Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

...намери русата кака...максимум 77 набор, че са ми слабост :)

Мхъм..., геронтофил!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе чудя се. Кой мъж има по-голям сексуален опит. Този, който е бил с много (15-20) партньорки за по 10-15 пъти или този дето е бил с малко (3-5) партньорки, но много пъти (100-200)?

 

 

Ясно е, че мъжа с малко партньорки познава партньорките си, но става въпрос за ново преживяване. Дали този с повече партньорки има повече опит (ще се представи по-добре с нова жена), защото е свикнал с честа промяна и е видял повече жени, или този с по-малко партньорки ще се представи по-добре, защото има повече опит, било то и с по-малко жени.

 

 

* цифрите в скобите са примерни

Link to comment
Share on other sites

Явно са примерни, защото 20 Х 15 = 300 / 3 Х 100 = 300. :P

 

Не гледаш правилните граници :) 20 е горната граница, 15 е горната граница, докато 3 е долната граница, както и 100. :)

 

Както и да е. Примерни са цифрите. Не са от значение.

 

@Grimjaur: И аз това мислех докато пишех :)

Link to comment
Share on other sites

ебаси РПГто. да трупаш опит като точки?

 

а за кво се дават точки? на навъртяни метри вътре-вън? лошо ми става кат се замсиля кви ъпгрейди са възможни...

 

 

 

 

рапторе почти си прав, само дето натрупания опит не ти гарантира познаването на новия субект ;)

 

 

 

 

баси що не я пуснахте тая тема петъчно? а кой ша носи пуканките?

 

 

Link to comment
Share on other sites

При всички положения и във всяко отношение повече партньорки = повече опит

 

 

 

И аз съм на това мнение :) Че даже и съм почти сигурен в твърдението :P

Link to comment
Share on other sites

Ами аз не съм много сигурен в твърдението обаче, затова и зададох въпроса.

 

Повечето жени не могат да се отпуснат както трябва за 10-15 пъти и секса е малко дърво. Та мъжа не може да види и другата страна.

 

И говорим или за едното, или за другото. Без смесици, че ще стане объркано.

Link to comment
Share on other sites

 

Повечето жени не могат да се отпуснат както трябва за 10-15 пъти и секса е малко дърво. Та мъжа не може да види и другата страна.

 

Глупости. Това, че намираш само лузърки си е твой проблем.

EDIT: 10-15 пъти предполага ходене от около месец. Кой има толкова време да ходи с една и съща жена като е на 22-24? (NEO HIGH FIVE :lol:)

Иииии, повечето жени са най-добри 1-вия път. А не .. 20тия..

Link to comment
Share on other sites

Не гледаш правилните граници :) 20 е горната граница, 15 е горната граница, докато 3 е долната граница, както и 100. :)

 

Напротив, гледам и нарочно ги сметнах така...ама сметката си излиза, нали? :P

 

Аз пък смятам, че виаграта заличава всякакви въпроси от рода "кой е по-по-най". :devil :lol:

 

Иииии, повечето жени са най-добри 1-вия път. А не .. 20тия..

 

Ванчо, не съм на това мнение...пак си зависи от жената. Някои са прекалено притеснителни първия път, а и в началото невинаги човек може да знае на коя какво й харесва повече. Вече като повторите (потретите и т.н.) някои така се отпускат, че не може да ги познаеш. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ванчо, не съм на това мнение...пак си зависи от жената. Някои са прекалено притеснителни първия път, а и в началото невинаги човек може да знае на коя какво й харесва повече. Вече като повторите (потретите и т.н.) някои така се отпускат, че не може да ги познаеш. :bgrin:

 

Именно. И тамън като започнете да си пасвате, тя решила, че ония с мускилите и по-хубавата кола повече и отива. И хоп...

 

Малко като с колите ми се струва работата. Като имаш една кола, първите няколко пъти и свикваш и чак като се отпуснеш и и разбереш чалъмите, се концентрираш върху карането и започваш да трупаш рутина като шофьор.

Пък като сменяш постоянно колите, докато им намериш тънките моменти, не можеш да трупаш рутина като шофьор и се явяваш малко тестов пилот.

Link to comment
Share on other sites

рапторе почти си прав, само дето натрупания опит не ти гарантира познаването на новия субект wink.gif

 

АБСОЛЮТНО вярно. НЯМА две еднакви жени.

