Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Времиту си е пирфектну.Само за една арна салатка, с една арна домошнярка...няколко пъти. :lol:

+11111111111111111111111111111111111111111111111111111

 

И да, ако не съм го казвал, а аз съм го казвал, магданозчо, никът ти ме кефи :D

Link to comment
Share on other sites

магданозчо, никът ти ме кефи :D

А на аватара му какво е, че нещо не мога да фокусирам...прилича ми на койота, който е изстрелян от поредната ACME-ракета. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам перфектни кръвни изследвания и хипер нисък холестерол.Може яко мръвки да дъня ама заради камъните в бъбреците ми ги забраниха :cry :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Егати, ама нацяло?

 

Еми ако слушам докторката и майка ми, да. Сега трябвало поне 1 2 месеца да "паса трева", в смисъл само салатки, плодове и зеленчуци. Ама между тях ще бутна и някоя мръвка:laughing:

 

П.П. Дори и грам месо и мляко и т.н. да не хапвам пак не е гаранция, че няма да образувам камъни. Баси кефа...

Link to comment
Share on other sites

Шшш, кака ти Юлияна... ще се пласираш >

JDoncheva2.jpg

http://prnew.info/wp-content/uploads/2009/12/%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%94%D0%BE%D0%BD%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0.jpg

тя и без това само на агнешко налита, май (15г поне разлика да има с минус :) )

 

_____________

 

65ти набор... и ти защо реши, че СМЕ тръгнали? Само той е тръгнал, аз само отбелязвам за несещащите се веднага коя е кака Юлияна :)

 

За тая мога да надяна пръстен на безименния пръст бре мен :). На деди играчката хахаха :D. Тая снимка ми е в портфейла :)

 

Първо не ви е кака, баш си ви е леля, мили деца, и второ - къде сте тръгнали бе?!? laughing.gif

Към нещо хубаво :D

 

3-ти ден болка в очите...май ще слагам вълшебните очи :(

 

Хост-е, кой те би през пръстите да слагаш втората снимка. Станах НЕработоспособен. Баси тая така да ме кефи, че не е истина :)

Link to comment
Share on other sites

Еми ако слушам докторката и майка ми, да. Сега трябвало поне 1 2 месеца да "паса трева", в смисъл само салатки, плодове и зеленчуци. Ама между тях ще бутна и някоя мръвка:laughing:

 

П.П. Дори и грам месо и мляко и т.н. да не хапвам пак не е гаранция, че няма да образувам камъни. Баси кефа...

а аз дори и камъни нямам, ама пак съм на такава диета. 

 

за мое учудване още съм жив!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Еми ако слушам докторката и майка ми, да. Сега трябвало поне 1 2 месеца да "паса трева", в смисъл само салатки, плодове и зеленчуци. Ама между тях ще бутна и някоя мръвка:laughing:

 

П.П. Дори и грам месо и мляко и т.н. да не хапвам пак не е гаранция, че няма да образувам камъни. Баси кефа...

Камъните в бъбреците не са ли калциев оксалат, който няма нищо общо с месото?

Link to comment
Share on other sites

+11111111111111111111111111111111111111111111111111111

 

И да, ако не съм го казвал, а аз съм го казвал, магданозчо, никът ти ме кефи :D

Май, май не си го споменавал, но ...благодаря.

По едно време мислех да го сменям, ама се зачудих кой точно от управниците на форума да питам...и така си остана.

 

А на аватара му какво е, че нещо не мога да фокусирам...прилича ми на койота, който е изстрелян от поредната ACME-ракета. :lol:

Абсилютли точно.

 

П.П. Малииии, как ми се доспа.Тв'а кат' си на работа и шефа като не разрешава злоупотреба със спиртни напитки и манджорно в офиса.....как да не му се доспи на човек. :blink:

Link to comment
Share on other sites

 

....3-ти ден болка в очите...май ще слагам вълшебните очи :(

Недей ! Просто спри да фиркаш гаражни реколти ;)

 

П.с. Един от основните симптоми за нужда от слагане на "вълшебни очи" е болката в киферицата...

Link to comment
Share on other sites

Камъните в бъбреците не са ли калциев оксалат, който няма нищо общо с месото?

 

Няколко вида са, според човека. Дори и да разберат от кой вид са и да не ям съответното пак ще имам камъни.Това е истината.

Link to comment
Share on other sites

Недей ! Просто спри да фиркаш гаражни реколти ;)

 

П.с. Един от основните симптоми за нужда от слагане на "вълшебни очи" е болката в киферицата...

 

вчера не съм близнал капка...ония ден - 2 или 3 бири...и туй то.

Link to comment
Share on other sites

вчера не съм близнал капка...ония ден - 2 или 3 бири...и туй то.

Ами не знам..., на мен ми се е случвало след изпиване на 50 - 100гр. пърцуца тип - "Василий Българоубиец"... да имам усещането в продължение на повече от седмица, че някой се опитва да ми избута очните ябълки извън черепа... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си за еВане понеже ме е страх да си взема час за очен лекар..там дето слагат капки да разширяват зениците...Ама в най-скоро време ще го направя, че си таковах макята на очите с тия компютри :(

Link to comment
Share on other sites

Спокойно.След като веднъж ми разшириха зениците за 40 мин.Нищо по лошо не може да стане :D

Разбира се след това си смених очната лекърка.

Link to comment
Share on other sites

Нищо страшно малко Belladonna или Атропин половин час чакане 0.5л вода и добър приятел , който няма да се възползва от теб докато виждаш колкото къртица .

Link to comment
Share on other sites

Бах маа му..., толкова ми е отпускарско...., а как не мога да си го позволя точно в този момент... Едни планински язовири и реки са ми в главата... и най-сложните ми инженерни задачи да са свързани единствено с подредбата на камъните за огнището и дялкането на чаталеста вилица за скарата... е, и чат-пат с подмяната на някой дюзен по въдиците...

Link to comment
Share on other sites

За първи път чувам за страх от разширяване на зеници. Много нежни души нещо. :lol:

Почти съм сигурен, че съм за очила...от това ме е страх и яд на себе си

Link to comment
Share on other sites

Аз от първи клас съм с очила.Не съм мислил за лещи,но си мисля че допълнително ще ми се увредят очите.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...