Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Имаш право. Но пропускаш 1 много важен момент - става въпрос за mobo.

Моята класация за велики личности, поставени един до друг на пейка в градската е следната:

Господ, Аллах, IceFrog, малкия Чистач и mobo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

 

Много си си оплел мислите нещо... Пак казвам, с ръка на сърцето, 2 месеца и половина, почти 3. Няма да кажа кога ми е бил първият път (след 14 или 15 години е), но след като си имах приятел две години и нагоре, после по година и половина... Не мисля, че съм толкова стара, че да не помня такива неща. А и нямам изгода, ама никаква, да те лъжа :)

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си спомня, за колко секунди беше норматива за разглобяването на калашника в казармата?

Link to comment
Share on other sites

С тоя калашник ме подсети за вица:

Работничка от свръхсекретния съветски завод за части за самовари се пенсионира и колежките я питат:

- Какво искаш да ти подарим, бабо Паша?

- Ами, един самовар, баби.

- Как, в завод за самовари работиш, толкова ли не успя да си откраднеш части и да си сглобиш един самовар?

- Откраднах, баби, но като ги сглобя, все автомати се получават.

Link to comment
Share on other sites

Let me think ...

 

изисквания към секретарката:

* да не й е писклив гласа

* да не е руса

* да не говори прекалено много

* да има поне някакво чувство за хумор

....Пич, ти не описваш секретарка, а гадже за сериозна връзка! Тези изисквания са в пълен разрез с профилът на който трябва да отговаря една секретарка...

_________

 

Не обещавам нищо за държанието, защото съм си "гъз" по принцип.

... а, това горното..., напълно обяснява защо си нямаш сериозно гадже....

 

С тоя калашник ме подсети за вица:

Работничка от свръхсекретния съветски завод за части за самовари се пенсионира и колежките я питат:

- Какво искаш да ти подарим, бабо Паша?

- Ами, един самовар, баби.

- Как, в завод за самовари работиш, толкова ли не успя да си откраднеш части и да си сглобиш един самовар?

- Откраднах, баби, но като ги сглобя, все автомати се получават.

Муахахаха... хаха.., отдавна не бях чел добър съветски виц... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имаш право. Но пропускаш 1 много важен момент - става въпрос за mobo.

Моята класация за велики личности, поставени един до друг на пейка в градската е следната:

Господ, Аллах, IceFrog, малкия Чистач и mobo.

 

щях да се задавя с вода майнаааааааа......хахахаххаххахахаххаха

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си спомня, за колко секунди беше норматива за разглобяването на калашника в казармата?

30 секунди, по спомен. За пълно разглобяване. И сглобяване. Или нещо такова, но 30 беше едната стойност.

Аз бях доста сръчен с калашника, вкл. в стрелбата. Замалко да спечеля гесепе заради точна стрелба, ама на, наредиха се някакви връзкари.

Link to comment
Share on other sites

Имаш право. Но пропускаш 1 много важен момент - става въпрос за mobo.

Моята класация за велики личности, поставени един до друг на пейка в градската е следната:

Господ, Аллах, IceFrog, малкия Чистач и mobo.

 

Е деее... мен що ме няма в тази класация? :lol:

Link to comment
Share on other sites

....Пич, ти не описваш секретарка, а гадже за сериозна връзка! Тези изисквания са в пълен разрез с профилът на който трябва да отговаря една секретарка...

--------------------------

... а, това горното..., напълно обяснява защо си нямаш сериозно гадже....

Майтапа на страна, с други лайна освен себе си не намирам за целесъобразно да работя - освен ако секса не е уникален или не ми плащат достатъчно пари.

И сме забравили едно изискване - добър "устен" да има...и като сме почнали, да може да борави с кафе машина правилно (т.е. гледката докато е наведена към нея да компенсира липсата на умения).

 

Сериозно гадже...?! "Сериозно" и "гадже"!? Нека не почваме темата - пак овъртяхме раздела, трябваше в "Тя и Той".

 

____________

 

Уха >

living_room.jpg

Link to comment
Share on other sites

С това се разсънвах тая сутрин...Не ми е интерсно, още повече, че има фактологични грешки ;)

Link to comment
Share on other sites

Е деее... мен що ме няма в тази класация? :lol:

 

аз нали барабар с мидекса ви турнах пред мен, щото сте овладели дзена до съвършенство. ама пейката ша свърши, та е пестил място. то май е трябвало само чистача да остави да прави компания на разните божества, щото те поне са безплътни.

 

 

и да, с клиент се забавлявах за ангажименти непоети от мен, но някак си станали моя отговорност.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, Стефчо, ти докато ни чакаш да не направиш белята?! Да не станат камъните в твоята градина... Базик, базик, ама на гол г*з си е чисто е*ане! :)

 

Едит за Стефчо : Абе така като те познавам, трудно ми е да си те представя примерно женен. Честно ти говоря, право в монитор! Ама то тихите води най-дълбоки били. Виж там нещо в "Адам и Ева", някоя баба на 90 години с два замъка в Швейцария и аритмия...

Link to comment
Share on other sites

аз нали барабар с мидекса ви турнах пред мен, щото сте овладели дзена до съвършенство. ама пейката ша свърши, та е пестил място.

 

Ти да ама не и той. Аз се чуствам пренебрегнат :cry

Link to comment
Share on other sites

Само не ми казвайте, че това сте го написали с една и съща клавиатура. :woot

 

 

Пламене, днес хич, ама хич не ти се получават нещата... Нищо не разбрах. Каква е тая една клавиатура? Той си беше у тях, аз у нас. Можеш да видиш IP-то... Ааааааа :)

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш и някое кебапче за мезе на бирата и аз ще дойда :lol:

 

Майтапа настрана, ама...имам, даже четири. Че и кюфтенца предлагам като асортимент. :lol:

 

8d3f5c67a5e751bd.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...