Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Защо нямаме икона за "точене на лиги"? :lol:

 

Не че тези могат да се мерят с лично обръщаните пържолки на скара с дървени въглища, но в момента съм съгласен на всякакви...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ша имаш да зимаш... то ако не ме мързеше толкова да бях си намерил, но е по-лесно да питаш и някой ентусиаст да ти го намери отколкото сам да се ровиш...

 

E те като това ама по-голямо : http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:oZlnN-NCzADo7M:http://www.foreclosureagencia.net/forum/images/smilies/icon_drooling.gif

 

Или таквоз: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:wABL73B6StGwRM:http://www.uaessclub.com/phpBB3/images/smilies/AddEmoticons04253.gif

Link to comment
Share on other sites

30 секунди, по спомен. За пълно разглобяване. И сглобяване. Или нещо такова, но 30 беше едната стойност.

Аз бях доста сръчен с калашника, вкл. в стрелбата. Замалко да спечеля гесепе заради точна стрелба, ама на, наредиха се някакви връзкари.

 

Аз си спомням, че имаще нещо 12 секунди при разглобяване, но нищо не помна за зглобяване..

Link to comment
Share on other sites

П.П. А вие така или иначе сте на един доставчик, та...;)

 

Аз съм на T - Net, Жоро на ITD Network. Както и да е. Спорен ден на всички от мен...

Link to comment
Share on other sites

Малиии...., захаросани сополи на топчета..., ама колко'т джамини.... угхх...!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на T - Net, Жоро на ITD Network. Както и да е. Спорен ден на всички от мен...

 

A ужким стана учителка и още като леко те бъзикне някой се оправдаваш като ученичка... чак се бях изкушил да се включа и аз но гледам Пламен добре се справи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дедо не му мисли, ти ТРЯБВА да се включиш!

 

______________________

 

Баси гаврата, ем ме знаят че вече нямам мотор и ми подариха байкарско яке!

Ако ще се правят такива подаръци и аз почвам... тигани, престилки за готвене, прахосмукачки... все "ненужни" работи! :D

Link to comment
Share on other sites

Бъзик, бъзик ама на гол гъз си е живо ебане. Не смятам, че е особено забавно да се заяждаме...

Link to comment
Share on other sites

A ужким стана учителка и още като леко те бъзикне някой се оправдаваш като ученичка... чак се бях изкушил да се включа и аз но гледам Пламен добре се справи :lol:

То даскалъка е по-скоро диагноза, а не точно професия.....

 

....Галчето така или иначе не пуска....

Виж ся..., знам, че не ме засяга, но поради хипертрофиралото ми любопитство..., някак ме мога да се въздържа !

- Абе..., батее... ти да не би вече да си си искал, бе... ???

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахаха шах и мат :rofl:

 

jozo, бъзикат се хора които се връзват ('щото иначе не е интересно) пък Галя виж я как веднага се върза и взе да се оправдава.

Link to comment
Share on other sites

мидексе, ти изгоря с няколко дзен точки и ще се налага пак да защитаваш правото да носиш пепитена папийонка за търпеливост и безкрайно самообладание.

 

отделно дет мога да те зачеша за неплатени авторски права върху израза "щото съм добричък", ама ЩОТО СЪМ ДОБРИЧЪК - няма :beer:

 

 

п.с. сега се загледах в думата "самообладание". май не е много-много за хвалене.

Link to comment
Share on other sites

През глЪвЪтЪ ми минава Мидекс - Президент, дЕдо мраз - Министър-председател. Може и обратното, ще се разберем някак си, валута приемам всякаква :).

 

Също и това - http://www.youtube.com/watch?v=_B2OAfc52jY :punk

Link to comment
Share on other sites

Той не е офицер, той е овцифер :laughing: Днес се убедих/отново/, че ако в България младите, образовани и мислещи хора останат, ние ще задминем не само ЕС, ами и света. Ама на...

Link to comment
Share on other sites

Пламене, ай стига вече! Като те видя следващия път, бая шамари ще отнесеш!

 

Ники, дори не знам откъде взе куража да се обадиш по темата, като това си беше между мен, Жоро и Пламен. Ще си се обяснявам колкото си искам. И само за протокола : сравни дължината (и броя) на моите постове с тази / тези на твоите и пак ми говори. Аз ако се обяснявам, ти не знам какво...

 

Вечно сте ми много компетентни бе значи! Ама всичките и от ядрена физика, от хипер мега гига тера секретните планове на НАСА разбирате, дори и тъмната страна на Луната сте виждали! Аз с Пламен се разбрах на ЛС, ама сега наистина съм ви ядосана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ииии аз пък се скъсвам да се хиля... правилния отговор беше "абе що не си гледате работата" или нещо от сорта, ти тръгна да се обясняваш като ученичка, Пламен те бъзикна още леко и ти вместо да го отрежеш продължи да се обясняваш.

 

 

дори и тъмната страна на Луната сте виждали!

 

Естествено че сме я виждали, нали на една пейка с Господ и Аллах сме стояли да люпим семки :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ииии аз пък се скъсвам да се хиля... правилния отговор беше "абе що не си гледате работата" или нещо от сорта, ти тръгна да се обясняваш като ученичка, Пламен те бъзикна още леко и ти вместо да го отрежеш продължи да се обясняваш.

 

 

 

 

Естествено че сме я виждали, нали на една пейка с Господ и Аллах сме стояли да люпим семки :lol:

 

Като гледам и ти не си спрял да се обесняваш!? Да не би да искаш да си ученичка и сега да ревнуваш?

Link to comment
Share on other sites

Пламене, ай стига вече...

 

Явно съм надценил чувството ти за търпимост (и за хумор), след което (1) тутакси си посипвам главата с пепел (голям зор видях с горенето на вестниците за пепелта), (2) поднасям извинения и (3) изтривам всичко, което съм писал по темата в темата.

 

П.П. Всъщност Джозо подкладе огъня, който си беше на загасване, но карай...няма значение. ;)

 

 

Edit: Done (всичко от вчера насам)

Link to comment
Share on other sites

Вие НЕ знаете кога да спрете. Аз съм хванала дядо Господ за шлифера и кой знае още за къде... Аз наистина се връзвам на базици, ама вие се оляхте, наистина! Просто се дразня, за толкова време бях спряла да ви обръщам внимание на простотиите, ама днес меко казано минахте всякакви граници и съм ви супер ядосана, меко казано... Мерси съм ви вече. И да, лунният пейзаж прилича на мозъка на някои от многознайковците тук. Като швейцарско сирене е. И сравнявайки със себе си, поне където не ми е мястото (примерно в разговори за автомати) не се включвам, защото не съм компетентна! А вие за всичко сте компетентни бе, дето вика Ваньо, направо сте ми душевни гурута...

 

Едит за Пламен : Знаеш, че винаги съм била в отлични отношения с теб поне! ПРИЕМА СЕ...

 

Едит за всички : Лека вечер от мен засега! Не се сърдя на никого, ама... дайте да се уважаваме...

Link to comment
Share on other sites

(3) изтривам всичко, което съм писал по темата в темата.

Така, така - ц*н*р* до дупка. Ся ще тръгнат едни локуми за това кой какво ли е бил написал. Триенето не е хубаво нещо. Извинението и да си признаеш, че си в грешка... това вече е друго ;) (каза един "много" отстъпчив "незаядлив" потребител на форума)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...