Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бах маа му..., толкова ми е отпускарско...., а как не мога да си го позволя точно в този момент... Едни планински язовири и реки са ми в главата... и най-сложните ми инженерни задачи да са свързани единствено с подредбата на камъните за огнището и дялкането на чаталеста вилица за скарата... е, и чат-пат с подмяната на някой дюзен по въдиците...
Млъкни бе, да му се не знае! До средата на август отпуската ще я гледам през деформирана юфка...

 

(песента е гръцко - предупреждение :) )
вЕрно ли бе? Кога почна и такава музика да слушаш :lol: Oчаквах да е ново black metal парче на Веселин Маринов
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Почти съм сигурен, че съм за очила...от това ме е страх и яд на себе си

Е това пък съвсем не го проумявам. Разбирам да те е яд, ако се беше родил с крив нос или с клепнали уши, ама за носенето на очила какво толкова? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мастика с бира...Що ли хабя хубавото пиене с разредител?... Видьиенье, да та иба, колко време беше в Банкя и не са обади да са напийм ма?

Link to comment
Share on other sites

Какво може да се направи по въпроса една жена да почне да си купува по-малко обувки и чанти.... ЗАРИНАХМЕ СЕ ЕБ***И.. няма място на закачалката за моите якета вече.... за обувките да не почвам... Ангеле я кажи - ти гледаш същите сайтове кат' жена ми (поне за един от тях)... освен да направя по-голям гардероб нещо друго решение някой да се сеща?

Link to comment
Share on other sites

Аз от първи клас съм с очила.Не съм мислил за лещи,но си мисля че допълнително ще ми се увредят очите.

 

Това за лещите е пълна глупост. Аз от около 7-8 години съм с лещи и нямам никакви проблеми. И не съм само аз.

Link to comment
Share on other sites

Какво може да се направи по въпроса една жена да почне да си купува по-малко обувки и чанти.... ЗАРИНАХМЕ СЕ ЕБ***И.. няма място на закачалката за моите якета вече.... за обувките да не почвам... Ангеле я кажи - ти гледаш същите сайтове кат' жена ми (поне за един от тях)... освен да направя по-голям гардероб нещо друго решение някой да се сеща?

Изнеси се да отвориш място за обувките.

Link to comment
Share on other sites

отрежи й краката.

или я накарай да обуе поне веднъж ония чисто новите, твърдите с неудобната подметка, дет само събират прах, щото заради промоцията ги е взела по-малък номер. просто я похвали колко хубаво й стоят. след полвин-един час фръцкане по стъргалото тя сама ще почне с рязането.

 

problem solved.

Link to comment
Share on other sites

Какво може да се направи по въпроса една жена да почне да си купува по-малко обувки и чанти.... ЗАРИНАХМЕ СЕ ЕБ***И.. няма място на закачалката за моите якета вече.... за обувките да не почвам... Ангеле я кажи - ти гледаш същите сайтове кат' жена ми (поне за един от тях)... освен да направя по-голям гардероб нещо друго решение някой да се сеща?

 

Не мога да ти помогна. У нас гардероба е на 80% пълен с мои обувки, но майка ми и баща ми не се оплакват. Чанти не ползвам. :)

Link to comment
Share on other sites

mobo, не позна... тя си избира все удобни нейната кожа.

 

w00x, не мога да го разбера това с обувките, айде жена някак го приемам ама мъж... 2-3 чифта маратонки, 2 чифта официални обувки и някакви боти. Напълно достатъчно ми се струва даже понякога и с 1 чифт маратонки съм карал а официалните стоят за костюма а той не ми трябва кой знае колко често...

 

^Joey^, ц ц ц ... не няма да коментирам :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утрооооо!

Westlife - What About Now

Песничката рулира... днеска от рано ме подхвана! :)

П.П. Станах в 4:11 за по-ранобудните... не ми се сърдете!

Link to comment
Share on other sites

Не беше ли когато ти правят свирка в банята да внимаваш повече щото после може да те боли задника...

