link to comment
Share on other sites

не ме кефи сливането на двата раздела :)

 

и има ли пиниз да съм модератор поне за един ден...сакам да видя кви бутони се появяват като екстри ахаха :D

Инсталирай си един IPB 3.0 и готово :)

Link to comment
Share on other sites

щеше да е хубаво да е на БГ, че това IPB 3...ще е няква форумна версия май-май...ама сега се насочвам към офанзивни свалки на възглавницата, чееее :)

Link to comment
Share on other sites

А още по-хубаво щеше да е да има една руса кака която да те чеше по топките докато го инсталира на твоя компютър, нали? Или най-добре да зареже инсталацията и да си поиграете на чичо доктор... то и баба ми ако имаше колела можеше да е трамвай ама няма...

Link to comment
Share on other sites

А още по-хубаво щеше да е да има една руса кака която да те чеше по топките докато го инсталира на твоя компютър, нали? Или най-добре да зареже инсталацията и да си поиграете на чичо доктор... то и баба ми ако имаше колела можеше да е трамвай ама няма...

 

а баш...аз ще намеря ИПБ3 ...намери русата кака...максимум 77 набор, че са ми слабост :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...