Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Ако си в Пловдив - направо кажи къде ще го гледаш, че 5 форумни души блуждаят още... :lol:

Тооооя дет е измислил машината за гланциране - нобелова награда требе му връчат! От 800 грама рибочета, останаха 480. Останалото вода! И не беше отбелязано на опаковката....

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм...Така е. Толкова сме изпростели, че май няма накъде повече...А някой сещал ли се е да погледне новото гугъл лого? :bgrin:
Логото на гугъл не съм го виждал откакто... ползвам Firefox... Защо да отварям google, след като си имам поленце за директно търсене...

Чудя се дали да потегля нанякъде където досега не съм бил? Или да мързелувам и да гледам Формула 1 :)
Формулата и на запис може да я гледаш. Приятна разходка - не.
Link to comment
Share on other sites

Шшш, дойдоха ми роднини на гости... като почнаха вече съседите от махалата да обсъждат се успокоих, стесниха обема на разговора. И най-важното е да не питаш и отговаряш, по-бързо млъкват. Леле... и им сипвам ли, сипвам пийене и те пият ли, пият и нямат проблем с говоренето. Бях забравил какво е.

Link to comment
Share on other sites

Знаете ли онази приказка - 7 литра уиски по-късно..... Зверско размазване... Все още спя....

 

Благодаря на всички за пожеланията!

 

beer.gif

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 литра е едни добро начало, предполагам, след като се съживите, ще ги закръглите поне на 10 :beer:

Link to comment
Share on other sites

Рисувах!!! И ми се получи добре. Молив не бях пипала от близо 10 години! Не се забравя. То като секса и карането на колело :) Лека от мен на всички!

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, добитъци, татки, майковци, рисувачки, продавачки и всякая гнас. Желая ви успешна седмица, да н'са лъзнити по лизгавото и да не паднете на колчето :)

Link to comment
Share on other sites

Ами зависи. Обикновено съм на крак в 5:30 :) Рано пиле рано пее и рано кокошките ебе.Или рано го колят... Но понякога ме домързява и се оцъклям към 8. А ако е имало запой предната вечер - към 10 :) Вчера по изключение си легнах в 19:25, ама след повече от 36ч. безсъние.

Link to comment
Share on other sites

съдията си беше педераст!

 

не че не спечелиха правилните, ама що трябваше толко натрапчиво да се демонстрира хомосексуализъм?!

 

а аз не гледам мачове.

 

добро утро. аз заминавам да ми четат поредното конско поради замотване.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Колкото аз съм шефче...

 

btw, деба, що не стана един директор?! Със служебна C-класа, 10 часов работен ден и секретарка? Обещавам да съм гаден!

Link to comment
Share on other sites

Аз обещавам да съм сладък като донът с крем карамел. Обаче искам Aston Martin One-77, 300 кв.м. имот с въртяща се платформа в двора, за да не се налага да правя маневри при излизане, и Day[9] като личен треньор по SC2 :)

Link to comment
Share on other sites

Уф... понеже все още не съм шефче, а един мизерен сисадмин... да взема да свърша някаква работа... Като например да изчистя кочината, в която съм се забъркал...

Link to comment
Share on other sites

Аз обещавам да съм сладък като донът с крем карамел. Обаче искам Aston Martin One-77, 300 кв.м. имот с въртяща се платформа в двора, за да не се налага да правя маневри при излизане, и Day[9] като личен треньор по SC2 :)

Let me think ...

maserati-quattroporte-sport-gt-s_59651.jpg

+

maserati_design_driven_02.jpg

+

4518986553.jpg

+

изисквания към секретарката:

* да не й е писклив гласа

* да не е руса

* да не говори прекалено много

* да има поне някакво чувство за хумор

 

_________

 

Не обещавам нищо за държанието, защото съм си "гъз" по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Само да питам нещо, че започнах да разсъждавам...щом си установила, че след 10 години все още не си забравила да рисуваш, а същевременно казваш, че и със секса е така...значи си имала бая дълъг период 'на сухо'. Та ми стана интересно, относно периода 'на сухо' - колко годинки е бил? :lol:

 

П.П. Сухият период с колелото не ме интересува...:P

 

С ръка на сърцето казвам, че най-дългият ми сух период е 2 месеца и половина, почти 3. Говорим за края на 2005 до към началото на 2006 година. Оттогава не съм броила, ама не е много : седмица - две :) Изчерпателна ли бях, бате Пламене?

Link to comment
Share on other sites

Да ви имам и ранобудниците :D

Аз туко що се събуждам, ще хапна и се чудя дали да ходя на работа, че то половината ден си е заминал.

Link to comment
Share on other sites

Чакай... Ти не беше ли шефче?

 

А на шефовете кой им дава парите мислиш? И като има забавяне кой отнася конското или ако няма друг шеф над тях във същата фирма мислиш е невъзможно? Много по-гадно е да ти бучи клиент отколкото шеф да ти кажа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...