 

 

Ъхъ, така е. Ама ако не внимаваш къде се празниш ;) Добро утро, маймуняци :)

Link to comment
Share on other sites

Тичай към банята...

И внимателно на излизане, че се пързаля.

коча припада от смях :D

 

Не мога да ти помогна. У нас гардероба е на 80% пълен с мои обувки, но майка ми и баща ми не се оплакват. Чанти не ползвам. :)

 

Само от любопитство. Колко чифта имаш? :)

Link to comment
Share on other sites

Докато ходехме с Аньо, излизаше всеки път с различен чифт. :wub:

ЕДИТ: Същото важи и докато ходех с оная с големите цици. И оная с малките цици. Като се замисля... Това важеше за доста кифли. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Докато ходехме с Аньо, излизаше всеки път с различен чифт. :wub:

Което означава, че и двамата сте мръсни фетишисти - чепиколюбци... той щото има напълно женска мания да ги купува..., а ти щото ги забелязваш.... А аз си мислех, че връзката ви беше чисто сексуално-романтична, а се оказва, че сте били просто поредната двойка извратеняци...

Link to comment
Share on other sites

A stiga bre...Ще издам книга с лафове, ще стана милиАРДЕР и ви каня всички после на печен....вЕтър :D

 

Познайте къФ ден е днеска...пожелавам НИКОЙ да няма шеф на главата днеска...и по-малко работа, че гърбав се става от бачкане

Link to comment
Share on other sites

Само от любопитство. Колко чифта имаш? :)

 

 

9 чифта обувки и 3 чифта маратонки. И 1 чифт официални обувки.

 

Докато ходехме с Аньо, излизаше всеки път с различен чифт. :wub:

ЕДИТ: Същото важи и докато ходех с оная с големите цици. И оная с малките цици. Като се замисля... Това важеше за доста кифли. :lol:

 

:D :D :D :D

 

гъз!

Link to comment
Share on other sites

Което означава, че и двамата сте мръсни фетишисти - чепиколюбци... той щото има напълно женска мания да ги купува..., а ти щото ги забелязваш.... А аз си мислех, че връзката ви беше чисто сексуално-романтична, а се оказва, че сте били просто поредната двойка извратеняци...

Ако не помниш, само да ти опресня паметта, проведохме 40 минутен разговор за маратонките ти последния път като се видяхме. Само ти подсказвам, че и ти си в наща "маратонка-фетиш" група.

Link to comment
Share on other sites

Ако не помниш, само да ти опресня паметта, проведохме 40 минутен разговор за маратонките ти последния път като се видяхме. Само ти подсказвам, че и ти си в наща "маратонка-фетиш" група.

Ваньоо..., Ваньо! Уж аз съм бил дрът..., пък нещо твоята памет здава багажа.... Разговорът беше отностно крайното ми нежелание да бачкам с не сейфти чепици или каквито и да било такива, които не са на марката "Каприол"... Така, че се признавам за виновен единствено за фетишизмът си по отношение на марката..., която между другото се носи и от инструменти и машини (леки и тежки), пълна гама работно облекло и лични средства за безопастност...

 

П.с. От това принизяване до обикновен цървул-фетишист като вас... направо се чуствам омерзен, да го е*а !

П.с.2 ...И освен това, разговорът за моите маратонки започна поради живият интерес който прояви ти по отношение на тях... Нищо де, сега вече нещата ми се изясняват... ама можеше и да ти е по-тежко положението, щото има хора които на които им става, само ако миришат нечии чужди чорапи...

Link to comment
Share on other sites

9 чифта обувки и 3 чифта маратонки. И 1 чифт официални обувки.

 

 

 

:D :D :D :D

 

гъз!

 

Бая се глезиш. :). Аз официалните обувки за последно ми се наложи преди 4 гОдин да ги нося.

Маратонки РУЛЗ :)))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

@gado, което пак е фетиш към нещо по краката или тялото. Дали ша са цици (или както в твоя случай - сейфти гиър) не е от значение. Гаден фетишист!

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...