 

И аз съм на това мнение xmas.gif Че даже и съм почти сигурен в твърдението tongue.gif

 

Може да си напълно сигурен. laughing.gif

 

Повечето жени не могат да се отпуснат както трябва за 10-15 пъти и секса е малко дърво. Та мъжа не може да види и другата страна.

 

Може да се изпишат страници по тия въпроси - няма нищо фиксирано.

 

Иииии, повечето жени са най-добри 1-вия път. А не .. 20тия..

 

Знаем много добре кои са тия жени. Обикновено тези, които знаят че евентуално им е и последния. laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Абе то на всички нали сме им 2рите.

2рите ама за днес, за тая седмица, за месеца никога не можеш да си сигурен

Link to comment
Share on other sites

ясно. вукси го е зарязала парясницата, заради която той се е лишил от психара.  

 

вечния кръговрат.

 

а как беше онзи лаф на попрестарелите тийнове?! уффф, сетих се: ткъфежуотъ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Бахти и деня! Излизам от нас, тупам се по джобовете - телефони - чек, портфейл - чек, докименти - чек... отварям крачка към спирката и малко преди спирката се тупам пак, в търсене на служЕБЕнн телефон - чек фейл. Аааайде на обратно по трасето, като миночистач - с личния си набирам служебния и се оглеждам и ослушвам. Нищо. На второто повторение на изминатия маршрут телефона ми го даде извън обхват. Люта псувня и обратно към спирката. Звъня в работата - да блокират сим картата. Стигам до шибания мол, да оправям на ония овце принтера и ми звъни телефона - "служебен".

- Ало, да си си губил телефона

- !!!!!!!!!!!!!

- Къде си?

- Далеч от мястото, на което го загубих.

- Ами аз съм "При Румен", работя на строежа отсреща и ще съм там до 5...

Звъня в работата да не ми блокират картата... Принтера не им го оправих на кокошките (тамън да имам оправдание да се разходя и след работа), прибирам се към нас и... "абоната е изключил телефона си, или е извън обхват"... Айде да видим к'во прави Румен - ни вест, ни кост. Не знаят кой може да ми е звънял. Айде по тракийските строжени, докато на едно място

- Момчета, някой от вас да е намирал телефон?

- ФФфффииииууу (тъпанчепукния еквивалент на вувузел, изкарано от пръсти) ГОЧКАААА, ЕЛА ДА ВИДИШ ТУЙ МОМЧЕ!

Отивам аз при Гочката и ужас - 30-те лева, които си бях приготвил да дам ги няма! Къдря благодарности, вадя последните 20 лева от портфейла си (днес е и свети ПАРАлей) и се псувам, че не мога да дам повече. Пича и дума не каза, даде ми телефона, човека с него каза, че седем пъти си губи телефона и все някой му го връща, стиснах му ръката, пожелах му някой да му върне някога жеста и обратно към вкъщи. По пътя се отбих до мястото, където си извадих телефона, за да набирам служебния си и намерих 30-те лева, които си бях приготвил...

 

Имайки предвид невероятното стечение на обстоятелствата, няма да се учудя, ако днес срещна жената с която бих изживял остатъка от живота си, ако спечеля колата на мечтите си, ако ми предложат работа като изпълнителен директор на Google и кой знае какво още...

Link to comment
Share on other sites

 

Пък като сменяш постоянно жените, докато им намериш тънките моменти, не можеш да трупаш рутина като тъпкач

Биииии...ииип, грешен отговор!
... и се явяваш малко тестов ебач.

...Дай боже всеки му....!!!

 

Имайки предвид невероятното стечение на обстоятелствата, няма да се учудя, ако днес срещна жената с която бих изживял остатъка от живота си...

...И мислещ, не си! Мислещите хора внимават какво си пожелават....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Галя каза : Пешо, Пешо, Пешо, ти си ба*и ФИЛМЪТ! Няма такъв клиничен случай като теб. Е, в крайна сметка всичко е завършило благополучно. А за мацката - еми знам ли, може да ти е дошло времето да я намериш. И не забравяй какво каза, че като пораснеш и улегнеш, ще си вземеш къща (вила) в Хисар :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...